indoor sistem için klima alternatifi

iyi forumlar herkese,
yaz dönemi için indoor grow sistemi kuracağım ancak klimam yok kuracağım oda için. sistemde 150x150 kabin ve iki adet tsw 2000 bulunucak. yaşadığım bölge ege de ve yaz ayları ortalama 30 derecelerde hava sıcaklığı. klima için alternetif olarak portatif tavsiyeleriniz nelerdir özellikle kullanan arkadaşların tecrübeleri çok önemli herhangi bir problem yaşanır mı ? bu arada auto olucak.

Cannabis34

Yeni üye
Benim klimamda çöp oldu bakıyorum yeni bakıyorum 2000 - 2500 e temiz inverterler var sessiz bide az elektrik yakıyormuş bakabilirsiniz

Cannabis34

Yeni üye
Sıfıra yakınlar dediğim paralar 4000-5000e falan sıfırlarda var kanka imkanına göre daha üstüde var ben 2000-2500 e temiz bulursam alıcam gibi görünüyor

Bubleb00m

Kıdemli Üye
Kanka bende egedeyim. Aspiratör giriş çıkış önerildi öncelik onu denicem eğer olmazsa bi tane çöp bidonu alıcam plastik içine 1 litreden 10 tane buz yapıcam bidonun orta kısmına yuvarlar bir delik açıcam kapak kısmına vantilatörü dayıcam doğal klima max 250-300 e mal olur gibi dolaba da bi 10 litre stok yaptığım zaman değişmeli götürür gibi denicem bakalım

Kanka bende egedeyim. Aspiratör giriş çıkış önerildi öncelik onu denicem eğer olmazsa bi tane çöp bidonu alıcam plastik içine 1 litreden 10 tane buz yapıcam bidonun orta kısmına yuvarlar bir delik açıcam kapak kısmına vantilatörü dayıcam doğal klima max 250-300 e mal olur gibi dolaba da bi 10 litre stok yaptığım zaman değişmeli götürür gibi denicem bakalım
kanka duruma göre beni bilgilendirirsen çok seviniirim. bir de aspiratör giriş çıkışı derken nasıl bi sistem düşünüyorsun ?

Benim klimamda çöp oldu bakıyorum yeni bakıyorum 2000 - 2500 e temiz inverterler var sessiz bide az elektrik yakıyormuş bakabilirsiniz
daha uygun çaplı çözümler düşünmüştüm kanka da baktım biraz sanırım aynı hesap olucak klima ile bakalım konuya takipteyim hala umarım f/p ürün tavsiyeleri gelir. eğer alırsan aldığın ürün ve performansı konusunda bilgilendirirsen çok seviniriz

Bubleb00m

Kıdemli Üye

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • C caaranasıl:
    ******** hahahaha** ****** ***
  • O otonomon:
  • O otonomon:
    ******* *** ***** ****** * *** hahahaha******* ***** ****** ****** ******* hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    ******* *** ****** hahahaha** *** ***** ****** * *** hahahaha******* ***** ****** ****** ******* hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    hahahahahahahaha*****
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    ********** **
  • İ İbo Dayı:
    ** ***** ******* hahahaha ***** *******
  • bandaleros bandaleros:
    **** ***** **** **** hahahaha**
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    ******** ***** ***** *** hahahaha ******** hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ***** * ****** hahahaha******
  • İ İbo Dayı:
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    *** ******** **
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    *** ** ***** hahahaha*
  • İ İbo Dayı:
    ********** hahahaha******** ** ********* *********
  • İ İbo Dayı:
    ***** ******** ******* ******* **** ******* ***** *** *** hahahaha* ********
  • İ İbo Dayı:
    ****** ***** ***** ** ***** ** ********* **** hahahaha**** *** ******* ** ***** ********* *****
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    hahahaha* **** *******
    +1
    İ İbo Dayı: hahahaha* **** ******* +1