Ilk growum sizce nasıl

• Konbuyu başlatan Üye silindi 20046
  • Başlangıç tarihi

Cashh

Doktor
Kanka maşallah çok güzel odaya girdi mi güzel koku esir alır. Havalandırma asıl aklıma takılan üstte bir odam var düşünüyorum yansıtıcı olmadan da demekki büyüyor aklımda hemen şekiller belirdi nasıl yapılır kanka teşekkür ederim

Cashh

Doktor
Tabiki knka atayim san foto
Şimdi iyice düşündüm de tam karşımda bir apartman var odada yaparsam 31750 lümen dolabı açınca bile Işık fışkırıyor odaya açıkta olsa perde onu nasıl perdelesin odaya güneş doğmuş gibi Işık saçar karşı bina derki ulan burada ne oluyor Işık olayını sen nasıl çözdün dışarıdan görünmüyor mu

Ü

Üye silindi 20046

Guest
Şimdi iyice düşündüm de tam karşımda bir apartman var odada yaparsam 31750 lümen dolabı açınca bile Işık fışkırıyor odaya açıkta olsa perde onu nasıl perdelesin odaya güneş doğmuş gibi Işık saçar karşı bina derki ulan burada ne oluyor Işık olayını sen nasıl çözdün dışarıdan görünmüyor mu
En ufak isigi bile gostermiyor blacout perde perdecilerde yaptirabilirsin masraftan kacinmak istiyorsan boyle biside yapabilirsin knka kirtasiyede fon kagidi siyah

Cashh

Doktor
En ufak isigi bile gostermiyor blacout perde perdecilerde yaptirabilirsin masraftan kacinmak istiyorsan boyle biside yapabilirsin knka kirtasiyede fon kagidi siyah

Kanka karşı cephe de 8 daire var hepsi camın 10 metre karşısında çoğu üstünde yukarıdan görüyor çok yakın bina camdan yakından görülüyor karşılıklı perde veya kapatma yaparsam doğal olarak şüphe uyandırır göz önünde en üst kat dublex odası karşımda benden 5 kat daha yüksekte bina var başka yerde olsa olur da çok yakın bina

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********