Ilk deneyim sorun nedir

Merhaba arkadaşlar lütfen yardım .bi el atarmisiniz
İlk deneyimim
Kabin : dolAP ici
250w cop Led ,nem ve sıcaklık sürekli sabit tutuldu .ph ayarlı su ile 2 günde bir sıvı gübre 2 günde 1 sade su .2 sefer de cal mag verdim
Yapraklar da bu şekilde yanık kuruluk var . Işık bitkiye şuan 1 karış kadar uzaklık ta

Ü

Üye silindi 19038

Guest
Dostum cob led için 1 karış mesafe az değil mi daha fazla mesafe olmalı

S

silas

Guest
calmagı diğer gübrelerle karıştırıp mı verdim?
PH ayarlı suyla (6,2-7 arasında olsun) flushla. 2 günde 1 sulama yapıyorum demişsin, toprak iyice kuruyor mu? Toprağın kuru olduğunda emin olarak sulama yap. Bol hasatlar

Moderatör tarafında düzenlendi:
S

silas

Guest
Tamam akşam mutlaka halledicem inşallah geç kalmamisimdir. Büyük ihtimal le o yaptı demek ki .kalan çok az suya calmag kattım ve verdim bitkiye .azot u keseyimmi artık ciceklenmede uzun süredir ustam somekler artık oluşuyor
çiçeklenmenin ilk birinci ayı büyüme devam eder, daha sonra büyüme çok yavaşlar. Azotu kesme, yaprak uçlarını kontrol et yanık yoksa azaltma devam et, ama baktın yapraklar çok koyu yeşil ve uçlarında yanıklar başlıyor varsa kes azotu bloom gübreyle devam et. Çiçeklenmenin 1. ayını doldurduysan kes azotu.

çiçeklenmenin ilk birinci ayı büyüme devam eder, daha sonra büyüme çok yavaşlar. Azotu kesme, yaprak uçlarını kontrol et yanık yoksa azaltma devam et, ama baktın yapraklar çok koyu yeşil ve uçlarında yanıklar başlıyor varsa kes azotu bloom gübreyle devam et. Çiçeklenmenin 1. ayını doldurduysan kes azotu.
Ciceklenmenin 1.ayı dolmadı daha .10 güne 1 a olcak sanırım. Gübreler ilk deneyim olduğu için bitki besin magzasindan sıvı gübreler aldım onlar ile şuan ki duruma getire bildim. Ama calmag 2 gün önce gübre ile verdim büyük ihtimalle demek ki o .ustam akşam flaash atar ph ayarlı su ile devam ederim gozlemler 4 5 gün sonra tekrar sıvı gübre ile devam ederim ben ozaman

Azot kesip npk ile mi devam ediyim sadece .

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • I isoT:
    hahahahahahahaha
  • I isoT:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • I isoT:
    hahahahahahahaha
  • NewGardener NewGardener:
    ******** ********** ****** ***** ****** ********** ** ******* ***** ***** **** ******* ******* *** ** ****** ** hahahaha***
    ** ***** **
    +1
  • L Lew4nd0w5k1:
    ****** hahahaha hahahahahahahaha
  • I isoT:
  • I isoT:
    **** **** **
  • I isoT:
    ****** * ** ** hahahaha** ****** ********* ***** * ***** ***
  • NewGardener NewGardener:
    ********** **** ** ***** **
  • I isoT:
    ** *** ****** hahahahahahahaha
  • K kalender22:
    ********** **** ******** ***** ******** ********* ********** ********** ***** *** ****
  • C CHaRaMBoL:
    ***** ********* *** ** *** * hahahaha *** ********* hahahaha* ******** ** ********** ********** hahahaha* ***** ** ******* ********* ***** hahahaha* **** hahahaha** ********** ****** *** hahahaha* *** *** ** *** ********* *** ******* *** hahahaha*** *** ***** ********
  • L Lew4nd0w5k1:
    ******** **** *** ******* hahahaha** ********* ***** ********* *** ** *** * hahahaha *** ********* hahahaha* ******** ** ********** ********** hahahaha* ***** ** ******* ********* ***** hahahaha* **** hahahaha** ********** ****** *** hahahaha* *** *** ** *** ********* *** ******* *** hahahaha*** *** ***** ********
  • C CHaRaMBoL:
    ** ****** ***** ******* ******* ***** hahahaha** ******* ********* ******** ********* *** *
  • N NoStressKush:
    ***** ****** ********* ***** ****** ***** ********** ** ********* **** ******* ******** hahahaha ********** ****** ** ** ****** ****
  • N NoStressKush:
    ******** ***** ** ** *** ***** **** ****** ********** ***** *** ***** ****** *** ***** ****** hahahaha*
  • I isoT:
  • Funny1Joint Funny1Joint:
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • I isoT:
    ***** ****** ********* ********* hahahaha****** ** ***** *******
  • I isoT:
    ******** ***** ** ** *** ***** **** ****** ********** ***** *** ***** ****** *** ***** ****** hahahaha**** ****** ********* *** ***** ******* ****** ****** **** ** ****** ******** ******* ****** ******** ***** ******* *** *****
    I isoT: ******** ***** ** ** *** ***** **** ****** ********** ***** *** ***** ****** *** ***** ******...