ilk deneyim, check-up vakti

xot

Yeni üye
Beyler selam, kızları bir kontrole getireyim dedim.
Nem 55-65 sıcaklık 28-33. Regülatör kullanıyorum çocuklara sıcakları çözemediğim için. Regülatörden sonra rahatlayıp düzelttiler renklerini boylarını. 6 gün önce aldım bu saksılara. Ağırlığa göre suluyorum. En son bugün sadece regülatörlü suyla suladım. Bir sorun yok gibi şu an ne diyorsunuz? Başlayayım mı gübreye, eğitime ne kadar kaldı gibi sorular da var tabii. Teşekkürler şimdiden

Ü

Üye silindi 26240

Guest
nemi biraz daha yükseltsen iyi olur kanka toprağın light mix ise yavastan gübreye başlayabilirsin. eğitim için bence biraz daha toparlanmasını bekle. bol hasatlar şimdiden:)

• Like
Tepkiler: xot

xot

Yeni üye
nemi biraz daha yükseltsen iyi olur kanka toprağın light mix ise yavastan gübreye başlayabilirsin. eğitim için bence biraz daha toparlanmasını bekle. bol hasatlar şimdiden:)
kanka nem makinesi aralıksız çalışıyor ama nemi 50yi geçmiyor makineyle. ıslak bez falan da koyuyorum ama arttıramadım, ne yapabilirim? fısfıstan bileğim çürüdü valla. bir dahaki sulamada başlıyorum o zaman gübreye teşekkürler

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • içiciadam içiciadam:
  • H hussii:
  • içiciadam içiciadam:
    *** ** ******* ****** hahahaha* ** **** ****** ***
  • Madkusa Madkusa:
    ********* ****** ****** **
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha ***** ********** *** hahahaha*** hahahaha ******** ******* *** ********** ***** ***** ********** ******** **
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha*** ******** * **** ***** ********* ********* *****
  • O obeb:
    ***** hahahaha*** ******** * **** ***** ********* ********* *****
  • H hussii:
    ******** ******* ** ***** **** hahahaha* ***** **** ****** ***** ******** ********** ** hahahaha** ******** *******
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    *** ***** ******** ***** ******* ******* ******** ***** ******** ******* ** ***** **** hahahaha* ***** **** ****** ***** ******** ********** ** hahahaha** ******** *******
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha** ***** *** ******** ******* ** ***** **** hahahaha* ***** **** ****** ***** ******** ********** ** hahahaha** ******** *******
  • O obeb:
    ******** ******* ** ***** **** hahahaha* ***** **** ****** ***** ******** ********** ** hahahaha** ******** *******
  • H hussii:
    ***** ***** ****** ********* ******* ******* *** **** hahahaha *** ******** ********** ***** hahahaha ** **********
  • O obeb:
    hahahaha** *****
  • H hussii:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha** ***** hahahaha ********** ******* ***** **** **** ****** ******** **** **** ********* **** ***** ***** ****** ********* ******* ******* *** **** hahahaha *** ******** ********** ***** hahahaha ** **********
  • O obeb:
    hahahaha **********
  • O obeb:
    +1
  • H hussii:
    ******* ******* ****** ****** **
  • O obeb:
    ******** **
    ******* ******* ****** ****** **
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ******* *** *** hahahaha ***** ***** *** *******