Jack herer ve Og Kush herkese teşekkür

Algos

Kıdemli Üye
Bugün 38. Gündeyiz son hali kızların

Algos

Kıdemli Üye
Abi 1.5 tu saksı başına düşürdüm 1 lt ye çok denildi. Canna abi canna serisi takvimi her sulamaya göre dedi onu uyguladım bir sefer uçlar sarardı. Takvimde önerilen ph 5.8 6 arası gözüküyor onu uyguluyorum ama forumda 6.2 6.5 yazıyor herkes ne yapacağımı bilemedim. Açıkçası sağlıklı bitki yetistiremiyorum sanırım. @Kanka @Kanka uygun mu abi ?

Son düzenleme:

Lucky

Üye
Dostum ıkı bıtkınde cıcekte degıl mı ısık mesafen ne kadar hıç olcum yapıyormusun sunaki mesafede hangı degerlerı alıyorsun lumen ppfd olarak.ıklımlendırme nedır ısıklar acık ve kapalıyken

Algos

Kıdemli Üye
Işığı dün 45 cm ye çektim. Boyu kısa kaldığı için çiçekte en azından biraz daha seepilsin diye 65 te tutuyordum indirdim. 60 ta 850 umol alıyordum. Işık açıkken 24 derece 50 de nem. Işık kapalı 19-21 nem 50-55

Lucky

Üye
65 cm de tutman hatalı olmus 60 cm de 850 umol ıse suan 45 cm 1000 uzerıdır onu ıyı yapmıssın sımdı serpılırler .sıcaklıgıda ısık acık 23 kapalı 18 yapmanı bı tık dusurmenı onerırım.Temız hava ve eksoz havalandırman sureklı calısıyor nonstop degıl mı.Gubreleme konusunda tecrubelısın dıye dusunuyorum :) topping sankı dezavantaj olmus gıbı bol hasatlar dumanın bol olsun :)

Algos

Kıdemli Üye
Evet bira öyle oldu abi evet havalandırma açık sürekli. Gübreleme canna süresindeki takvime göre gidiyorum ama abi orada ph 5.8-6 arası gösteriyor ama herkes 6.2 6.5 arası diyor hangisine göre gideceğim kafa karıştırıcı

Lucky

Üye
Evet bira öyle oldu abi evet havalandırma açık sürekli. Gübreleme canna süresindeki takvime göre gidiyorum ama abi orada ph 5.8-6 arası gösteriyor ama herkes 6.2 6.5 arası diyor hangisine göre gideceğim kafa karıştırıcı
şimdi kardesim sen herkesi bos vereceksin hıc tecrube etmeden yabancı forumlardan ordan burdan tercume edip anlatıyorlar.Şimdı ben sana 1 haftalık ph sulama ve gubreleme tecrubemi aktarayım.Ben ph olcmuyorum bır su vardı cocuklar ıcın pembe kapaklılardan :) marketcıye kıllandım artık almıyorum. yagmur suyu sutok yapmıstım ona dondum onu kullanıyorum. Topragım kesınlıkle olmaz denılen bahce topragı 2 gunde kuruyor tam olarak ben 24 saatte 1 sulama yapıyorum topragın bı nem ayarı var benım gozumde o aralıkta verdıgımde verım alıyorum ve onu kullanıyorum.Gubrelemeye gelınce cıcege aldım bıtkılerı 10 gun olucak ortalama ve potasyum 6-5-38 +2magnezyum ve mıcro elementler var ıcınde 1 lt suya 2 gr uretıcı tavsıyesı bıde fosfor gubrem var 6-48-18 buda aynı 1 lt suya 2 gr.ben bır sulamada potasyum bır sulamada fosfor verıyorum.Yagmur suyu bıtkı basına 700 ml ve altta drenajdan en az % 10 unu alıyorum.sımdı bıtkı cıcege gırdıgınde 80 cm ıdı 115 cm oldu.lambayı cekmıyorum ısık yanıgı oluyor artık tavana 40 cm mesafem kaldı :) toprak sende bıtkıde sende sen ıdeal olanı gozlemlıyıp fazla detaya takılmadan macera aramadan aynı rutınde devam edeceksın.

Algos

Kıdemli Üye
1.5 lt bitki başı sulama yapıldı gübreler, calmag ve PK eklendi. Işık 50 cmde
Jack ve Og Kush karışık fotolar

Algos

Kıdemli Üye
2 Gün önce 3 katı su ile flush atıldı. Yaklaşık 1/3 'ü oranında son sulama keciboynuzlu verildi. Kuruması bekleniyor kızların.

Algos

Kıdemli Üye
Trikom takibi yapıldı. Flush atıldı karanlık evre geçirildi ve kuruması için trimmingden sonra asıldı..

iyi ki varsınız destek olan abiler kardeşler kankalar imtina etmeyen herkese teşekkür ederim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • CigaraVerin Chat bot:
    CigaraVerin Chat bot: *********** *** ******* *** *** *********