ilerleme yavaşladı

stringer

Üye
s.a ciceklenmenin 7. haftasındayım son 1-2 haftada ilerleme yavaşladı ama yapraklarda herhangi bir hastalık belirtisi yok.

gübre olarak biobizz biobloom, topmax,biogrow kullanıyorum. gübreleri de normal veriyorum ama anlamadım nedendir?

orta ve aşağıdaki kısımdaki pistiller kahverengileşmeye başladı bayağı ama tepe kısmı hala beyaz ve zayıf. ışık olarak 2 sarı 1 beyaz torch 50 watt ve 1 tane de 50 watt full spectrum cob led kullanıyorum.

sebebi nedir sizce ne yapmayalıyım kankalar?

@OttoMan47 @Canna @Weedseed93 @MalrukLord @supermario

kaiser

Kıdemli Üye
Kanka bu bitki çok değişik olmuş kelleyle en alt dallar arasında çok fazla mesafe var eşit gelişim gözlemlenmez ve foxtail olmuş, ağır stres yaşatmışsın muhtemelen sıcaklık ve ışıktan kaynaklı olabilir. Gelişim de buna paralel durur çok normal

s.a ciceklenmenin 7. haftasındayım son 1-2 haftada ilerleme yavaşladı ama yapraklarda herhangi bir hastalık belirtisi yok.

gübre olarak biobizz biobloom, topmax,biogrow kullanıyorum. gübreleri de normal veriyorum ama anlamadım nedendir?

orta ve aşağıdaki kısımdaki pistiller kahverengileşmeye başladı bayağı ama tepe kısmı hala beyaz ve zayıf. ışık olarak 2 sarı 1 beyaz torch 50 watt ve 1 tane de 50 watt full spectrum cob led kullanıyorum.

sebebi nedir sizce ne yapmayalıyım kankalar?

@OttoMan47 @Canna @Weedseed93 @MalrukLord @supermario
Kanka meraktan soruyorum bende yeniyim karbon filitren varmı kokuyu nasıl onluyorsun

stringer

Üye
Kanka bu bitki çok değişik olmuş kelleyle en alt dallar arasında çok fazla mesafe var eşit gelişim gözlemlenmez ve foxtail olmuş, ağır stres yaşatmışsın muhtemelen sıcaklık ve ışıktan kaynaklı olabilir. Gelişim de buna paralel durur çok normal
evet kanka tepe zayıf baya. ama alt tek çıkan dallardan aldım iki üç gün önce denemelik ocakta kurutmama rağmen iki dumanda girdi ve 2-3 saat salmadı. çok da iyiydi kafası. ama yine de tepeleri kendine getirmem lazım yoksa baya düşer hasat miktarı. ne yapabilirim kanka bu durumda bi önerin var mı?

Ü

Üye silindi 27374

Guest
Mesela olan sömekleri flush atıp hasat etse. alttan gelen yeni çiçeklere ellemese. Sonra tekrar bitkiyi beslemeye başlasa 2 posta halinde hasat alamaz mı :) bilmiyorum ondan soruyorum.

stringer

Üye
Mesela olan sömekleri flush atıp hasat etse. alttan gelen yeni çiçeklere ellemese. Sonra tekrar bitkiyi beslemeye başlasa 2 posta halinde hasat alamaz mı :) bilmiyorum ondan soruyorum.
evet öyle yapmak mantıklı gözüküyor ama olgunlaşan sömeklerin olduğu yerlerde de tam olgunlaşmamış sömekler var gibi. karışmış yani biraz.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    Z ZzındıK: **********