Hps ısı sorunu yardım

Harmann

Yeni üye
Arkadaşlar 120x120:190 çadırım var 3 fan çalışıyor 23 derece sıcaklık 50 nem var hps ışık yaptığımda 600 Watt oda sıcaklığı ne olur nasıl soğutabılırım ışık alıcam ona göre acilllllll

higthead

Jolly Green
Deniyorum sonuçları paylaşırım düşmüyo ısı yapıcak bişeyim yok

Dostum olay kabın ıcındekı kullandıgın malzemeler de değil. Sıcaklık olayı kabinin bulunduğu ortam sıcaklığı ile alakalıdır. Kabinin bulunduğu ortamı yani odadaysa odayı soğut bak nasıl sıcaklık duşüyor.

Mesela kabının bulundugu yer 25 derece ise sen kullandığın ışık ile o sıcaklık 28-29-30 ları bulur. Önemli olan kabinin bulunduğu ortamdaki havanın derecesi.

Bubleb00m

Kıdemli Üye
Dostum olay kabın ıcındekı kullandıgın malzemeler de değil. Sıcaklık olayı kabinin bulunduğu ortam sıcaklığı ile alakalıdır. Kabinin bulunduğu ortamı yani odadaysa odayı soğut bak nasıl sıcaklık duşüyor.

Mesela kabının bulundugu yer 25 derece ise sen kullandığın ışık ile o sıcaklık 28-29-30 ları bulur. Önemli olan kabinin bulunduğu ortamdaki havanın derecesi.
İmkan yok kanka camlar kapılar pencereler açık keşke klima takabilsem ama işte...

A

ALTINPİPO

Guest
400w tak yazın 600 ve 1000 watt sıkıntı 400w camlı reflektör cıkış 500luk olcak dostum

SKUNKX

Üye
Hps akil isi degil fanlarla sogutamiyoruz ben kurdum 1 gun sonra kaldirdim bitkiler alev alacakti beyler hps kasim aralik ocak gibi gider kisa dogru tam kisda degil yoksa bir seu beklemeyin cooltubesiz yazin kullarsiniz problem

Grow Muhabbetleri
Help Users
    Lemonhazelover Lemonhazelover: ******* ** ***** **