HID IŞIK SATMAK İSTEYEN

Yakamoz

Yeni üye
ARKADASLAR HID ISIK SATMAK ISTEYEN VARSA

1000W HPS 2 ADET
1000W MH   1 AET
600W MH   2 ADET
600W BALLAST 1 ADET
1000W BALAST  1 ADET
ALABILIRIM TABII KI SIFIR PARASINA DEGIL FIYATI ONA GORE VERIRSENIZ GORUSEBILIRIZ

Kaa

Yeni üye
Aslinda son gunlerde forumda neden boyle bir alt baslik yok diye dusunuyordum acikcasi boyle alis veris olsa dah guzel olur diger muptezel kankalarlada tanismis oluruz..

Ü

Üye silindi 2874

Guest
beyler şunun farkında değilmisiniz.....amcalar zaten isteseler sizi nokta atışı ile alırlar. buraya üye olupta plan yapmasına gerek yok..vpn miş tormuş bunlar tabiki önlem ama zaten ellerindeki sistemle sizin hertürlü bilginizi cıkaracak altyapıları mevcut.....kuzenim istihbarat.ordan biliyorum.o yüzden kasmayın.tripede girmeeyin derim...siz keyifci olun..para gözünüzü boyamasında ticaret işine girmeyinde bide üzerinizde mümkün mertebe taşımayın.gerisi boş.....

R

Ripley'sOG

Guest
Cvp: HID IŞIK SATMAK İSTEYEN

player' Alıntı:
beyler şunun farkında değilmisiniz.....amcalar zaten isteseler sizi nokta atışı ile alırlar. buraya üye olupta plan yapmasına gerek yok..vpn miş tormuş bunlar tabiki önlem ama zaten ellerindeki sistemle sizin hertürlü bilginizi cıkaracak altyapıları mevcut.....kuzenim istihbarat.ordan biliyorum.o yüzden kasmayın.tripede girmeeyin derim...siz keyifci olun..para gözünüzü boyamasında ticaret işine girmeyinde bide üzerinizde mümkün mertebe taşımayın.gerisi boş.....

Kesinlikle katılıyorum işi paraya ticarete dokmediginiz sürece ben paket olan görmedim haberlerde genel olarak "satilma bilgisi alan polis"
Diyolar genelde

Maruk

Yeni üye
Uyuz olurlarsa size yakalndiginizda tam teşekkülü  saticiliga sokarlar sizi bazilari hala tor+vpn ile yakalanmiyacagini spyluyor bakin arkadaslar bir kere daha söylüyorum insanlara yanlis bilgi vermeyin o kadar konu açıldı bilişim sizi istedigi zaman bulur insanlari yanlis bilgilendirmeyin log turuyor vpn felan zaten yuklediginizde ilk sozlesmeyi okudugunuzda orada yazilanlari iyi okuyun dedigimi anlarsiniz sagdan soldan hack forum sitelerinden okudugunuz bilgilerin sizi %100 koruyacagina inanmayin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********