Ilk sefere niyetli kimselerin Kombo Sorulari

stonercift

Yeni üye
Merhaba,

Oncelikle boylesine bir platformu bulmak inanilmaz, bilgi edinmek icin okurken sizlerin sahane espiri ve mizahi bizi bir hayli guldurdu :)

Buraya kaydolurken bile 5 kez dusunup, gerekli onlemlerle basladigimiz bu seruvende, sizlere farkli sorularimiz olacak.

1) Set toplama ile ilgili butce kisiti olmasa (zaten garip tiplere verdigimiz paralar yetti gayri, bulamamak da cabasi) neler onerirsiniz ? Tercihen 2-3 bitki cok buyuk degil mumkunse olabildigince kucuk ve kolaylikla gizlenebilecek bir sistem. (Kurmayi planladigimiz yerde soba bacasi yok). Ekstra olarak neler lazim kabin disinda (forumda bir hayli bilgi var bu kismini yanitlamasanizda olur ama sivi gubre vs vs. organik tercih edilir)

2)Tohum tedarigi konusunda sorunlar var diye okuyoruz, bunlar hala gecerli sorunlar mi? Alternatif varmi ? Bu siparisler takip edilebiliyor mu? (Ciddi cekinceler sebebiyle bunca zaman bu ise girmedik zaten)

3)Malzeme tedarigini elden gidip yapmak daha dogru gibi gozukuyor bunun icin en dogru adres neresi olur ?

4)Kariyerlerini onemseyen bircok insan gibi, olasi kotu senaryolarda bizleri neler bekler ? Tum surecte bastan sona "suna da dikkat edin" dedikleriniz nelerdir ?

Tesekkurler,

Bubleb00m

Kıdemli Üye
Brom hg öncelikle, indor masraflı bir durum al al bitmiyor öncelikle bütçe nedir? Elden nakit alırsan her yerden alabilirsin isim soy isim istenirse salla kafadan geç. 2 auto bakıcaksan sorun olmaz ben 2 auto bakıyorum karbon filtre vs yok sorun olmuyor. Dikkat etmen gereken tek şey bu hobiyi sadece senin bilmen buna göre yol alabilirsin

higthead

Jolly Green
Dostum havalandırma malzemelerini drkarbonfiltreden al. grow sıtesı olmadıgı ıcın alısverıs yapabılırsın rahatlıkla. Burdan ben ve bır cok kısı alısverıs yapıyoruz kullandıkları karbon fıltre karbon mıktarları cok yuksek buda uzun kullanım ve sıfır koku demek. Fanları vs vortıce quite serileri efsane. Neyse sen olculerıne kaararr ver havalandırmanı ısıgını vs sıstemını yazalım.

Grow Muhabbetleri
Help Users
    Ü Üfürükçü gargamel: ****** **** ****** ********** ****** *******