Ilk grow macerası..

• Konbuyu başlatan Üye silindi 20072
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 20072

Guest
Selam Kankalar,iyi forumlar..
Ozellikle pandemi sonrası beş para etmez sigaralara ciddi paralar verdikten sonra neden olmasın diyerek forumdaki ve diğer yabancı kaynaklardaki bilgilerden de faydalanarak grow maceramı başlatmış bulunmaktayım.. Eksiklerim ve yanlışlarım olabilir o konuda da sizlerden her türlü desteği göreceğime inandığım için konuyu açmak istedim..

Gelelim kuru fasulyenin faydalarına

90x90x180 Secret Jardin Kabin
330m³ Hm Karbon Filtre Türbine Pro Set
Mini Aksiyel Giriş Fani 125/195m³ 25 w
400 w Secret Jardin Mh Lamba 40.000 lümen.
400 w Secret Jardin Hps Lamba 55.000 lümen.
400w Faton Bakir Sargılı Balast kit
E40 Ayna Reflektör.
Sinbo Sah-6103 Hava Nemlendirme Cihazi
Simtech KM-1721 Mini Vantilatör x2
Toprak Plagron Light Mix
Perlit 10 litrelik
Askı Zincirleri Ve Kancalar
Aleminyum Hava Boruları
Mekanik Zaman Saatleri
Secret Jardin 90*90 Weblt Scroq File
Ph Metre
Sıvı Ölçüm Pipetleri
Ph Test Kagitlari
Saksı Olarak Airpot Bulamadım Onun İçin Bez Saksı Aldım 12 litrelik 5 adet

Sponsor firmadan 5 x lemon auto 2 x lemon kush feminizied söyledim bugün kargom çıkmış.
Toplamda iki tane 90x90 Kabinim var icerikleri ikisininde aynı yani yukarıdaki listede gözüken her kalem üründen ikişer tane aldım.
Bir kabinde 3 auto lemon diğerinde ise 2 lemon kush yetiştirmeyi planlıyorum.
Gübre olarak tamamen TANG' ın çizelgesinde kullandığı ve sonradan eklediği besinleri aldım ilk grow ve bilgisizlik sebebi ile tek bir yol izleyerek ilerlemeyi düşündüm deneye yanıla ogrenecez artik

Besinler
Advanced Nutrients Sensi Bloom A/B
Advanced Nutrients Sensi Calmag
Advanced Nutrients Carbolad
Advanced Nutrients Overdrive
Advanced Nutrients Voodoo Juice
Advanced Nutrients Bud Factor
Guanakolong Teste Improver Extract
Ph Up/Down

Kısa bir zaman içinde led lambaya gececegimden ötürü tahmineme göre çiçeklenme döneminde olucak cooltube Reflektoŕ veya elektronik balast almaya gerek duymadım sıcaklığı kontrol altına alabilmek için aklımda bir kaç şey var zaten herhangibi bir sorunda forum panayır yeri gibi masallah ulaşılması güç bilgilerin hepsini paylaşmış değerli arkadaşlar buradan sora sora yana yakıla öğrenicez.

Kafama takılan autoflower için bir besin çizelgesi yayınlamıştı Tang uzun dönem olan bitkiler için ne önerebilirsiniz veya içlerinden hangilerini kullanmaliyim?

Eksiklerim yanlışlarım muhakkak olabilir deneyimli deneyimsiz herkesin görüşünü almak isterim,bir kaç kibirli ve konulara aksi cevap yazan arkdaslar var forumda onlardan ricam bu konuyu görmezden gelmeleri çünkü ilk başlayan insanın hevesinin kaçması demek bütün bu maceranın çöp olması demektir..

Başınızı şişirdim teşekkür ediyorum hepinize bol dumanlı mutlu günler diliyorum.

