Hoşgeldiniz - Tanışma Konusu[Tek Konu]

Baronn

Yeni üye
Cvp: Hoşgeldiniz - Tanışma Konusu[Tek Konu]

iSelamın aleykum dostlar aşşa yukarı 3 4 senedir tohumsuz abimizi takip eden biriyim tekirdağdayım daha youtube kanalında orta parmak yapan nine fotoğrafı olduğu gunden beri bilgi ediniyorum memnunum eline emeğine sağlık formunda bilgilerinde insanlarda mukemmel allaha emanet ☘️

K4R4

Yeni üye

Tr’ye böyle bişey gerekliydi sayfanın tarzı esrara bakış açısı olması gerektiği gibi maalesef genelinin bakış açısı farklı uzun bi sürede bu bakış açısının gelebileceği son nokta da bu site olur.En azından millete kaliteli esrar ne onu öğrettin bravo tohumsuz.

mdlonely32

Yeni üye
Merhabalar esrar severler. Eskişehir'den aranıza katıldım. Bugüne kadar esrarın faydalarını medikal anlamda derinlikli bir şekilde araştırıp öğrenmiş bir tıp fakültesi öğrencisi olarak aranızdayım. Ne yazık ki bağlantılarım olmadığı ve  tohumu yetiştirebilecek indoor yahut outdoor uygun bir bölge bulamadığım için esrarı deneyimleyemedim. Burada Türk esrar sevenlerle bir arada bulunmanın bana iyi geleceğini düşündüm. Kendimi bu konuda geliştirmeye çalışacağım. İnsanlık tarihinin en eski doğal ilaçlarından, şifalarından biri olan keneviri umarım ben de bir gün deneyimleyebilirim.

Baronn

Yeni üye

İyi forumlar eline emeğine sağlık reiz mukemmel bilgiler var bizlik 4 senedir ilk günlerden burdayız daha youtubende yaşlı cigara içen nine vardı o zamandır buralardayız güzel olmuş forum eline sağlık bir daha kapatmaman dileğiyle

grey

Yeni üye

selam herkese izmirden katılıyorum ve yer arıyorum evde ailemle kalıyorum evi müsait olan var mı muhtacım.

Narxozistaa

Yeni üye
Selamlar. Ben Bakuden. 1 seneyi askindir izliyodum 2. kanal doneminden beri her seyi kapatinca baskan buralara dustum ozleyince noluyor diye. baya yeniyim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • zero00 zero00:
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
    ***** ******* * **
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
    ********* *********** dready **** ***** ******** **** ** *
  • tanrınınesrarı tanrınınesrarı:
    *********** *** **** ***** ***** dready** *** *** ****** ******** ***** *****
  • kkush kkush:
    *** dready*********** *********** dready **** ***** ******** **** ** *
  • E ErdemRS6:
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    +1
  • kkush kkush:
    +1
  • E ErdemRS6:
    *** dready** ********* ******* ******* * ******* **********
  • kkush kkush:
    *** **** ********** ******** ***** ******** **** dready** ******* ******* * ******* **********
    +1
  • E ErdemRS6:
    *** **** ********** ******** ***** ******** **** ***** ******* **** ***** *******
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    +1
  • E ErdemRS6:
  • kkush kkush:
    dready**********
  • kkush kkush:
  • E ErdemRS6:
  • kkush kkush:
    dready**********
  • kkush kkush: