Köfteci Tohumuyla Grow'a Doğru (Hasat)

C

Cibril

Guest
Pistiller çoğalmış dostum gelişim devam ediyor gübre neye başladın ne veriyorsun.

altlar baya sararmış gibi geldi calmag varsa elinde versene bitkiye kral...

ama her baktığımda safkan bir sativa görüyorum :)
bio bloom, bio topmax ve an big bud kullanıyorum. yapraklar sararıyor malesef cal mag yok alamadım ama epsom tuzu var magnezyum sülfat içeriyor onu kullanıyorum boş sulamada, şu anlık böyle kral

C

Cibril

Guest
bio bloom, bio topmax ve an big bud kullanıyorum. yapraklar sararıyor malesef cal mag yok alamadım ama epsom tuzu var magnezyum sülfat içeriyor onu kullanıyorum boş sulamada, şu anlık böyle kral
Hadi bakalım iyi şişmeler kral...grow gübren varsa ondan da biraz ver azot eksikliği de çekiyor olabilir... çizelgelerde tüm grow süresince var ...

Köfteci kızımla çiçeklenmenin 4. haftasının sonuna geliyoruz. Konuyu güncelledim yorumlarınızı bekliyorum dostlar :) @HippieKanka @silas @By_Kush @Aguş @Cibril

Köfteci kızımla çiçeklenmenin 4. haftasının sonuna geliyoruz. Konuyu güncelledim yorumlarınızı bekliyorum dostlar :) @HippieKanka @silas @By_Kush @Aguş @Cibril
Cigarana tek anlamda BYldummm Massalah Insallah O somekler kalın kafali insanların kafasi gibi şişer

Çiçeklenmenin 5. haftasını bitiriyoruz. Konuyu güncelledim kankalar yorumlarınızı bekliyorum yine :) @HippieKanka @silas @By_Kush @Aguş @Cibril

Genetiği biliyo oldaydık nokta atışı söylenirdi ama görcez bakalım baya lezzetli bir sativa olcağa benziyor. Sakın erken hasat etme piskodelik bir kafa yaşatmasın. Paranoyak olma sonra
sabırla bekliyorum kanka yorumun için teşekkürler
kanka bitkin güzel gözüküyor umarım hasat mutlu eder.

sana iki sorum var;

kabinin içindeki yansıtıcı malzeme nedir nerden temin edebilirim ? (eğer kendi şeyi değilse, bez dolap sanırım)

200 wat cob ledden memnun musun aylık faturana ne kadar yansıması oluyor ?

bilgilendir beni kankm
kankam yansıtıcı olarak ucuzluk pazarı gibi bi yerden rulosu 6tl olan rulo folyo tarzı ismini bilmediğim bi şey aldım ve memnunum. veg döneminde 50w cob led kullandığım için faturayı pek etkilemiyordu ama çiçeklenmeye geçtikten sonra ışığı yükselttiğim için sonraki ay 220tl geldi.

C

Cibril

Guest
ufff pistil manyağı olmuşlar ,asıl son 2 hafta şişme olacak aklında olsun kankacım.

Dostlar çiçeklenmenin 6. haftasını bitti. Sömeklerde kahverengileşme başladı. Overdrive'a başladım, big bud'ı kestim. Tricom görüntülerini de ekledim kontrol ederseniz sevinirim. Konuyu güncelledim yorumlarınızı bekliyorum kankalar. @Kanka @silas @By_Kush @Cibril @redCliffe
07.01.2021
Tricom
Genel Görünüm
https://imgyukle.com/i/aebqrG
Çiçeklenme

Kanka

Administrator
Yönetici
Fotoları ısık altında cekmıssın telefon flaşı degıl oyuzden tek tük amber gıbı gorunuyor bana kalırsa onlar ışık yansımasından dolayı 2-3 haftan daha var gıbı

Ü

Üye silindi 22912

Guest
Maşallah kanka enfes görünüyor hayırlı hasatlar dilerim. 12/12 periyota aldığından bu yana ne kadar vakit geçti kanka çok merak ettim valla bende de köfteci var bende şuan ciceklenmedeyim ama bi gelişme yok benimkinde acaba erken mi diye düşündüm aydınlatırsan sevinirim kanka.

C

Cibril

Guest
Dostlar çiçeklenmenin 6. haftasını bitti. Sömeklerde kahverengileşme başladı. Overdrive'a başladım, big bud'ı kestim. Tricom görüntülerini de ekledim kontrol ederseniz sevinirim. Konuyu güncelledim yorumlarınızı bekliyorum kankalar. @Kanka @silas @By_Kush @Cibril @redCliffe
07.01.2021
Tricom
Genel Görünüm
https://imgyukle.com/i/aebqrG
Çiçeklenme
Güzel getirdin buraya kadar dostum böyle uzun bir bitkiyi zaptetmek kolay değil. Tam zamanında başlamışsın overa 2 hafta böyle git 1 haftada sade su flushla git ,sonra bu işi bitir helal olsun ....

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • zero00 zero00:
    dready* ** *** ********** ******
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • kralartur01 kralartur01:
    ********* dready
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
    *** ***** ******* *********** dready*****
  • P puslu77:
    dready** ********
  • zero00 zero00:
    ***** ******* **** **
  • P puslu77:
  • zero00 zero00:
    ** ** dready ** ** ******
  • zero00 zero00:
    ******** ********* dready ***** ***** *********** *** ******
  • zero00 zero00:
    ******* ****** **
  • P puslu77:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • SariTursu SariTursu:
  • SariTursu SariTursu:
  • SariTursu SariTursu:
  • cokorama cokorama:
  • T Twist:
  • T Twist:
    ****** ********* ******** ******* ** ******* * ****** ********* ****** ******** ** *********** ***** ******* ******* ******* ********* *******
    T Twist: ****** ********* ******** ******* ** ******* * ****** ********* ****** ******** ** ***********...