R

Ripley'sOG

Guest
Selamun aleykum knka

-sensi bloom fotoperıyot ıcın vejatatif evrede kullanamazsın sana küfreder ekstra grow gübresi al bkz: sensi grow
-geri kalanları kullanabilirsin fotoperiyot bitkilerinde

hasatın bol olsun

Ü

Üye silindi 20072

Guest
Selamun aleykum knka

-sensi bloom fotoperıyot ıcın vejatatif evrede kullanamazsın sana küfreder ekstra grow gübresi al bkz: sensi grow
-geri kalanları kullanabilirsin fotoperiyot bitkilerinde

hasatın bol olsun
Aleykum Selam Kanka
Önerin benim için çok önemliydi cidden çok mutlu ettin beni teşekkür ediyorum.
Bu hafta sonu ancak kurabileceğim odayı buradan günlük tutucam görüşlerini her zaman beklerim vakit ayırıp cevapladığın için teşekkür ederim kanka dumanın bol olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ü

Üye silindi 20072

Guest
Kanka hafta sonu kurucam sistemi ilk filizlenme olduğu gibi güncel tutucam konuyu..senin için başlangıçta a.dan z.e fiyatlandirmasini da yazarım teker teker

Ü

Üye silindi 20072

Guest
Kral vazmıgeçtin sistemi kurmaktan yoksa başka konu altında mı devam ediyorsun
La gardasim ben daha dün ne yediğini hatirlamiyorum öyle mal etmiş bizi bu sigara,senin olayda arada kaynayıp gitmiş :D ben o sistemle parça parça üç grow yaptım hepsini ictimde bitti de,üstünden çok zaman geçti yani :D bir iki arkadaş sana kurulum ile alakalı şema belirtmiş eksik kaldigin yer olursa benim profilime yaz burda oldukça muhakkak iletişimde oluruz

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Sleepless Sleepless:
    ******* **** ******* ****** **** ******** *** ***** ****** ***** *** ***** ******* ********* ****** ******** *** ***** *** ********* ******* ********** *** ********* ***** ******* *** * ***** ******** ********** ***** ******* ***** ****** ******
    +1
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    **** dready ***** ********** ***** ****** ****** ******** *** dready*** ********* ******** ********** *** ****** ******* ***** ***** ********** *****
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
    ***** *** * ***** ***** ****** ****** ***** ** ******** **** ******** ***** ******* ***** ********* ********* * * *** **** *** ***** ******** ***** ******* ********* ****** ******** *** ***** *** ********* ******* ********** *** ********* ***** ******* *** * ***** ******** ********** ***** ******* ***** ****** ******
  • 3grcigara1dal 3grcigara1dal:
    **** ****** dready ****** dready***** ********** ***** ******* ******** ****** ****** ** *******
  • Sleepless Sleepless:
    dready********** ******** ***** ** ** **** ***** ***** ********* ** **** ** ****** ********* ******* ********** **** *** **** ******
    **** ***** ** ****** ***** ******** **** ****** dready ****** dready***** ********** ***** ******* ******** ****** ****** ** *******
    ****** ******* ******* ********* ** dready********** ******** ***** ** ** **** ***** ***** ********* ** **** ** ****** ********* ******* ********** **** *** **** ******
    +1
  • Sleepless Sleepless:
    dready**********
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
  • G GaribanMüptezel:
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    ***** *** * ***** ***** ****** ****** ***** ** ******** **** ******** ***** ******* ***** ********* ********* * * *** **** *** ***** ******** ***** ***** ***** ** ****** **** * ****** ** ***
  • G GaribanMüptezel:
    ***** ***** ***** ***** ******** *********** ****** ******* ** ****** ****** **
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
  • I isoT:
    dready**********
  • I isoT:
  • G GaribanMüptezel:
    dready**********
  • G GaribanMüptezel:
    dready ****** ****** ****** ***** ****** ********* ********** ** ********
  • B Bomberx:
    ******** *********** dready*
    B Bomberx: ******** *********** dready*