Jack Herrer Auto Hasat Süresi

Kankalar Herkese Merhaba.
Bu Hasat Konusunda Çok Kafam Karıştığı için yardımlarınızı isteyeceğim.
Genetik Jack Herrer Auto başlıkta yazdığım gibi.Şuan Çiçeklenmede 3.haftasi bitti .Ben 5 hafta çiçekte bırakıp 6.hafta flush atıp hasat etmeyi düşünüyordum (toplam 11 hafta) ama bazı yerlerde hasati daha uzun sürede çiçeklenmenin 7. Veya 8.haftasinda yapmam gerektiğini okuyorum.Tohum aldığım sitede 70 gün yazıyor.Yardimci olursanız sevinirim şuan bitkinin güncel durumu da bu şekildeIMG_20210802_185804.jpgIMG_20210802_185740.jpgIMG_20210802_185751.jpg

mami10_

Doktor
Hasat için günlere ve ya haftalara bağlı kalmayın bitkilerin takvimi ve ya zaman çizelgesi yok.
Tricom takibi yaparak hasat zamanı belirleyen bilirsin
Ayrıca büyük fan yapraklarını budlsrı kapatan yaprakları budamanı öneririm tam zamanı. Aşırıya kaçmadan

Hasat için günlere ve ya haftalara bağlı kalmayın bitkilerin takvimi ve ya zaman çizelgesi yok.
Tricom takibi yaparak hasat zamanı belirleyen bilirsin
Ayrıca büyük fan yapraklarını budlsrı kapatan yaprakları budamanı öneririm tam zamanı. Aşırıya kaçmadan
Teşekkür ederim kankam bilgin için.bir tane mikroskop sipariş ettim gelince mutlaka yapacağım.Yapraklarida her sulamadan sonra 4-5 tane almaya başlıyorum o zaman uygun mudur

MalrukL0rd

Kıdemli Üye
jack herer sativa dominant olduğu için 13-14 hafta aralığına kadar uzayabilir o yüzden sıkıntı yapma. Sativa phenotype'ı arada uzun sürüyor 13 haftada tam olgunlaşan gördüm

MalrukL0rd

Kıdemli Üye
2 hafta ekle sen o takvimin üstüne en temizi kafan rahat olur. overdrive'ı da tek kullanma fayda etmez. diğer grow micro bloom ile karıştır. üzerlerindeki NPK değerlerinin toplamı K için mutlaka 13 ve üzeri olsun hadi kolay gelsin.

Ü

Üye silindi 31508

Guest
Selam kanka bende bu genetikten sipariş verdim yeni geldi naptın toping yaptınmi toplamda nekadar sürede hasat aldın ve bitki başına kuru kaç Gr hasat verdi gorupte cevaplarsan sevinirim.

Selam kanka bende bu genetikten sipariş verdim yeni geldi naptın toping yaptınmi toplamda nekadar sürede hasat aldın ve bitki başına kuru kaç Gr hasat verdi gorupte cevaplarsan sevinirim.
Topping auto olduğu için uygulamadim. Bununla alakalı günlük oluşturmustum kanka.Bu ilk grow denememdi 125gr kuru aldım.Biobizz gübre kullandım.Daha sonra Hesi gübreye geçtim ben onda iki bitkiden toplam 450gr civarı almistim

Ü

Üye silindi 31508

Guest
Topping auto olduğu için uygulamadim. Bununla alakalı günlük oluşturmustum kanka.Bu ilk grow denememdi 125gr kuru aldım.Biobizz gübre kullandım.Daha sonra Hesi gübreye geçtim ben onda iki bitkiden toplam 450gr civarı almistim
Teşekkürler kanka bilgilendirme yaptığın için hasatin ve dumanın bol olsun .

Grow Muhabbetleri
Help Users
    kokokoco kokokoco: ***** **** ***** ***