Köfteci Tohumuyla Grow'a Doğru (Hasat)

Güzel getirdin buraya kadar dostum böyle uzun bir bitkiyi zaptetmek kolay değil. Tam zamanında başlamışsın overa 2 hafta böyle git 1 haftada sade su flushla git ,sonra bu işi bitir helal olsun ....
valla iple her yerini destekliyorum kral artık taşıyamıyor kendini :D
Maşallah brom. Artık kafa raporuda atarsın. Şeffaf gibi daha tricomlar ama od tricom üretiminide arttırıyor bi %30 daha şişer gibi sömeklerin. 2 hafta od 7-10 gün flaş 3 gün karanlık şubat başı bağ bozumu :)
Kafa raporunu dumanlanırken yazıcam buraya kanka :)

Güncel dostlar, hasata yaklasıyoruz. Çiçeklenmenin 7. haftası bitti. Tricom görüntülerini karanlıkta telefon flaşıyla çektim umarım sonuç gösteriyordur. Kahverengileşme artıyor. Şu an verdiğim gübreler bio bloom, topmax ve overdrive. Sizce hasata ne kadar kaldı, flusha ne zaman başlamalıyım ? Yorumlarınızı bekliyorum kankalar şimdiden teşekkürler :) @silas @Kanka @By_Kush @Cibril
14.01.2021
Tricom
Çiçeklenme

C

Cibril

Guest
Güncel dostlar, hasata yaklasıyoruz. Çiçeklenmenin 7. haftası bitti. Tricom görüntülerini karanlıkta telefon flaşıyla çektim umarım sonuç gösteriyordur. Kahverengileşme artıyor. Şu an verdiğim gübreler bio bloom, topmax ve overdrive. Sizce hasata ne kadar kaldı, flusha ne zaman başlamalıyım ? Yorumlarınızı bekliyorum kankalar şimdiden teşekkürler :) @silas @Kanka @By_Kush @Cibril
14.01.2021
Tricom
Çiçeklenme
Dostum trikom fotoları pek olmamış ama sen kameradan daha net görüyorsundur. Kahverengi gördüysen flusha başla hemen . İlk 3 katı saksının bi , sonra 1-2 sulama sade yap sonra 2gün karanlığa al sonra vur balyayı kral. ( ama pistiller hala çok beyaz geldi gözüme iyi takip et fluha başla ama şeker yaprakları da sararmaya başlar o zaman ...

Dostum trikom fotoları pek olmamış ama sen kameradan daha net görüyorsundur. Kahverengi gördüysen flusha başla hemen . İlk 3 katı saksının bi , sonra 1-2 sulama sade yap sonra 2gün karanlığa al sonra vur balyayı kral. ( ama pistiller hala çok beyaz geldi gözüme iyi takip et fluha başla ama şeker yaprakları da sararmaya başlar o zaman ...
valla bu kadar çekebiliyorum kral, en iyi çıkanlar bunlar maalesef umarım sonuç gösteriyodur.
E ay sonu hasat daha önce de dediğim gibi. Ocak sonu şubat başı duruma ve istediğin kafaya göre bakarsın
bende öyle düşünüyorum ama zaman geçmiyor :D

Güncel dostlar. Çiçeklenmenin 8.haftası bitti. Tricomlarda amberlesmeleri görüyorum. Gübreleri kestim, yarın toprak kuruyunca flush'a başlıyorum. Sizin de tavsiyelerinizi dinlerim şimdiden teşekkürler :) @Kanka @Cibril @By_Kush @2moreweeks
Tricom
Çiçeklenme

C

Cibril

Guest
Ben baya şeffaf gördüm kral bence bir haftası daha var gibi ama sen tabi canlı gördün daha iyi bilirsin. Pistillerde de baya beyaz gördüm. 1 haftaya kes de benimkiyle aynı anda keseriz:)

Ben baya şeffaf gördüm kral bence bir haftası daha var gibi ama sen tabi canlı gördün daha iyi bilirsin. Pistillerde de baya beyaz gördüm. 1 haftaya kes de benimkiyle aynı anda keseriz:)
1 hafta flush yapıcam, zaten o sürede rakı kıvamı olur, 2 gün de karanlığa alsam kuruturken de gelişse tam istediğim kafa olur diye düşünüyorum umarım doğru düşünüyorumdur kanka :)

Güncelledim kankalar. Çiçeklenmenin 9. haftası bitti. Flush attıktan 1 hafta sonra toprak tamamen kurudu ve 2 gün karanlıkta bekledikten sonra yarın törenle baltayı vuruyorum. Tricomlar yer yer amber ama genelde rakı kıvamında bu da tam istediğim gibi. *Hasat ederken nelere dikkat edilmeli, *kurutmada nem ve sıcaklığın kaç derece olması gerekiyor, *kurutma ve curing hakkında tavsiyeleriniz neler yorumlarınızı bekliyorum kankalar şimdiden teşekkürler bol hasatlar :) @2moreweeks @Cibril @By_Kush @Kanka @silas
31.01.2021
Tricom
Çiçeklenme

C

Cibril

Guest
Güncelledim kankalar. Çiçeklenmenin 9. haftası bitti. Flush attıktan 1 hafta sonra toprak tamamen kurudu ve 2 gün karanlıkta bekledikten sonra yarın törenle baltayı vuruyorum. Tricomlar yer yer amber ama genelde rakı kıvamında bu da tam istediğim gibi. *Hasat ederken nelere dikkat edilmeli, *kurutmada nem ve sıcaklığın kaç derece olması gerekiyor, *kurutma ve curing hakkında tavsiyeleriniz neler yorumlarınızı bekliyorum kankalar şimdiden teşekkürler bol hasatlar :) @2moreweeks @Cibril @By_Kush @Kanka @silas
31.01.2021
Tricom
Çiçeklenme
Hayırlı olsun kral bende bu akşam karanlığa alıyorum:)

kurutma alanın 20-21 derece sıcaklık %50-55 nem ideal olmalı. Nem %65 e kadar problem değil ,sıcaklık da 21 üstü sıkıntı ,hızlı kuruma istemiyoruz unutma bunu... yani soğuk olsun sorun değil ama sıcak olmasın. Dün gece araştırmıştım daha:)yurtdışı kaynaklarından...

president

Müptezel
bendede 2x gorilla 2xköfteci haze var. köftecilerden 1 erkek çıktı 2si kız geri vege aldım yolumuza devame diyoruz iyi growlar takipteyim bro

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • centerofattention centerofattention:
    **** ******* **
  • Mordecai Mordecai:
  • B Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
    ********* ********* **
  • B Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    ******** ** ***** dready* *** ***** ** **** ******** *** *****
  • B Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
    ******** ****** ********** *********** ****** ******* ****** ******* dready* ******** ********* ***** ******** ******* ********* ***** ***** **** *** *** ********** ** ***** **** * ** ****** dready*** ** *********** ******* ******* * ** ********* *** ****** *** ********* dready**
  • B Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
    * ***** **** ** ****** **
  • B Bomberx:
    **** **** **
  • Mordecai Mordecai:
    * ***** ** ** * ******* dready** ******** ** dready* * ** ********* ****** ****** **** ***
  • B Bomberx:
    ******** dready* *****
  • B Bomberx:
  • Deex Deex:
    **
  • Deex Deex:
    ********** ***** ***** ********** **
  • Deex Deex:
  • Deex Deex:
  • Deex Deex:
    ****** ****** ******** ********* ******** dready**
  • B Bomberx: