Hersey icin teşekkürler

• Konbuyu başlatan Hmd
  • Başlangıç tarihi
H

Hmd

Guest
Selamınaleykum arkadaşlar.Bunca zamandır takip ettim gittim okudum yazdım ettim ama anladım ki bu işler bana göre değil.Hepinize ayrı-ayrı teşekkürler beni araniza aldığınız için.Yönetici arkadaşlarlardan ricam üyeliği mi silebilirlermi. Kalın saglicakla

CahilKush

Doktor
Selamınaleykum arkadaşlar.Bunca zamandır takip ettim gittim okudum yazdım ettim ama anladım ki bu işler bana göre değil.Hepinize ayrı-ayrı teşekkürler beni araniza aldığınız için.Yönetici arkadaşlarlardan ricam üyeliği mi silebilirlermi. Kalın saglicakla
Niye la ?

Reception

Kıdemli Üye
Yakanlanma korkusu olabilir kesin üfledi tribe girdi üyelik sildirme isteği bende bu düşünceyi uyandırdı kanka sildirme tamam biraktiysan bırak

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke deyorke:
  • Z ZzındıK:
  • İ İbo Dayı:
  • K Kblaybrn:
    hahahaha ********** ******* ******** **** *** ***** *** **** ******** ***** **** ** **** ***** ****** ***** ***** hahahaha*** ***** hahahaha***** ********* **** *** ***** ***
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ***** ****** ********* hahahaha ******** **** **** ***** hahahaha*** ******* ***** ****** ******* hahahaha **** ******* ***** hahahaha*** hahahaha******* ********** ******* ******** **** *** ***** *** **** ******** ***** **** ** **** ***** ****** ***** ***** hahahaha*** ***** hahahaha***** ********* **** *** ***** ***
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahaha ***** ****** ***** ******* *****
  • K Kblaybrn:
    **** ** ***** ******** hahahaha**** **** ***** ****** ******* ********* ***** ** hahahaha**** ********* ******** ******* ***** ********** ***** ********* ******** ***** ** ********* *******
  • bandaleros bandaleros:
  • K Kblaybrn:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • K Kblaybrn:
  • K Kblaybrn:
    ***** **** ***** hahahaha* *******
  • Mordecai Mordecai:
    hahahahahahahaha
  • Bomberx Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
  • Bomberx Bomberx: