ilk başlangıç salağa anlatır gibi anlatın lütfen

Baymolotof

Yeni üye
Kankalar merhabalar benim esrar yetiştirmek için az bir bilgim var hiç fikrim yok ama fazlasıyla isteğim var maddiyat konusunda sıkıntım yok . Ilk olarak ben magicplant sitesinden hazir kabinler ve gerekli ne varsa almak istiyorum tek başıma yaşıyorum ve sadece kendim için üretmeyi istiyorum.. nasil bir alışveriş listesi hazırlamam gerekiyor a dan z ye ne almam gerekiyor beni bu konuda yesillendirecek birileri var mıdır lütfen salağa anlatır gibi anlatmaktan çekinmeyin gerçekten hemen baslamak istiyorum..

Magnifico

Yeni üye
Dostum alınma gücenme yok burada kimse sana oturup en baştan bunları anlatmaz. Eğer yetiştirmeye bu kadar hevesliysen forumdaki kategorilerin altında sabitlenen konuları tek tek okumanı ve her gün yatmadan o gün kim ne konu açmış bi göz gezdirmeni tavsiye ederim. Kaç bitki yetiştirmek istiyosun, ne tür bitki seviyosun, maddi gücün nelere yeter bir süre sonra zaten kafanda ekipmanlar ve senaryolar oturmaya başlar. Sana iyi konu okumalar.

Baymolotof

Yeni üye
Eyvallah dostum 0 dan başlıyorum foruma da hakim değilim bugün katıldım aranıza belki birinin elinde hazir liste vardir bana yol gösterebilir diye düşünmüştüm.. incelemeye başladım maddi durumum var ama boşa harcamak istemiyorum parayı o yuzden araştırmaya baslayacam anladığım kadarıyla yinede teşekkür ederim

Cengoxl

Kıdemli Üye
Dostum alınma gücenme yok burada kimse sana oturup en baştan bunları anlatmaz. Eğer yetiştirmeye bu kadar hevesliysen forumdaki kategorilerin altında sabitlenen konuları tek tek okumanı ve her gün yatmadan o gün kim ne konu açmış bi göz gezdirmeni tavsiye ederim. Kaç bitki yetiştirmek istiyosun, ne tür bitki seviyosun, maddi gücün nelere yeter bir süre sonra zaten kafanda ekipmanlar ve senaryolar oturmaya başlar. Sana iyi konu okumalar.
Evet haklısın herşey forumlarda var ama sağolsun bazı kankalar üşenmeyip baya bir yardımcı olmaya çalışıyorlar..!

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A acemiöğrenci12:
    ***** ****** ***** ******** ********* ******** hahahaha *** ********** hahahaha
  • TabldotLife TabldotLife:
    *** *** ****** **** ** **** **** ******** ***** **** hahahaha
  • A acemiöğrenci12:
  • A acemiöğrenci12:
  • C CHaRaMBoL:
    ***** ****** *** ******* *** ********* ** ******** ** hahahaha**** ********** ***** ****** ** ****** ****** ****** ***** *** *** ******* ******* ******* ***** ****** **** hahahaha hahahaha* ***** *** hahahaha * *******
    ***** ******** hahahaha hahahaha**** ********** ** ****** ***** ******** hahahaha**** **** ******** ****** ***** ********* ***** ***** ******** hahahaha****
    **** ***** ***** ** ****** hahahaha ******* *** **** ********** *** ****** ***** ******* ********** ** ****** ***** ****** ********* ******* ********** ********** ******** ********* *** ***** ******* **********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ***** ***** ****** ******* ******* *** ******** hahahaha* **** ********* **** ******** * ********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • NewGardener NewGardener:
    ** ***** ****** ******* **** ********* ******** ********** ********* hahahaha** hahahaha******* **** *
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
    ********** **** **** ****** ********* ** ******* ****** ****** *** ***** *** ** ***** ** ******** *** *** ********** *****
    hahahaha*** ********* ********** **** **** ****** ********* ** ******* ****** ****** *** ***** *** ** ***** ** ******** *** *** ********** *****
    ** *** **
    **** ********* *** hahahaha*****
    hahahaha*** *** ********* ********** hahahaha******** *********
    hahahahahahahaha ********* ****** ******** ***** ****** hahahaha*
    NewGardener NewGardener: hahahahahahahaha ********* ****** ******** ***** ****** hahahaha*