Hydroponic Denemesi

makis

Yeni üye
Selam kankalar. Torbacıdan aldığım genetiği belli bir tohumu hyroponic deneyeyim dedim. Zaten sponsordan 6 tohumum daha duruyor. Silver haze tohum dişi çıkarsa büyütürüm erkekse de tecrübe olur diyip başladım işe. Toprak olmadığından solucan gübresinden yapılmış kompost çayı doldurdum. 12 12 de olan bi bitkim daha var zaten onun hemen yanına koydum direk çiçeklenmeye girsin cinsiyeti belli olsun diye. Düşündüğümden daha başarılı oldu açıkçası öldürmedim hala büyümeye devam ediyo. Umarım dişi çıkar.

Fotolar: https://myalbum.com/album/ZW7mL43ouEXH

Önemli gelişmeleri buraya aktarıcam düzenli olarak. Albüm linkine sürekli resimleri eklerim. Öbür topraklı bitkiden daha kolay bir grow tecrübesi yaşatırsa 1 ay sonra ekiceğim 3 sponsor tohumunu hydroponic yapabilirim.

eline sağlık kanka böyle gördükçe hydroponic sisteme karşı cesaretim artıyor. umarım yaşamaya devam eder ve dişi çıkar. güncelle burayı takipteyimm

R

Ripley'sOG

Guest
Efsane olmuş kanka ama sudaki oksijen miktari için sürekli değişim mi yapıyorsun yoksa bizim görmediğimiz bir air pomp mu var?

makis

Yeni üye
Akvaryum motoru vardı fakat kompost çayı yaparken makine kısmı kovaya düştü şarteli attırdı çıkardığımda çalışmıyodu. Yenisini alana kadar suyunu değiştirerek devam edicem. Sıcaklık 25 ve 32 derece arası değişiyor gün içinde. Önümüzdeki günlerde öbür bitki için hazırlicağım ev yapımı calmag ve solucan gübresi dışında gübre kullanmadan yapmayı denicem.

makis

Yeni üye
Güncelleme: Bitki dişi çıktı küçük bir çiçek de oluştu. Hava motoru aldım oksijen eksiğini gidermek için yapraklar 1 günde yeniden şekillendi dik durmaya başladılar. Yeni fotoları aynı linke ekledim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kamilars kamilars:
    +1
  • BRUNOOOOO BRUNOOOOO:
    +1
  • B Bavçikimari:
    ******* dready*** ********* ******* ******* ********* *** ***** ** ** ****** ******* ********* ****** ******** ********** *** ******* ** ***** dready* ** ******* dready** **** ******* ***** ***** ***** ****** ** ****** *********** ******* dready*** ******* ****** ******
    +1
  • SariTursu SariTursu:
  • SariTursu SariTursu:
  • Night owl Night owl:
  • S sibetta:
  • S sibetta:
    ********** *** **** ***** ***** ******** ****** ***** ******** ***** ***** ****** ***** *** ****** *****
  • Emmy Emmy:
  • S sibetta:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ******** * **** ***** *** ******* ***** *** ***** **** ** ***** ******* ******* ******** * **** ***** ****** *** ***** ********* ****** ***** ******* ***** *** *********
  • S sibetta:
  • S sibetta:
    ***** ******** ******** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    dready********** ** ******* ** *** ***** *** ****
  • Mordecai Mordecai:
    *** dready
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ****** **** ***** *** ********** dready* *****
  • kawinnnz kawinnnz:
    **** dready** ********** ** *** *****