Işık mesafesi yardım

Mushazee

Yeni üye
Beyler 2 adet autoflower bakıyorum bu ışıkları kullananlar en iyi ışık mesafesinde yardımcı olabilirler mi

1. Işığım 65w Samsung lm281B qb
TRY 273.94 30% İndirim | Samsung LM281B kuantum ışık büyümeye yol açtı 1000W tam spektrum Phyto kapalı bitkiler için lamba çiçek sera fide büyüme ışığı

2. ışığım mastergrow 800w çıkış 120w
TRY 1,034.94 37% İndirim | MasterGrow 300/600/800/1000/1200/1500/1800/2000W tam spektrumlu LED ışık büyümeye yol açtı kapalı sera için büyümek çadır bitki ışık büyümeye yol açtı

Ak420

Üye
Çok tuhaf bro

Ekli dosyalar

• Screenshot_20211211-154950_AliExpress.jpg
    Screenshot_20211211-154950_AliExpress.jpg
    237.7 KB · Görüntüleme: 20

Ak420

Üye
TRY 1,242.74 30%OFF | 4 adet/paket Samsung QB288 LM281B + led phyto lambası panoları tam spektrum 3000K 3500K 5000K koyu kırmızı 660nm UV IR kapalı veg ve çiçek

Aynen bro bak bu 120w bende kendimden şüphe ettim hemen baktım ürüne yüreğim ağzıma geldi :)

Mushazee

Yeni üye
TRY 1,242.74 30%OFF | 4 adet/paket Samsung QB288 LM281B + led phyto lambası panoları tam spektrum 3000K 3500K 5000K koyu kırmızı 660nm UV IR kapalı veg ve çiçek

Aynen bro bak bu 120w bende kendimden şüphe ettim hemen baktım ürüne yüreğim ağzıma geldi :)
Yok bu değil benimki

Ak420

Üye
Evet bro inceledim seninkini,aslında benim anlatmak istediğim senin aldığının fiyatı ve benim aldığımın fiyatı hemen hemen aynı,forumu tamamen incelemeden aslında grow yapmak hem zaman hem para kaybı.mesela Attığım linkteki ışığı alıp 2 adet marvell driver ve 2 adet potansiyometre ile daha güçlü bir ışık elde edebilirsin,120wx4 480 w ışık sana maliyeti 2500 falan tutar,cob led ihtiyacında olmaz,üstadlar ne düşünüyor bu konuda yorumlarda görelim,hasadın bol olsun kanka maksadım az paraya iyil işler çıkarabilmek saygılarımla.

Mushazee

Yeni üye
Evet bro inceledim seninkini,aslında benim anlatmak istediğim senin aldığının fiyatı ve benim aldığımın fiyatı hemen hemen aynı,forumu tamamen incelemeden aslında grow yapmak hem zaman hem para kaybı.mesela Attığım linkteki ışığı alıp 2 adet marvell driver ve 2 adet potansiyometre ile daha güçlü bir ışık elde edebilirsin,120wx4 480 w ışık sana maliyeti 2500 falan tutar,cob led ihtiyacında olmaz,üstadlar ne düşünüyor bu konuda yorumlarda görelim,hasadın bol olsun kanka maksadım az paraya iyil işler çıkarabilmek saygılarımla.
Kanka cob led e para vermedim ya o qb ye verdim para ben 300 TL bişey

Ak420

Üye
Link te 1300 falan gördüm kanka attığına istinaden söyledim 300 iyibence üstünde ki driver zaten 400/500 tl

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ***** ***** hahahaha** ***** hahahaha**** **** hahahaha* ******* ***** *****
  • puslu77 puslu77:
    ***** ***** hahahaha** ***** hahahaha**** **** hahahaha* ******* ***** ***** ******** ******** ********* ********* ***** *****
  • puslu77 puslu77:
    ***** ***** hahahaha** ***** hahahaha**** **** hahahaha* ******* ***** ***** ***** **** ******** ** **** *** ****** ********* ******* ****** ***** ******* ******* ***** *** ***** *** ** ******** **** ***** ********* ****** ***** *** *** ***** ******** hahahaha* *** ***** ***** ** ********
  • puslu77 puslu77:
  • puslu77 puslu77:
  • puslu77 puslu77:
    ****** ******* **
  • S sodamoda:
    ** ****** ****** * ***** ******* ** hahahaha** ******* ** *******
  • S sodamoda:
  • muratzenci muratzenci:
    *** ****** ***** * hahahaha** **** ***** hahahaha* **** ******** * ********** *** *** ***** *****
    +1
  • S sodamoda:
    **** ******** hahahaha**** *** ******* ****** ***** * hahahaha** **** ***** hahahaha* **** ******** * ********** *** *** ***** *****
  • muratzenci muratzenci:
    +1
  • S sodamoda:
    hahahaha** ****** ** ********* *** **** **** ***** ********* * **** ***** ***
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahaha
    +2
    hahahahahahahaha
  • Tropikal.MR Tropikal.MR:
  • puslu77 puslu77:
  • puslu77 puslu77:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • puslu77 puslu77: