Joind den cıkan tohumu ektim filizlendi yardım brolar

Bottegax

Yeni üye
Knkamlar merhaba ben takıldım knka icinden tohum cıktı ney oldugunu bilmiyorum ektim filizlendi ne yapmam gerek şimdi

LucaChangretta

Kıdemli Üye
bu mevsimde sistemin yoksa ölür kardeşim o ışık, nem makinası, uygun kabin çadır ahır ışık geçirmeyen bir yer, gübre, toprak, saksı ve en önemlisi bilgi lazım yani kısacası öyle toprağa attım büyüsün değil growerlık

Bottegax

Yeni üye
bu mevsimde sistemin yoksa ölür kardeşim o ışık, nem makinası, uygun kabin çadır ahır ışık geçirmeyen bir yer, gübre, toprak, saksı ve en önemlisi bilgi lazım yani kısacası öyle toprağa attım büyüsün değil growerlık
Knka hic bilgim yokki 14. Günü falan knka bide kabini falan kendim yapicam ışık knka ne olması gerek ucuz yollu birde ney gübresi aliyim topragı şuan naturel toprak bu arada teşşekürler

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Üç dört tane tasaruf ampulü alıyosun onlarıda evin sakin ışıktan rahatsızlık olmıcak biyerine yer yapıyosun birazda ılık olsun ona dikkat et sonra topraksu sitesine giriyosun önce biobiz bio grow alıyosun 250 ml 36 tl alabiliyosan yanında bide calmag söle en ucuz olanına bak aynı siteden bunlar ortam sicak olursa 1 ay kadar idare ederseni 18 saat ışık ver ışık kapalıykende üstünü bi peti kes kapat uyurken 6 saat uykuyuda gece karanlıkta ver 1 ay zaman kazanırsın sonra çadırı yaparsın bi cob led bakarsın ikinci el yada sıfır el becerin varsa kendinde ucuza mal edersin va vs

president

Müptezel
Birazcık forumda gezinirsen tohuma neler yapacağımı bitkiye neler yapacağını sana anlatan onlarca yararlı yazı, sana yol gösterecek onlarca günlük, deneyimli grower abilerimizle chat kısmından sohbet edip eğer müsaitlerse kendilerine soru sorabilirsin. Bütün bunların haricinde Esrarın Galatasaray lisesi , Boğaziçi üniversitesi olan tohumsuz esrar sitesinde kendini geliştirip underground growerların arasında ismini iyi bir yere yazdırabilirsin. Peki bütün bunları yapmadan önce ne yapman gerek? Bilgiyi hazır olarak almak yerine kendin bulmaya çalışman gerek kardeşim. İyi şanslar diliyorum.

Bottegax

Yeni üye
Üç dört tane tasaruf ampulü alıyosun onlarıda evin sakin ışıktan rahatsızlık olmıcak biyerine yer yapıyosun birazda ılık olsun ona dikkat et sonra topraksu sitesine giriyosun önce biobiz bio grow alıyosun 250 ml 36 tl alabiliyosan yanında bide calmag söle en ucuz olanına bak aynı siteden bunlar ortam sicak olursa 1 ay kadar idare ederseni 18 saat ışık ver ışık kapalıykende üstünü bi peti kes kapat uyurken 6 saat uykuyuda gece karanlıkta ver 1 ay zaman kazanırsın sonra çadırı yaparsın bi cob led bakarsın ikinci el yada sıfır el becerin varsa kendinde ucuza mal edersin va vs
Teşekkür ederim zahmet edip beni bilgilendirdin bir sorum daha olacak kac günde bir su veriyim

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Toprağı kontolet kurudukça ver muhtemelen buda 3 veye 4 güne denk gelir sana bir tavsiye daha vereyim bitkini iyi izle erkek çıkma ihtimali var

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Şimdi anlayamazsın daha çok var çiçek dönemine kadar beklicen içtiyin sigaradan çıkanı ektiyin için dedin yarı yarıya erkek dişi çıkma ihtimali var

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Mordecai:
    ******* ******** ****** ******* **** ******* *** ******* *********** ********* **** *********** **********
  • G GaribanMüptezel:
    dready**********
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
  • İstanbul İstanbul:
    +1
  • Mordecai Mordecai:
    +1
    *** ******* **** ****** * **** ** ** ******** ***** ****** *** ******* dreadydready
    dready *** **** ******* ********** ***** *** ****
  • G GaribanMüptezel:
  • M Merciless:
    dready********** ** ***** **********
    **** ***** ** ******** * **** ***** ******** ***** ********* **** ********* ******
  • G GaribanMüptezel:
    ******** ****** dready* *********** ****** ** ********** ******* ****
  • M Merciless:
  • G GaribanMüptezel:
    **** ***** * ***** **** ** ***** ******* ****** **** ******* ******** ****** dready* *********** ****** ** ********** ******* ****
  • Mordecai Mordecai:
  • G GaribanMüptezel:
    +1
    ***** ******* **** ** *** ****** *** ******* *** **** ***** *********** ***** ****** ******* ******
  • Mordecai Mordecai:
    +1
    ***** *** ***** ***** **** ****** ****** ** ** ***** ** ********* *********** ******
  • G GaribanMüptezel:
    ***** *** ****** *********** ****** ********* ******* ** ******* ********* ****** *******
    +1
    *** *** ***** ***** ***** *** ****** *********** ****** ********* ******* ** ******* ********* ****** *******
  • Mordecai Mordecai:
    ********* ***** **** *** ******** *********** ** ***** ******* *********** *** ***** ***** **** ****** ****** ** **
    +1
  • Mordecai Mordecai:
    ********* **** ** *** ******** ********* * ***** **
  • Mordecai Mordecai:
    Mordecai Mordecai: ** ****** ***** ******** ******