Köfteci Tohumuyla Grow'a Doğru (Hasat)

thrasher

Kıdemli Üye
kanka bio bizzde indoor olarak bio grow kullanman gerekiyor out doorda fish mix öneriyorlar.

genede bitkiler iyi bol hasatlar

Brom hayırlı olsun dişi değil mi?
şimdi günlüğünü inceledim ve videonu izledim.Sana birkaç önerim olacak. 2 hafta daha fish mix kullan 3-4-5 ml litrede bitkinin durumuna göre ve alg a mic var demişsin onuda ver. 4 ml haftalık doz Örnek 3 fish-1 alg a mic . Daha büyümesi devam ediyor. Vantilatörün mümkünse yukardan çiçeğe vursun ve sallansınlar biraz. Direk diplere şu an gerek yok.
Işığını da bi tık aşşağı indir çiçeğini yakmayacak şekilde. Yoksa bitişte kabin boyu yetmeyebilir. Uzun ince boşluklu bi daldan ziyade kalın ve kısa ama tam sıkı dal daha maküldür :)
Birde alanın varken biraz daha kızlarını lst ile aç kafaları mümkünse aynı hizaya getir birbirini engellemesinler. Hasatını arttıracaktır bu dediklerimi düzgün yaparsan.
Evet kanka dişi, pistillerini gösterdi. Vantilatör güçsüz biraz o yüzden toprağa vurduruyorum ki toprak kurusun yoksa toprak uzun süre kurumuyor sonrasında gübre takviyesi yapamıyorum. Laptop soğutucusunun fanını çıkardım onu yukardan vurduruyorum bitkiye :D Işıkla bitki arası 40 cm falan. Dalların arasını zarar vermeyecek şekilde iple ayırdım bugün kafaları aynı hizaya getirdim, yarın fotoğraf atıcam bakarsın yine. Karbon filtre olayına gelirsek; öğrenci evindeyim kanka aynı zamanda öğrenciyim :d karbon filtre beni aşar gibi geliyor ama kokudan yana sıkıntı olacağını düşünmüyorum ben ve ev arkadaşım yaşıyoruz. Tavsiyelerin için teşekkür ederim kankam yarın kabinin içini falan her şeyi atarım yine beklerim yorumlarını. Bol hasatlar..

Güncellendi...Tavsiyeleriniz benim için çok değerli dostlarım. Bugün 12/12 ışık döngüsünün 1. haftası bitti. Çiçeklenme başladı sanırım. Bu süreçte kabinime co2 takviyesi yaptım. Biraz lst eğitimi vererek dalların arasını açtım. Açabildiğim son nokta bu fazlası zarar verecek gibi duruyor. Gübrelerim fish mix, bloom ve topmax. 2-3 hafta daha azaltarak fish mix vericem. Big bud ve overdrive siparis edicem. Işık bitki arası mesafe 40cm. Sıcaklık ve nem iyi sürekli kontrol ediyorum. Bitki, ışık kapalıyken geceleri uyku moduna alıyor kendini. Bunların dışında sorularım olacak dostlar. Sizin de yorumlarınızı bekliyorum kankalar. @Hippie @silas34 @By_Kush @Cibril
* Alt dallarda veya üstlerde budamamı gerektirecek dallar var mıdır ? Zarar vermeden hangilerini imha edebilirim ?
Fotoğrafları buraya da bırakıyorum.

Bitkinde lst ye yavaş yavaş devam et zarar vermeden 3-4 günde 1 yavaş yavaş çiçeklenmenin 2. Haftası bitene kadar. Mümkünse dalı değilde yeni çıkan yerlerden yap lst ‘yi. Işığını engelleyen yaprak pek yok ve ilk growun olduğu için şimdilik budamaya gerek yok. Ondan şimdilik imha etmen gereken tek şey budama fikri :) filtre ve fan işini halletmişsindir diye düşünüyorum. Cal magı zaten rabbit demiş.
Saksıdan en ucuna bitki boyu kaç cm şu an?
Filtre bu growda mümkün değil koku sorunum yok, fan işi tamam. Boy topraktan en ucuna 80cm. Değerli yorumun için teşekkürler kanka

C

Cibril

Guest
Dostum bitkini görünce nickini neden böyle seçtiğini anladım :) %100 bir sativan olmuş o nasıl yapraklar öyle :)

şekli biraz garip geldi çok yaprak yok zaten budayacak bişi yok ama iki dal arasında neden bu kadar mesafe var değişik duruyor. Bişeyin eksikliğini çekmiş sanırım araştır bu meseleyi bence. Erkek de olabilir mi çözemedim erkeksi bir havası var:):)

Dostum bitkini görünce nickini neden böyle seçtiğini anladım :) %100 bir sativan olmuş o nasıl yapraklar öyle :)

şekli biraz garip geldi çok yaprak yok zaten budayacak bişi yok ama iki dal arasında neden bu kadar mesafe var değişik duruyor. Bişeyin eksikliğini çekmiş sanırım araştır bu meseleyi bence. Erkek de olabilir mi çözemedim erkeksi bir havası var:):)
hahaha yok kanka bu baya esra abla ya :) evet enterasan bi şey geliyo bakalım bende merak ediyorum :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Tarzan450 Tarzan450:
  • M Mamba70:
  • C Cptmywe:
  • C Cptmywe:
    +1
  • M Mamba70:
    ********** ** *** **
  • C Cptmywe:
  • Tarzan450 Tarzan450:
    ** **** ****** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******
  • Tarzan450 Tarzan450:
    *** ****** ******* **** ***** ********** ** *** **
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ***** ****** ******** ***** **** ***** ***** hahahaha**** ** *** **
  • I ıssızmüptezel:
  • I ıssızmüptezel:
    hahahaha *** ** ********** ** ********** ****** hahahaha **** ******** hahahaha** ******* **** *** *** ** ****** ******
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    *** *** ******* ******* **** ****** *** ***** **** **** *** ****** ******** ***
  • I ıssızmüptezel:
  • İstanbul İstanbul:
  • I ıssızmüptezel:
  • I ıssızmüptezel:
  • I ıssızmüptezel:
    ***** hahahaha**** ******* *** **** ****
  • I ıssızmüptezel:
    **** ******** *** hahahaha*** ***** ** ****** ******* ******
  • B Barbarosa:
    **** ********* *** ****** ********* *** ********** * ****** ******** ****** **** ********* hahahaha** **** ** ****** ******* ********* ***** hahahaha ***** ********* hahahaha**
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    hahahaha* ** ******* **** *** *****
  • I ıssızmüptezel:
    I ıssızmüptezel: ********** ******