IŞIK OTU

kush1925

Üye
kankalar sa

ışık otu diye bir ot türü duyan oldu mu aranızda ? son zamanlarda yaşadığım şehirde skunktan pahalı hazeden ucuz ışık otu diye bir şey satıyorlar ( mahallede ) 2-3 kere aldım skunka benzemiyor haze e de benzemiyor çözemedim, bazen haze gibi yemyeşil veriyorlar bazende skunktan bir ton açık oluyor rengi kafası da baya yüksek oflatıp poflatıyor , acaba haze e ilaç falan mı sıkıyorlar bilen var mı

CahilKush

Doktor
Kankam o ne zımbırtıymış ya skunk zaten oldum olası sevemedim yani yüksek kalite genetik sko lardan bahsetmiyorum onlar güzel tabi ben boktan siyah ve yanmış kömür koyu kahverengi zehir içince titreme yaratan boklardan bahsediyorum :D fotoğrafı var mı şu bahsettiğin elemanın ?

Ü

Üye silindi 23638

Guest
kankam sen grow yapan adamsın ne ugrasıyosun corbacılarla grow yaparken bekle işte hem sana tolerans molası olur.
hasatı aldıgında ilk duman seni ne kadar tatmin edicek onu düsün.

@CahilKush kankamın dedigi gibi ( cahil falan degil) ilaçlanmıs seylerden uzak dur(skunk dedikleri sey özensiz sigaraları erken hasat edip spreyledikleri igrenc seyler) sigaradan sogursun sagında solunda sivilce cıkar

CahilKush

Doktor
+1 Kankam sal geç growuna bak karşına çıkar kaliteli bir Strain acıma al ama ne olduğu belli olmayan boktan zımbırtıları sal geç içtiğine değmiyor hayır kimi de öyle boktan şeylerin hastası sağlıklı şeyler tüket gülüm.

@rastawesome sağ ol dostum iltifat ediyorsun :)

kankam sen grow yapan adamsın ne ugrasıyosun corbacılarla grow yaparken bekle işte hem sana tolerans molası olur.
hasatı aldıgında ilk duman seni ne kadar tatmin edicek onu düsün.

@CahilKush kankamın dedigi gibi ( cahil falan degil) ilaçlanmıs seylerden uzak dur(skunk dedikleri sey özensiz sigaraları erken hasat edip spreyledikleri igrenc seyler) sigaradan sogursun sagında solunda sivilce cıkar

kush1925

Üye
Kankam o ne zımbırtıymış ya skunk zaten oldum olası sevemedim yani yüksek kalite genetik sko lardan bahsetmiyorum onlar güzel tabi ben boktan siyah ve yanmış kömür koyu kahverengi zehir içince titreme yaratan boklardan bahsediyorum :D fotoğrafı var mı şu bahsettiğin elemanın ?
kardo hepsini içtik ya fotoğraf çekmeyi akıl edemedim. 3 sefer aldım 2 sefer haze ile rengi aynı koku da benziyor. bu son aldığım skunktan 1-2 ton daha açıktı kafası da güzel.

@rastawesome abi 2 aydır boş günüm yok , binbir türlü haze denedim şu 2 ayda, arasında grower işi var mıydı bilmiyorum ancak son zamanlar 1 jointe 0.6-7 grama kadar çıktık kırmamaya başladı artık o sebeple bazen bu ışık otu dediklerini alıyorum :D hasata 10-15 gün kala bırakacağım

kush1925

Üye
yok yav bende gördüm o haberi ışık otu yazınca o çıkıyor :D haftaya çözecem sizin için foto atacam yorumlayalım :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
    İstanbul İstanbul: ******* ******* **** ********