Işıklandırma için sponsor/önerilen siteler

Işık konusunda acele etme. Cob alabilirsin ama sadece yxo marka alabilirsin. Diğerleri kesiliyor. Özellikle yxo marka olmasına dikkat et. Benim param var dersen de cob yerine qb alabilirsin. Ya da en az maliyet istiyorsan, parçaları tek tek alıp kendin toplayabilirsin. Zor değil

Kanka el işçiliğim çok kötü
Sana ressam ol demiyorum kankam ben zamanında acele edip hemen ışık aldım beceremem diye. Beni bı güzel huplettiler. Kendim yapacak olsaydım 300tl verecektim 650tl verdim. Kargo da bana kitlendi 700 oldu. Aldığım ledler kesildi. Aldığım şirket bana yok onlar 1 grow sonra zaten kesiliyordu, LED başına 100 lira para istedi zaten 6 LED parası 600 ediyor o yüzden gerek yok. Alacağın sitelerde qb nasıl monte edilir, neler gerekir , nasıl bağlanır , hangi plaka üzerine bağlanır. Hepsi yazıyor o yüzden zamanın varsa ver sipariş gelsin topla kendin uğraşma para verip yarın bir gün LED bozulursa kimseyi bulamazsın karşında . O yüzden kaliteli bir LED al kendin topla. Onlarda oradan ledleri alıp toplayıp 2 katı parasına bizlere kitliyorlar. Bir de öyle düşünelim . İstediğin kadar beceriksiz ol. Kör değilsen kolun da varsa yaparsın. Karşında muhattap olacak bir şirket bulursan al. Ama benim gibi muhattap olmayıp seni para için görüyorsa gerek yok kendin topla o paraya 2 tane aynı ışıktan toplarsin

higthead

Jolly Green
Işıklandırma için Sponsor bava green tercıh edebılırsın ıletısıme gec forumdan oldugunu soyle ındırım yapıcaklardır.

Havalandırma urunlerınızı de drkarbonfıltreden alınız efsaneler.

Magic ve growkent gıbı sıtelere pek bulasma. toprak ve su dan alısverıs yapabılırsın onlarda sorun yok.

nasa

Doktor
fabrikasyon montajı yapılan ürünler her zaman daha kalitelidir viva led gibi el toplaması ürünlerde kaliteli kalitesiz demiyorum ama bi mars bi bava veya x marka fabrikasyon üretim ürünün kalitesine dayanıklılığına ulaşamaz tabiki

THEBADCHOSEN

Kıdemli Üye
Sana ressam ol demiyorum kankam ben zamanında acele edip hemen ışık aldım beceremem diye. Beni bı güzel huplettiler. Kendim yapacak olsaydım 300tl verecektim 650tl verdim. Kargo da bana kitlendi 700 oldu. Aldığım ledler kesildi. Aldığım şirket bana yok onlar 1 grow sonra zaten kesiliyordu, LED başına 100 lira para istedi zaten 6 LED parası 600 ediyor o yüzden gerek yok. Alacağın sitelerde qb nasıl monte edilir, neler gerekir , nasıl bağlanır , hangi plaka üzerine bağlanır. Hepsi yazıyor o yüzden zamanın varsa ver sipariş gelsin topla kendin uğraşma para verip yarın bir gün LED bozulursa kimseyi bulamazsın karşında . O yüzden kaliteli bir LED al kendin topla. Onlarda oradan ledleri alıp toplayıp 2 katı parasına bizlere kitliyorlar. Bir de öyle düşünelim . İstediğin kadar beceriksiz ol. Kör değilsen kolun da varsa yaparsın. Karşında muhattap olacak bir şirket bulursan al. Ama benim gibi muhattap olmayıp seni para için görüyorsa gerek yok kendin topla o paraya 2 tane aynı ışıktan toplarsin
Güzel yazı teşekkür ederim

THEBADCHOSEN

Kıdemli Üye
Hangi şirketten almıştın kankam

Teksas16

Yeni üye
Kral gardengarage bavanin distribütörü mü sen ne düşünüyorsun cipler falan orjinal mi acaba yazıyorum kimseye ses yok anlamadım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********