Hoşgeldiniz - Tanışma Konusu[Tek Konu]

og01

Yeni üye
İyi forumlar bol dumanlar kankalar.
Adanada'dan aranızdayım uzun zamandır cok yer gezdim aradığımı bulamadım artık kendim yetiştirmem gerektiğini düşündüm ve forumda bilgi sahibi olmak için aranızdayım hepinize bol dumanlar :)

Pedrograd-7

Yeni üye
06 başkent ten selamlar gardaşş bu merete babam içirdiğinden beri aşığım şimdi babamla ekmeye çalışıyoruz allah herkese nasio etsin

Özel fabrikada üretilecek ama sonuçta bi gelişme yani kenevir üretimi tarımsal olarak yasallaştığından beri ilkez bi firma ön plana çıktı 

RuhHassasi' Alıntı:
Merhaba kankalar. Güzel haberlerle geldim. Türkiye'de çok güzel şeylerin startı veriliyor sanırım. Lütfen bakmadan geçmeyin çünkü hepimizi ilgilendiriyor. Sevgiyle kalın.

Not: Twitleri yorumlar ile birlikte okuyun, özellikle birinci twiti.

1. https://twitter.com/Ersagbkr/status/1134...15648?s=19

2. https://twitter.com/Ersagbkr/status/1136...71141?s=19

3. https://twitter.com/Ersagbkr/status/1136...95108?s=19

Sercanbey97

Yeni üye
Cvp: Hoşgeldiniz - Tanışma Konusu[Tek Konu]

Ben Sercan. Herkese Selam. Böyle bir site bulduğum için mutluyum. genelde Amerika da ve yabancı ülkelerde olur böyle ortamlar.

abiscancan

Yeni üye

Merhaba,

Forumda yeniyim. 
Artık ne içtiğimi bilmek ve arama derdine düşmemek adına ben de evde kendim yetiştirmek istiyorum,
Kimya mezunuyum az biraz ilgim var bitkiye botaniğe. Uzunca bir süredir araştırma yapıyorum. Kaliteli bir ürün yetiştirmek istiyorum. 

evde;
4x4x7 (1.2mx2.4mx2m) bir çadır
2 adet 2000 watt Bestva Led
6inç karbon filtre  

Ana materyelleri üzerinden kurmayı planlıyorum. Aliexpresten söyleyip gümrükte vergisini vereyim diyorum? Hepsini aynı anda ya da aynı firmadan söylemek çok mu sıkıntı olur bilemiyorum(bu konuda fikri olan varsa yeşillendirirse konuyu sevinirim.) 6-8 arası bir kök düşünüyorum. Bunu tohum cinsi belirleyecek kendime olan güvenim sativa dese de ilk seferde bunu denemeyeceğim. Sativa ağırlıklı bir bitki olsun istiyorum en azından. bu konuda önerilerinize açığım. Tabi en önemli konu tohum getirmek daha büyük dert sanırım bunla da ilgili yardımlarınızı beklerim.
Herkese dumanlı bir hava sahası diliyorum,

Narkotik

Üye

abiscancan' Alıntı:
Merhaba,

Forumda yeniyim. 
Artık ne içtiğimi bilmek ve arama derdine düşmemek adına ben de evde kendim yetiştirmek istiyorum,
Kimya mezunuyum az biraz ilgim var bitkiye botaniğe. Uzunca bir süredir araştırma yapıyorum. Kaliteli bir ürün yetiştirmek istiyorum. 

evde;
6inç karbon filtre  

Ana materyelleri üzerinden kurmayı planlıyorum. Aliexpresten söyleyip gümrükte vergisini vereyim diyorum? Hepsini aynı anda ya da aynı firmadan söylemek çok mu sıkıntı olur bilemiyorum(bu konuda fikri olan varsa yeşillendirirse konuyu sevinirim.) 6-8 arası bir kök düşünüyorum. Bunu tohum cinsi belirleyecek kendime olan güvenim sativa dese de ilk seferde bunu denemeyeceğim. Sativa ağırlıklı bir bitki olsun istiyorum en azından. bu konuda önerilerinize açığım. Tabi en önemli konu tohum getirmek daha büyük dert sanırım bunla da ilgili yardımlarınızı beklerim.

