Köfteci skunk

cannabiscity

Kıdemli Üye
Kankalar selamlar bu arkadaş kaç günlük vs hiçbir şey bilmiyorum tamamen bodoslama gelişti pek bakmadık kuş boku verdik ara ara eğitim vs hiçbir şey yok günlerdir hava Bozuk yağmurun altında son hali bu

Son düzenleme:

cannabiscity

Kıdemli Üye
ara sıra uçuyor tribe sokuyor helikopter sonra diyorum bugüne kadar birşey olmadı bundan sonra ne olacak sonra yine diyorum bende bugüne kadar ölmedim mk diye ve daha sonra daha çok tribe giriyorum ama son zamanlarda alıştık artık kel bir şekilde durmuyor terasta açık hedef değil yani

zeko dayi

Müptezel
ara sıra uçuyor tribe sokuyor helikopter sonra diyorum bugüne kadar birşey olmadı bundan sonra ne olacak sonra yine diyorum bende bugüne kadar ölmedim mk diye ve daha sonra daha çok tribe giriyorum ama son zamanlarda alıştık artık kel bir şekilde durmuyor terasta açık hedef değil yani
aynn knka bende catıda baktgm zamanlarda oyle düşünüyodum :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ******** *** ***** ****** **** ****** ***** ****** *** ****** *** ****** *** **** hahahaha** ******* *** ** **** *** ** hahahaha****
  • kkush kkush:
    +4
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ****** ****** **** **** ** ****** hahahahahahahaha
  • E ErdemRS6:
  • kkush kkush:
    hahahaha*** *****
  • kkush kkush:
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
  • kkush kkush:
    ******* ********* hahahaha***** ******** ********** *** ********* **** ***** ******
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
    ******* ********* hahahaha***** ******** ********** *** ********* **** ***** ****** ********** ****** ****** **
  • bandaleros bandaleros:
    +2
    ***** ********** hahahaha**** ******** ******** ********* hahahaha **** ********* ********** **** hahahaha ********* *** hahahaha* ** ******** ** ** *** ** ***** hahahaha **** hahahaha** *****
  • E ErdemRS6:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    ****** hahahaha **** ******* ****** ********
  • E ErdemRS6:
    hahahaha* ***** *****
  • kkush kkush:
    ******* ******* ** hahahaha** hahahahahahahaha* ********* hahahaha** ********** hahahaha**** ******** ******** ********* hahahaha **** ********* ********** **** hahahaha ********* *** hahahaha* ** ******** ** ** *** ** ***** hahahaha **** hahahaha** *****
  • bandaleros bandaleros:
    ******* ******* ***** **** hahahaha*** ****** ****** **
  • E ErdemRS6:
    ******* ******* ** hahahaha** hahahahahahahaha* ********* ******** ***** ****** hahahaha* **
  • bandaleros bandaleros:
    ***** **** hahahaha***** hahahaha***** ***** *****
  • bandaleros bandaleros:
  • E ErdemRS6:
    ***** ****** ** ********** ***** ** ***** hahahaha** * **** ***** ********* **** ******* *** ****** hahahaha **** ******* ******* ***** ** ******* ** **** ***** ******** ** ********** ********* ******* ******* **** hahahaha*** ******* ** hahahaha** hahahahahahahaha* ********* ********
    TabldotLife TabldotLife: ***** ****** ** ********** ***** ** ***** hahahaha** * **** ***** ********* **** ******* ***...