Hydro'da gübre seçimi

Arkadaşlar selamlar,

3. growuma başladım. bu sefer bir saksı hydro denemek istedim. genel araştırmamı yaptım artık kervanı yolda düzeceğiz. Bu hydroda besin olarak ne kullanmalıyız. bende an serisinin hepsi var hemen hemen. sensi grow gübresi hydroda kullanılabiliyor mu mesela bitkim şuan 2 günlük taşyününde dün aktardım hdyroya ppm 150 deydi. 1-2 ml sensi grow a ve b ekledim hata mı yaptım. ustaların görüş ve önerilerini bekliyorum

Saygılar ve sevgiler

Selam kanka takipteyim, bende aktifte indoor grow modeliyim şuan, hydro başlama niyetindeyim, Türkçe pek kaynak yok yabancı sitelerde öğrenmeye çalışıyorum sistem basit kova hava taşı hava pompası saksı sistemini de anladık gübre olarak hydroda hydro ya özel gübreler var diye öğrendim ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum ama hiç normal gübre onerisinokumadim hydro bağlantılı hepsi bulursan aydınlat bizide kardo, şimdiden başarılar , bu işe giriyorsun belli :)

Arkadaşlar selamlar,

3. growuma başladım. bu sefer bir saksı hydro denemek istedim. genel araştırmamı yaptım artık kervanı yolda düzeceğiz. Bu hydroda besin olarak ne kullanmalıyız. bende an serisinin hepsi var hemen hemen. sensi grow gübresi hydroda kullanılabiliyor mu mesela bitkim şuan 2 günlük taşyününde dün aktardım hdyroya ppm 150 deydi. 1-2 ml sensi grow a ve b ekledim hata mı yaptım. ustaların görüş ve önerilerini bekliyorum

Saygılar ve sevgiler
Dostum hidroya özel gübre kullanmalısın suda çözünür olması lazım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bomberx Bomberx:
    ********* ****** ****** **** ******** ******* ******* *** ****** ***** ****** *****
  • Emmy Emmy:
  • Trouble39 Trouble39:
    ***** ****** *** ******** ***** *** ** ******** ******* ****** ***** **** **
  • Trouble39 Trouble39:
    ********* *** ******* *** hahahaha** **
  • Trouble39 Trouble39:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ***** ***** **** ** ******** ********* ***** ** ******* ** ******* ** ** ** ******
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • Emmy Emmy:
    ***** ** ****** **** **
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** *** ** ****** ***** hahahaha** **
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahaha
  • Trouble39 Trouble39:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • Trouble39 Trouble39:
  • Emmy Emmy:
    ** ****** ***** ***** ***** ****** ****** ***** hahahaha* ********* ********* ***** ******** ******** *** ***** ****** ******* ***** *** ** ***** *** ** ****** ***** hahahaha** **
  • Trouble39 Trouble39:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Trouble39 Trouble39:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*********
  • Trouble39 Trouble39:
    **** ***** *** ***** ** ****** *** hahahaha ******** ****** ******* ******* ** *** *******

***** ** ****** **** **
  • Emmy Emmy:
  • Bomberx Bomberx:
  • Trouble39 Trouble39:
    ***** ****** *** *** ******* ****** ********* ** *** ********* ********** *** ******* ******** *** ********** ****** ******** ******** ***** hahahaha* ***** ******* ** *********
  • Emmy Emmy:
  • Trouble39 Trouble39:
    **** ** ******** ***** ** ***** ********* ******* ***** **** ** ******** ********* ***** ** ******* ** ******* ** ** ** ******
  • Bomberx Bomberx:
  • Bomberx Bomberx:
    Bomberx Bomberx: ***** ******** ******