Kanka tohum işin en kolay kısmı işin zor şuan iyice forumu oku öğren eksik bilgi ile girme sonra bitkim sararıyor soluor diye ağlarsın.
İlk defa ekeceğin için genelde indica ağırlıklı önerilir fakat sativa ağırlıklı hibrit genetikte seçebilirsin önemli olan 6-8 arası yetiştirmemen mk kafayımı yedin tecrüben yok 8 ağaç diyon kamil 2 tane Blue Dream ek zaten hasatında şaşırırsın torbasını koymuyorsan yeter de artar bile.
Hatta 3 tane ek 2 Blue Dream 1 tane de Cheese  tertemiz ilk hasattan sömeklerle sikişirsin

abiscancan

Yeni üye

Narkotik' Alıntı:
abiscancan' Alıntı:
Merhaba,

Forumda yeniyim. 

evde;
6inç karbon filtre  

Kanka tohum işin en kolay kısmı işin zor şuan iyice forumu oku öğren eksik bilgi ile girme sonra bitkim sararıyor soluor diye ağlarsın.
İlk defa ekeceğin için genelde indica ağırlıklı önerilir fakat sativa ağırlıklı hibrit genetikte seçebilirsin önemli olan 6-8 arası yetiştirmemen mk kafayımı yedin tecrüben yok 8 ağaç diyon kamil 2 tane Blue Dream ek zaten hasatında şaşırırsın torbasını koymuyorsan yeter de artar bile.
Hatta 3 tane ek 2 Blue Dream 1 tane de Cheese  tertemiz ilk hasattan sömeklerle sikişirsin

Eyvallah sağol yorum için değerlendireceğim. ben de internetten okuduklarıma göre plan çıkardım. Bir de uğraşmıyım istiyorum sürekli, bi kere yapayım bi sene kafam rahat etsin peşindeyim. Blue dream ve cheese aynı anda oluyor anladığım kadarıyla olmadı öyle bi düşüneyim,
dumanın bol olsun

tohumlucigara

Yeni üye

Şuanda hayatıma tohumlu bir cigara olarak devam ediyorum. Umarım bir gün bende tohumsuz bir esrar olurum, ne zamandır tohumsuz izlerim bu forumun varlığını bugün öğrenmem üzücü...

smhergn

Yeni üye

Selam kankalar bende uzun zamandır takip ediyorum forumu yeni keşfettim

LeOntos

Yeni üye
Selamın aleyküm beyler. 
Tohumsuzun forumu olduğunu biliyordum ama bundan birkaç sene öncesinde nedense hiç dikkatimi çekmemişti. 
Ama şimdi ne yalan söyleyeyim, sanki ailemi bulmuşum gibi sevindim. Herhalde müptezellik seviyemin yükselmesi ile doğrudan alakalı gibi duruyor. 

Otunuz bol olsun beyler.

Selam kankalar 
Ben bu çiçeğe tutkuyla bağlıyım , çok seviyorum
Çuvallara doldurup üstüne yatmak , öpmek koklamak istiyorum
Farklı toplumların esrar hakkındaki inanışları , bitkinin tarihini , felsefisini okuyup hep daha çok bilgi edinmeye çalışıyorum
Olay sadece kafayı kırmak değil , onu da yapıyoruz elbet ama ben bu bitkiye aşığım aşık 
Uzun zamandır farklı şekillerde growlarim oldu, bu işlere daha rahat kafa yorabilmek için gurbet ellere taşındım , şimdi amerikadayim 
Hepinizi selamlıyorum

denizlobi

Yeni üye

YSelam kankalar bende aranızda yeniyim. Kafamı kurcalayan bir soruyu sormak istiyorum sizlere. Tohum almak istiyorum fakat daha önce dolandırıldım :)
Nerden tohum almalıyım ?

denizlobi

Yeni üye

Selam kankalar ben de aranızda yeniyim herkese bol dumanlı günler ;) 
Geceniz güzel olsun

Shaman_Healer

Yeni üye

Selamlar arkadaşlar. Tekirdagdan katılıyorum araniza. Adim Murat yaş 37. Herkesin dumanı bol olsun ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
    ******** dready ********* ********* ******** ****** *** ****
  • B Bomberx:
  • B Bomberx:
  • M Mûrâyî:
  • M Merciless:
    *** ***** ********* ***** *** ***** ******* *********** ***** ***** ********* **** ****** ****** ** ***** ******* ****** ***
  • M Merciless:
    ***** ****** ***** ****** *** ***** *********** ***** ******* ****** ******* ***** * *** **
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
    ********** *** ***** *** ***** *********** ********** ******* ****** ** ***** ***** ******** **********
  • G GaribanMüptezel:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
    dready* *******
  • B Bomberx:
    B Bomberx: ******** *** *** ********