IŞIK TAVSİYESİ

MPT76

Üye
100x100 kabine 3 Photo veya 4 Auto yapıyorum ışığımı değştiricem fikri olan varmı

ben 65 bin lümen hesapladım
220 W güç tüketiyormuş

___SİZCE BU ÜRÜN NASIL ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM __

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Ürün resmi: kısılabilir 2000W

Model: QBC2000 PRO
Lamba rengi: gümüş
Su geçirmez derece: IP65
Lamba yuvası sayısı: 3000K 240 adet ve 5000K 175 adet ve 660NM (kırmızı) 50 adet ve 730NM(IR)2 adet
Çalışma sıcaklığı: -10 ℃ ~ 40 ℃
Işık etkisi: 2.5 umol/J
LED çip özellikleri SAMSUNG
Sertifika FCC, CE, RoHS
PPF 600 ± 5% umol/s
Ömrü: >50,000 saat
PPFD1133 umol/m²/s @ 30cm
Karartma: 1-10V kontrol kutusu karartma, maksimum destek 12PC lambalar serisi
Çıkış: çıkış voltajı (MAX) DC 54V
Çıkış akımı (Typ) 4000mA
Çıkış gücü (MAX) 220W
Dönüşüm verimliliği (Typ) ≥ 92%
Giriş voltajı aralığı 100-240VAC
Frekans aralığı 47-63HZ
Güç faktörü (Typ) PF≥ 0.97 230VAC tam yük
Ani akım (Typ) soğuk başlangıç <80A /230VAC
Koruma aşırı akım 100%
Kısa devre koruma modu: kısa devre kaldırıldıktan sonra, kendi başına iyileşebilir
Çevre çalışma sıcaklığı-40 --- + 60 ℃
Çalışma nemi 20-95% RH, yoğuşmasız
Depolama sıcaklığı ve nem-40-+ 80 ℃, 20-95% RH
Maksimum sıcaklık rüzgar açık ortam yok, alüminyum tabakanın doğal ısı dağılımı tasarımı nedeniyle kabuğun maksimum sıcaklığı 70 dereceye ulaşabilir, güvenli aralığa aittir
Titreşim direnci 10-500HZ
Tel kauçuk tel giriş kablosu 1.5 metre (fiş özellikleri ülke fişine karşılık seçilebilir, lütfen sipariş vermeden önce uygulama ülkesini veya bölgesini önceden not edin
Malzeme: alüminyum/PC lambanın radyatörü alüminyumdan yapılmıştır ve güç çıkışı bağlantı portu yanmaz pc'den yapılmıştır
Ambalaj ağırlığı lamba boyutu L600 * W240 * H4mm
Ambalaj boyutu L647W292 * H110mm
Ürün net ağırlığı 3.25 KG

MPT76

Üye
100x100x180 kabine mars hydro fc-4800 led cuk diye oturuyor. Işık güneş gibi cidden. 2 photo yapıyorum ben 38lt saksılarla. Scrog cekip alanı full doldurmayı düşünüyorum. Işık konusunda mars hydroyu öneririm. 5 yıl garantisi var. Bişey olduğu zaman gönderirsin. Elektronik esyalarda her zaman kaliteyi tercih ve yaşadığın ülkede distribütör’ü olmasına özen göstermek gerekiyor. Ben bu şekilde düşünüyorum. Diğer arkadaslar ne düşünür bilemem. Herkesin fikrini almakta yarar var.
çok pahalı be kanka bende isterdimde :D

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Yarin ayikinca bakayim kankam, kafam cok iyi. :)

Ü

Üye silindi 25603

Guest
@oyunsavar kafam daha da iyi oldu. Lütfen frorumlara gir, isiklandirma sistemlari altinda ``Isik bilgilendirme 1`` ve Isik bilgilendirme 2 devami`` basliklarinda ki konulari oku. Sana isik konusunda bilgi verecek. Yarin sana dönecegim. Sözümü unutmam.:cool:

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum o sana 1 metrekare kabin icin veg dönenemide yeter. Cicekte biraz zayif kalir. Cicekte yanina 2 adet 50 watt kirmizi led projektör koydunmu, hasatin iyi olur

MPT76

Üye
Dostum o sana 1 metrekare kabin icin veg dönenemide yeter. Cicekte biraz zayif kalir. Cicekte yanina 2 adet 50 watt kirmizi led projektör koydunmu, hasatin iyi olur
reis benim ev 1+1 de çok elektirik gelirse sıkıntı olur ben 240 w çıvarında quantum board yapabılırım sadece benim hesabıma göre 65 bin lümen çıkıyor hadi 50 bin lümen çıksın bir bitki için 10 bin lümen gerekiyor diye biliyorum tabi ışık ne kadar fazla olursa okadar iyi ama tek bu çihazı koysam çokmu zayıf kalır 4 auto veya 3 photo da
jack herrer ve lemon haze yapıyorum ben genelde

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum isik metrekareye göre hesaplanir, bitki basina göre degil. Lümen degerleri isik rengine göre degisir. 100 watt led nin günde 18 saat yaksan cekecegi elektrik ayda 15 kw yapar oda 10-12 tl gibi bir para. Yani tabiki o isik ilede hasat alirsin. Biraz az olur ama karar senin.

MPT76

Üye
100 watt günde 1.80 KW Ayda 54 KW yakmazmı saatte 100 watt yakmıyormu benmi yalnış biliyorum

Ü

Üye silindi 25603

Guest
LED yaklasik cikisinin %25 kadar elektirik tüketir, 3 asagi 5 yukari. Normal ampullere göre cok daha az elektirik tüketir.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********