HIZLI BİR KAÇ ÖNERİ

hanlue1

Yeni üye
Selamlar kankalar öncelikle yüksek yaşamak istiyorsanız size

BÖ öneriyorum 

https://www.youtube.com/watch?v=_FHR3MxcKRA

https://www.youtube.com/watch?v=4NCnd0Mll5k

Kliplere söylenecek söz yok ama bilinç altınızı kötü etkileyebilir hazırlıklı olmakta fayda var.

Biraz daha neşeli bir şeyler isterseniz'de size bu grubu öneriyorum zira kendileri Neşet Ertaşın Büyük Hayranları.

https://www.youtube.com/watch?v=8XW8yofuGao

Diğer şarkılarını da araştırabilirsiniz.

Neşet Babaya Selam Olsun Kankalar

yo_coo

Yeni üye
kanka bu şarkı olayı çok önemli. bizim arkadaş çok yavaş arabesk şarkılar açıyor ve hep bende hep yavaş yaşadım. bu meretin hızlı kafası nasıl ve hızlı için tavsiye var mı ?

Melankolik

Yeni üye
Cvp: HIZLI BİR KAÇ ÖNERİ

Abicim şu üstteki iki şarkı var ya, onlar nedir, ben hiç tanımıyorm, kafam da güzel sayılır, klipte bi oraya bi oraya, değişik değişik toplumsal mesajlar verilmiş ama gel de anla pat diye. Acaba şöyle mi demek istiyor böyle mi diyorum klibi izlerken. Atv haber de konu olmuş bu tarz, gençleri zehirliyor diyor. Atv yi de pek sevmem, ben BÖ yü beğendim. Allah bizi harmanlıktan korusun, saygılar..

hanlue1

Yeni üye
Cvp: HIZLI BİR KAÇ ÖNERİ

Melankolik' Alıntı:
Abicim şu üstteki iki şarkı var ya, onlar nedir, ben hiç tanımıyorm, kafam da güzel sayılır, klipte bi oraya bi oraya, değişik değişik toplumsal mesajlar verilmiş ama gel de anla pat diye. Acaba şöyle mi demek istiyor böyle mi diyorum klibi izlerken. Atv haber de konu olmuş bu tarz, gençleri zehirliyor diyor. Atv yi de pek sevmem, ben BÖ yü beğendim. Allah bizi harmanlıktan korusun, saygılar..

Kanka bö güzeldir ama yüksek kafalarla çok denememeni tavsiye ediyorum ziraa yaptım sonu pek iyi olmuyor :D

ye10arma' Alıntı:
kanka bu şarkı olayı çok önemli. bizim arkadaş çok yavaş arabesk şarkılar açıyor ve hep bende hep yavaş yaşadım. bu meretin hızlı kafası nasıl ve hızlı için tavsiye var mı ?

kanka hiç bir kafada arabesk dinlemem hele türkçe dinlememeye özen gösteririm genelde. Slow dinlersen kafanda ona göre yavaşlıyor. Sonuçta bu boku mutlu olmak için içiyoruz mutsuz olmak için değil o yüzden sana tavsiyem yabancı haraketli dinlemen

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A active661:
    ******* hahahaha***** **** hahahaha** * ******* ***** ********* ********* **** ****** **********
  • A active661:
    hahahaha* *** ***** ******** ***** ** ******* ****** ******* *** ******** ********* **** ******* ******** ** ***
  • A active661:
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** ********* ****** *** ***** hahahaha
  • A active661:
    **** hahahaha******** ****** ********** **** hahahaha ******** *
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** **** **** ******* hahahaha **** ****** **** **** hahahaha* *******
  • A active661:
    ** ** ********* *** hahahaha* **** *** hahahaha***
  • A active661:
    ***** **** hahahaha********* ********** ** ******
  • istr istr:
    +1
  • istr istr:
  • VendettaX VendettaX:
  • G ghostt7:
    ****** ** ******* ******** ***** ***** *** ***** ********* **
  • G ghostt7:
    ******* ********* ********** **
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    ******* **** ******** ********* ********** ****** ***** ******** ******** ******* ***** hahahaha ******* * ********* ***
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    ********* * **** ** *** ******* hahahaha* ******** ******* ********* ****
  • G ghostt7:
    ****** ******* ******** hahahaha *** ***** ********* ** * ******* ****** ***** ** *
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ********** **** ********** ***** hahahaha*
  • G ghostt7:
    hahahaha ******* *** ***** ******* ******* ********** ***** ***** ***** ****** hahahaha** ******* **
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahaha ** **** *** hahahaha ********* ********** ***** hahahaha**
  • G ghostt7:
    G ghostt7: ***** ******** ******** ****** ***** ***** ******* ** ****