ilk deneyim

moonlightt

Yeni üye
ilk kez deneyecegim icin biraz heyecanli ve tedirginim forumdaki arkadaslari takip ediyorum bir suru sorunla karşılaşıyorlar sizce ilk deneyim icin hangi tohumu kullanmaliyim 2 saksi yapmayi dusunuyorum 300w fullspectrum isik kullanacağım şimdiden herkese teşekkür ederim dumaniniz bol olsun

H0P3

Üye
Benim de ilk olacak o yüzden kolay hastalanmayan, strese dayanıklı, kafası ve verimi de tatmin edecek bi genetik araştırıyordum. White widow bütün parametreleri karşılıyor dostum. Saksısına kurşun sıkıyosun, toprağına uranyum döküyosun yine bi şekilde yaşıyor diyorlar. Deniycez bakalım.

C

Canna

Guest
@moonlightt forumu bulmussun gerisinden korkma, her asamada danis foruma merak etme herkez atar bir omuz, hakkindan gelirsin. Ama önce forumlara gir okuya bildigin kadar oku, forumlarda cok bilgi var. @H0P3 dostum ayni önerim senin icinde gecerli, ama daha ilk growda cok iyi hasat alan kankalar var. Yeterki danis foruma. O sikinti yasayanlar foruma danismayanlar, kafana göre gitme, sor söyliyelim:)

H0P3

Üye
@moonlightt forumu bulmussun gerisinden korkma, her asamada danis foruma merak etme herkez atar bir omuz, hakkindan gelirsin. Ama önce forumlara gir okuya bildigin kadar oku, forumlarda cok bilgi var. @H0P3 dostum ayni önerim senin icinde gecerli, ama daha ilk growda cok iyi hasat alan kankalar var. Yeterki danis foruma. O sikinti yasayanlar foruma danismayanlar, kafana göre gitme, sor söyliyelim:)
Eyvallah abi. Geçenlerde konu açmıştım görmüşsündür kabin topluyorum şu an, fazla bi eksiğim kalmadı. Havaların da biraz ısınmasını bekliyorum başlamak için, bu arada da forumun altını üstüne getiriyorum. Başlarken bi yetiştirme günlüğü açıp sen de dahil deneyimli abilerle/kardeşlerle paslaşa paslaşa ilerleriz diye planlıyorum.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: **** ******* ***** *** *****