Is teklifi aldim! Weed Delivery (San Francisco)

gitsem mi gitmesem mi?

• dusundugun hata

Kullanılan: 11 73.3%
  • ben bilmem sen bilirsin

Kullanılan: 2 13.3%
  • gitme dur ne olur

Kullanılan: 2 13.3%

• Kullanılan toplam oy
    15

alig34

Yeni üye
Kankalar merhaba, kisaca bahsedip sizlerden yardim isteyeyim. Ben 2 senedir amerikadayim bir cok eyalette yasadim daha once California san diego da da yasadim fakat cok pahali bir yer oldugu icin dayanamayip tekrar ic taraflara goc ettim.

Fakat suan bir arkadas vasitasiyla san francisco dan weed delivery is teklifi aldim. biliyorsunuz cali de zaten satimi ve kullanimi belli olculer cercevesinde yasal. e bizde bu isten az cok anlariz Tohumsuz sagolsun. ben kendi yasal kayitlarimda gorulmemesi icin cash alarak calismayi teklif ettim onlarda kabul etti. zaten genelde tip uzerine calistigin bir is olacak. burada bilirsiniz pizza bile delivery yapsan 3, 5 tipini alirsin. e soz konusu weed olunca min 100$ lik paketler gotureceksin heralde verirler tipini diye dusunuyorum.

Ama kafamda cok fazla soru isareti var. bu tanistigim adamlara nasil guvenebilirim, bu isi yasal yapan kadar yasal olmadan yapanda var. (yasal susu verip) durduk yere amerika macerami sonlandirmakta istemiyorum. bulundugum yerden tasinayim desem min 3 bin dolara falan mal olacak yeni bir duzen kurmak. ama bu iste de bi sene siksan kendini para kazanirsin gibime geliyor. 

velhasili kafam cok karisik bi cilginlik yapip gitsem mi ne diyosunuz?

Ü

Üye silindi 2874

Guest
ya dostum amerıkadasın dili bilen sensın ortamı bilen sensın....oraya gitmeyı basardıgına göre gözunde acıktır....... Ne guzel işte git ... hem iceceginde bedava olur heralde ne guzel ... dumanlı dumanlı adrese teslım yaparsın..... Iyıde para var dıyorsun... Bence git.Ben senın yerınde olsam gıderdım kesın :)

alig34

Yeni üye
Cvp: Is teklifi aldim! Weed Delivery (San Francisco)

player' Alıntı:
ya dostum amerıkadasın dili bilen sensın ortamı bilen sensın....oraya gitmeyı basardıgına göre gözunde acıktır....... Ne guzel işte git ... hem iceceginde bedava olur heralde ne guzel ... dumanlı dumanlı adrese teslım yaparsın..... Iyıde para var dıyorsun... Bence git.Ben senın yerınde olsam gıderdım kesın :)

ictigimize zaten pek para vermiyoruz burada , dumanli dumanli teslimat yaparken paket olursan jail in demirlerindeki oksitlenmeyi yalayarak kafa olmaya calisirsin   :D  turkiyedeki hapishanelerle buradakiler arasinda buyuk fark var reis, adamin go*unden kan alirlar helede bir gocmen olarak gitmissen zencisi meksikalisi amerikalisi adamin a*ina koyar :(

K

kanka

Guest
Önce iyi bir araştırma yapmanı tavsiye ederim. Alacağın riskleri ve kazanacağın parayı hesaplamaya çalış duruma göre kararını verirsin. Hapse girme riski göz ardı edilebilecek birşey değil sonuçta. Eyalet ve Fedaral Yasaları ve bu işi yasal yapan şirketleri araştır. Teklif gelen şirketi bi ölç tart gerçekten yasal mı değil mi ona görede kararını verirsin.

halil1q

Yeni üye
kanka bence iyice araştır derim paket olman daha kötü zaten içtiğime para vermiyorum diyosun gerek yok bence türkiyede ki bir çok gencin hayalini gerçekleştirip amerikaya gitmişsin kendi esrarını yetiştir yeter kabul ediyosanda iyice araştır yasal olup olmadığını

Bence önce bir içici olarak düşün alışveriş yapmak istiyeceğin bir yer mi firmayı değerlendir sanal araştırmalarını da üstüne ekle her şey olumluysa bölgedeki bir avukata taşınmadan önce danış bunun senin açından olabileceklerini gerekirse ücreti dahilinde firmanın yasal olup olmadığını gerek avukatından gerek iş verenin sana sunduğu şeylerden netleştir ve her şey tamamsa son olarak orada çalışan biri ile iletişime geçmeye çalış oda tamam derse patron sensin ister gidersin ister gitmezsin bol şans haberleri bekliyoruz.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • funny1joint funny1joint:
  • needrich10 needrich10:
    **** **** ******** *** hahahaha ********** ******** hahahaha*** **** ****
    **** **** ******** *** hahahaha **** ***** ***** * ******* * *********
  • needrich10 needrich10:
  • needrich10 needrich10:
    ******** ****** ***** **** hahahaha***
  • M Makro:
    ******** ***** **** **** ******** ********* ********* ********** *** hahahaha ******* ** hahahaha* *** * * ******** *** *******
  • W WindySideTR:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** hahahaha** ******** *** ***** ******
  • Tiny Tiny:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Tiny Tiny:
    ** hahahaha**** ***** ****** ** ******* hahahaha
  • Tiny Tiny:
    hahahaha ******** **** hahahaha* *********
  • W WindySideTR:
  • Tiny Tiny:
    *** ** ******* ****** **** *
  • Tiny Tiny:
    hahahahahahahaha* hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ***** ** ******* ****** **** *
  • M Makro:
    ******** ***** **** **** ******** ********* ********* ********** *** hahahaha ******* ** hahahaha* *** * * ******** *** ******* ** ****** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha* **** ******* ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* hahahaha****** ******** *******
  • W WindySideTR:
    hahahaha *** ****** *** ***
  • W WindySideTR:
  • Madkusa Madkusa:
    Madkusa Madkusa: ******** ********