Işıklandırma yeterli olur mu ? yardımınızı beklerim

C

Canna

Guest
Tamam,ise yara umarim, bir dahaki sefere senin oralarda havalar isinca yeterli grow yap, kürle , soguklarda bu kadar sikinti cekme

C

Canna

Guest
Dostum yapraklarda hala yesil var yani cikmayan candan ümit kesilmez su anda o filize sadece kök güclendirici ve nem %80 verilir, dostum suyu cok vermissin kök cürümesi var, bekle toprak iyice kuruyana kadar su verme, sadece nem, pet su sisesinin daralan bogumunu kes üzerine delikler ac icine su sik geceir filizlerin üzerine, iyi darbe yemis bebekler:(

Dostum yapraklarda hala yesil var yani cikmayan candan ümit kesilmez su anda o filize sadece kök güclendirici ve nem %80 verilir, dostum suyu cok vermissin kök cürümesi var, bekle toprak iyice kuruyana kadar su verme, sadece nem, pet su sisesinin daralan bogumunu kes üzerine delikler ac icine su sik geceir filizlerin üzerine, iyi darbe yemis bebekler:(
teşekkür ederim kankam haklısın biraz fazla su verdim

dostum güzel haberlerim var sonofu kurdum artık sıcaklık sabit olacak :D ama bu iki kızımı kopardım iyi darve yemiş deyince tekrar uğraşmak istemedim ve son tohumlarımı ektim malesef az su vereceğim artık ve ilk 3-4 sulamada gübre vermeyeceğim umarım bu sefer başarırım kankam

C

Canna

Guest
Dostum topraktan kafayi cikardiklari anda sadece nem ve kök gelistirici vermelisin, sulamayi direk filizin dipine degil 1-2 cm uzazgia daire seklinde yap. Gübre konusu kullandin topraga bagli

Dostum topraktan kafayi cikardiklari anda sadece nem ve kök gelistirici vermelisin, sulamayi direk filizin dipine degil 1-2 cm uzazgia daire seklinde yap. Gübre konusu kullandin topraga bagli
kankam öyle yapicam ,kullandığım toprakta bitkinin ihtiyaç duyduğu besinler var sanırım üzerinde yazıyordu azot vs birinci kalite toprakti kanka o yüzden bir kaç hafta gübre siz gitmeyi düşünüyorum

C

Canna

Guest
kankam öyle yapicam ,kullandığım toprakta bitkinin ihtiyaç duyduğu besinler var sanırım üzerinde yazıyordu azot vs birinci kalite toprakti kanka o yüzden bir kaç hafta gübre siz gitmeyi düşünüyorum
Dostum bitkini takip etmelisin, yapraklarin rengi sana her seyi söyler, gübre konusunda

C

Canna

Guest
Tamam dostum yapraklarin yesilini takip et, benim profil resmimdeki olmali degilse foto yükle yetistirme isigini kapatarak bakarim.

kankam malesef amber LED taktiktan 5 dk sonra bozuldu 1 hafta 10 gün sürer değişim tohumlar daha baş vermedi şimdilik kırmızı 50 watt ve mavi ile idare ediyorum 1 hafta 10 gün için bir sorun olur mu sence @Canna

C

Canna

Guest
Olmaz kanka , kirmiziyi mavi göre biraz daha uzaktan ver, aralarinda 5 cm kadar fark olsun, yani bitki maviyi ,kirmiziya göre daha fazla alsin.

değerli dostum öncelikle nasılsın son tohumları attım ama sanırım bir hata yaptım çıkmayınca bir hafta açıp toprağa baktım kökünden çıkarıp geri toprağa gömdüm oncekilerde de yapmıştım acaba bundan mi curuduler @Canna

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    *** ******** ***** ****** ****** ****** hahahaha** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*
    +1
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    * **** ***** **** ****** ********* ******* **** hahahaha******* ****** ** ***** ******* ****** *** ***** ** ****** hahahaha hahahaha **** ****** ****** hahahaha ********** ** ***** **** ********** hahahaha hahahaha ********* *** ****** *** ** *** * ***** *** ****
    +1
  • Night owl Night owl:
    ***** hahahaha *** ***** ******** *******
  • Night owl Night owl:
    ******** **** ****** hahahaha** *** ***** ******* ** *** * **** ***** **** ****** ********* ******* **** hahahaha******* ****** ** ***** ******* ****** *** ***** ** ****** hahahaha hahahaha **** ****** ****** hahahaha **********
    *** ******* ******* ********* **** ********** ******** ********* ***** ***** ***** **** ****** ******** ***** *** ******** ******* ******* ***** ****** ********* ******** ***** ****** ****** ****** hahahaha** hahahaha
  • TabldotLife TabldotLife:
    hahahaha** *** ** ***** ***** ********* ***** ********* *** hahahaha *** *** ** ****** **** hahahaha*** ********* ******** ***** ** ******* *** ** ****** ****** ****** ******* ******
  • D doğadostu1004:
    +1
    ***** ******* **** *** ***** ******** ** ****** hahahaha** *** ** *****
    +1
  • lavrens lavrens:
  • Night owl Night owl:
    **** ********** hahahaha* ********** ** ****** ********* *** ******* ******* ********* **** ********** ******** ********* ***** ***** ***** **** ****** ******** ***** *** ******** ******* ******* ***** ****** ******
    ** ***** ***** **** ** ********** *** **** ******** ** *** ******* ******* ********* **** ********** ******** ********* ***** ***** ***** **** ****** ******** ***** *** ******** ******* ******* ***** ****** ******
  • D doğadostu1004:
    ***** ********* *** ****** ****** *** ******** ****** **** ******* hahahaha ******** ***** ***** ****** **** ** ** ******* ** ********* * ******** **** ******** hahahaha ** ******
  • Night owl Night owl:
    ***** ******* ********** hahahaha* ********
    ** ******** **** ****** ****** hahahaha ***** ******** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******
    +1
    **** ***** ***** ***** ********* *** ****** ****** *** ******** ****** **** ******* hahahaha ******** ***** ***** ****** **** ** ** ******* ** ********* * ******** **** ******** hahahaha ** ******
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********* ***** ***** **** ** ********** *** **** ******** **
  • Night owl Night owl:
    ******* **** ********** ****** ******** ***** ** ********** hahahaha** **** ******* ** ********* ***** ***** **** ** ********** *** **** ******** **
    +1
  • Night owl Night owl:
    ******** ******* *** **** ****** ***** ********* ********* ******* **** ********** ****** ******** ***** ** ********** hahahaha** **** ******* ** *******
    ******* ***** * ******** ****** ***** hahahaha *** ** hahahaha*
    +1
  • Night owl Night owl:
    Night owl Night owl: ** ** ***** ******** **** ********* ********** ** ********** **** ********