ilk growum yardım (güncel)

Ü

Üye silindi 24689

Guest
kanka baktımda fiyatı 140tl https://www.growkent.com/Philips-450w-MH-Gelisim-Donemi,PR-598.html fiyatıda 140 tl bütçemde kısıtlı yani bir tane 140 tllik ışık alabilirim ne yapayım
Kanka mavi isik yetistirme döneminde önemli ve kirmizi cicek döneminde mavi ile gerekli. önce maviyi al ve sonra kirmizida alman gerekecek. Bir tek bitki icin ciceklenme döneminde belkide elindeki su anda kullandigin sari isikta yeterli olur. Kac watt su anda elinde bulunan lamba. Dedigim gibi su anda 1 adet mavi al ve kullan kanka.

dailyalpi

Yeni üye
30w elimdeki. tek ışıkla çözemez miyim? auto alıp ona geçmeyi düşünüyorum geldiğinde aslında sistemi onun için hazırlıyorum.

Ü

Üye silindi 24689

Guest
Kanka mavi isik yetistirme döneminde önemli ve kirmizi cicek döneminde mavi ile gerekli. önce maviyi al ve sonra kirmizida alman gerekecek. Bir tek bitki icin ciceklenme döneminde belkide elindeki su anda kullandigin sari isikta yeterli olur. Kac watt su anda elinde bulunan lamba. Dedigim gibi su anda 1 adet mavi al ve kullan kanka.
Kanka bos ver o growkent tekini benim önerdigimi al ayni fiyat. Yeter sana acisini bilmesekte olur. Bir saksi var zaten

dailyalpi

Yeni üye
kanka bi an önce alıcam ışığı ama bütçem kısıtlı olduğu için emin olmadan almak istemiyorum

dailyalpi

Yeni üye
kanka bu önerdiğinin mavisini alsam sonra auto söylediğimde onun çiçeklenme dönemine kadar da yeterli olur mu bir de bu led ısı falan yayar mı dikkat etmem gereken ne var

Ü

Üye silindi 24689

Guest
kanka bu önerdiğinin mavisini alsam sonra auto söylediğimde onun çiçeklenme dönemine kadar da yeterli olur mu bir de bu led ısı falan yayar mı dikkat etmem gereken ne var
Evet bu mavi projektörü her zaman her tohum icin yetistirme dönemine kullanabilirsin kanka

dailyalpi

Yeni üye
iyi geceler kankalar, bitkinin durumu sabit olduğu için konuda güncelleme yapmamıştım, çiçeğim yavaş yavaş gelişiyordu ki dün ve bugün bi ilerleme göstermedi ve üstünde ki toprağın bir kısmının renginin değiştiğini fark ettim. sizce sorun nedir ne durumdayız
WhatsApp Image 2021-04-17 at 21.11.39 (1).jpegWhatsApp Image 2021-04-17 at 21.11.39.jpeg

Ü

Üye silindi 24689

Guest
Kanka toprak küflenmeye baslamis . Hemen bitkileri o topraktan kurtarman lazim. yani toprgi toptan degistirmen lazim. Ne tür bir toprak kullaniyorsun, Zannediyorum normal cicek topragi kullaniyorsun. Ayni saksilari bir daha kullanmadan önce sirkeli su ile iyice temizle.

dailyalpi

Yeni üye
çiçekçiden torflu toprak istedim verdiğini kullanıyorum ama eve yeni taşındım da baya nemli bi sıkıntı var evde o yüzden olduğunu düşünüyorum

Ü

Üye silindi 24689

Guest
çiçekçiden torflu toprak istedim verdiğini kullanıyorum ama eve yeni taşındım da baya nemli bi sıkıntı var evde o yüzden olduğunu düşünüyorum
Kanka neden oldugu önemli degil olmus bir kere. Belkide topragin icinde bakteriler vari bilemezsin. Sana yapman gerekeni yazmistim kanka.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • C Canirfan122:
    ******** hahahahahahahahahahahaha ** ********* ********** *** ** ********* hahahaha****** ******* hahahaha
  • NewGardener NewGardener:
  • NewGardener NewGardener:
    hahahahahahahaha
    NewGardener NewGardener: hahahahahahahaha