Jack herer ve Og Kush herkese teşekkür

arapfaik

Üye
Ben de 140x140 bi kabin yapmak istiyorum ama folyo arkasina ne kullanabiliriz onu bilemedim tahta istemiyorum

Algos

Üye
Folyo olmaz öncelikle kanka diğer konunda malzemeye bağlı şimdi, ben plywood diye bir malzeme kullandım direk üstüne panda film ama pahalı ve zor bulunur malzeme.

OttoMan47

Rastafaray
Yapraklara sprey yptın dimi kanka maşallah bak şimdi yapraklar dümdüz canlı duruyor bebenin durumu çok iyi

Algos

Üye
8. Güne göre iyi gözüküyor dimi abi eksik olma çok destek oldunuz. Çok çok ufak verebildim sprey sisemi kedi kırdı yarin sulamayla vericem assil calmag i kanka

Ted

Üye
@Algos dostum sirke kullanmışsın ph düşürmek için. benim ph 7 civarı şu an. 100 ml suya ne kadar sirke koyarsam ideal ph'ı yakalarım sence?

Algos

Üye
Ph metre ile ölç brom 6 7 damla bazen yetiyor ne kadar ilave koyduğuna, ne kadar su koyduğuna bağlı

Algos

Üye
Henüz b nimki o boyutta değil fazla olmasın kanka az su kök gelişimi için daha iyi değil mi

Algos

Üye
Bugün 400 ml 4 gün arayla üst üste ikinci defa gübreli sulandı 1 lt suya çeyrek ölçek gübre verildi ( bir önceki sulama yarım olcekle yapıldı)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • S serhan267:
    aman aman nerelere geldik
  • C Cigersiz:
    Progrower kanka
  • C Cigersiz:
    Serhan ne yaptın fan işini
  • S serhan267:
    kanka haleetim
  • S serhan267:
    %75 nem
  • S serhan267:
    26 derece bebek gibi
  • C Cigersiz:
    Tamamdır çok güzel hasatın bol olsun
  • S serhan267:
    sagolasın kanka @Cigersiz
  • hayatgüzel hayatgüzel:
    Topping hasat süresini ne kadar uzatır maks ya da uzatır mı? Toppingle beraber lst nasıl olur
  • D die4u:
    selam
  • D die4u:
  • HighMann HighMann:
    Aleyküm Selam
  • D die4u:
  • HighMann HighMann:
    hayatgüzel' Alıntı:
    Topping hasat süresini ne kadar uzatır maks ya da uzatır mı? Toppingle beraber lst nasıl olur
    autolarda çok bişey değişmezde photo genetiklerde çok aşırı üst üste yapılmadıysa 3-4 topping bi 10 gün kadar uzatabilir ama tabi yeteri boya gelincede yapılabilir 12-12
  • S SuperKafa:
    Kankalar bişe soracam bu kahve telvesi muz kabuğu çay posası yumurta kabuğuyla yapılan gübrede muz kabuğu olmadan yapsak olur mu
  • HighMann HighMann:
    topping atılır atılmaz blooma sokulmazsa iyi olur
  • S SuperKafa:
    @HighMann
    SuperKafa' Alıntı:
    Kankalar bişe soracam bu kahve telvesi muz kabuğu çay posası yumurta kabuğuyla yapılan gübrede muz kabuğu olmadan yapsak olur mu
  • HighMann HighMann:
    onu zaten hazırlarken muz kabuğu koyma
  • HighMann HighMann:
    muzu yapacaksan ayrı bişeyde ek olarak yap
  • HighMann HighMann:
    epsom tuzu ekle ona
  • HighMann HighMann:
    git aktara ingiliz tuzu al
  • HighMann HighMann:
    ekle 15 gr kadar
  • S SuperKafa:
    Bak bende şu an yumurta kabuğu patates kabuğu ingiliz tuzu sirke çay posası kahve telvesi hepsi var bi tek muz kabuğu yok
  • S SuperKafa:
    Gr ölçebilecek bişeyim yok ya 15 gr tuz 30 gram yumurta kabuğunu nasıl ölçmeliyim
    S SuperKafa: Gr ölçebilecek bişeyim yok ya 15 gr tuz 30 gram yumurta kabuğunu nasıl ölçmeliyim