Jandarmadan eğitim videosu

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Butanhashoil tam anlamıyla eğitim videosu olarak kullanılabilir. Valla denedim hocam ama tam anlamıyla verim elde edemedim. Onun yerine saç düzleştirici ile press yapmak daha iyi geliyor. Ama yamultuyor işte. :D

Amca35

Kıdemli Üye
Butanhashoil tam anlamıyla eğitim videosu olarak kullanılabilir. Valla denedim hocam ama tam anlamıyla verim elde edemedim. Onun yerine saç düzleştirici ile press yapmak daha iyi geliyor. Ama yamultuyor işte. :D
Yamultıyor derken kanka kafayı mı yamultıyor makinayı mı

Alakasız olucak ama Bizzat jandarma istihbaratta çalışan birinden duydum serbest olsada beraber büyütsek ve bir hakimden duydum bende üzülüyorum böyle basit bir sorun için ceza vermek benide üzüyor. Cümleler net bu şekilde idi. Yürüyüş düzenleyip keneviri serbestliği açısından konuşma yapılsa etkili olmaz mı ? Kendi evinde büyüteceğin 5 kök sigara kimseye zarar vermez torbacı adı altında sahte kabadayılarda prim yapamaz

Alakasız olucak ama Bizzat jandarma istihbaratta çalışan birinden duydum serbest olsada beraber büyütsek ve bir hakimden duydum bende üzülüyorum böyle basit bir sorun için ceza vermek benide üzüyor. Cümleler net bu şekilde idi. Yürüyüş düzenleyip keneviri serbestliği açısından konuşma yapılsa etkili olmaz mı ? Kendi evinde büyüteceğin 5 kök sigara kimseye zarar vermez torbacı adı altında sahte kabadayılarda prim yapamaz

Ne konuşması yapıcan hocam burda konu birine zarar veriyor olman değil yada insan sağlığı yasak olmasının sebebi bunlar değil bu işin içinde ciddi bir rant dönüyor ve devletin mekanizmaları içinde uyuşturucunun bir rolü var bir sitem içerisinde devletin avantajına hangisi geliyorsa o şekilde olur

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
    *** ********* ** ** **** ******* ***** ****** ********* ** *** hahahaha* ********* ****
  • Narkotik Narkotik:
    Narkotik Narkotik: *** ****** ***** ***** ***** ******** ***** *** ***