Her bayram uğrayan siviller hakkında

mandarine

Ordinaryüs
yıllar önce mevzular oldu ve beraat ile sabıkasız çıktım ama beni paketleyip işleyen sivil tayfa her bayram bir şekilde sokakta bir yerde beni buldu birşeyler sordu. ikametim aynı şehirde bile değilken kendileri bırakmış gibi buluyorlar.
geçen sene ramazandan bir süre sonra dışarda normal köpekle gezerken sıkıştırdılar eve yakın bir yerde yine ikametim olmayan yer, en ufak bilgiye muhtaçlardı ne varsa paket yapıp iş yapmış gibi görünmek istiyorlar gibiydi. geçen hafta başka bir adresten çıktım ara sokaklardan yürürken yine çektiler ama bu defa tek kelime sormadılar hal hatır muhabbeti oldu. zaten beni paket yaptıkları gün dahil aramızdaki muhabbet yumuşaktı iyi adamlar yani. salın beni artık dedim boşunu yaptım yok sadece selam vermek için durduk dediler ama üç sene art arda ramazanda da denk gelmez sivil.
benim teorim amaçları ne varsa koparmak ve en kötü kendilerini göstermek hani belki suça önceden engel olmaya çalışmak gibi bir kafaları vardır hiç emin değilim ama siz neler diyorsunuz? siviller ikametsiz adresi o kadar rahat bulur mu veya bu senelik ziyaretlerin arkasında fazlası mı var? bu aralar uzun bir projede çalışıyorum, takip ettikleri adres home-office ve iki günde bir anca dışarı çıkıyorum. yani bu adamlar beni buldu ve çevirdiyse bu bikaç gündür sokakta park edip sıkıldıkları ve en sonunda bana selam verip yollarına gitmeye karar verdikleri anlamına geliyor olabilir çünkü beni durdurdukları sırada tam onların ofisine giden çevre yolundan dışarı sapıyordum da bikaç gün izlenecek kadar da birşey mi yaptım yoksa sadece çaresizlikten mi bunlar sizce?

mandarine

Ordinaryüs
Dostum fiziki takiptesin büyük ihtimal heriflere vahiy gelmiyosa eşyayla geziyim deme aman
kisisel olarak endiselenmiyorum bise yaptıgım yok zaten. sadece onların tarafta islerin nasıl yürüdügünü merak ediyorum. her sene yokluktan ellerindeki eski isimleri checkliyorlar gibime geliyor cünkü olaylar üzerinden yıllar gecti, takip olsa coktan sıkılmıs olurlardı. sadece ramazanda ortaya cıkıyorlar ve dedigim gibi bikac muhabbet edip bir daha da görünmüyorlar. ya abartılacak bise yok her sene ramazanda birilerini tutuklamak icin baskı yiyorlar, bunlar da eski tanıdıklarından is karıstıran var mı diye bakıyor ya da tamamen kisisel bir durum adres benim degil veya bise yapmıyorum diye kapımı calamıyorlar kac senedir.
üzerimde dedigin gibi bir takip var da endiselenmeli miyim yoksa klasik senelik ramazan ziyareti mi ona emin olamıyorum. takip olması ihtimal degil pek cünkü en az üc senedir sadece bayramda geliyorlar. belki burada da yıllık bayram baskısından haberdar olan vardır yoksa da bilsin diye yazdım da öyle mi acaba o da

ORLANDO

Kıdemli Üye
dostum geçmişini bilmediğim için kendime göre şöyle yorumluyorum bu işte çok muhpir var belki seni dark side'a çekmeye çalışıyorlar veya geçmişten senin gibi mimli biriyle gsm görüşmesi yapmış olabilirsin araştırıp senin de sicilden yola çıkarak fiziki yiyosundur sonuçta popolar durduk yere kimseyi takip etmezler sen yine temkinli ol evine yanına yörene girip çıkan insanları da uyar eşya varken gezmesinler

mandarine

Ordinaryüs
oke kanka. hicbir dijital takip veya yasadısı biseyle/biriyle alakalı bir yerde yer almamısımdır o zaman dedigin gibi bilgi koparmaya calısıyorlar. zaten bir önceki bulusma direk deli gibi sorularla gecti bu defa sadece hal hatır konustular ama yine de biri biseler sorup dogrulamaya calıstı yani. biraz da sey acısından bak; bu adamlar is yapıyor gibi görüncekler diye gtlerini yırtıyorlar. benim ev baskınımda bile ele gecen malzeme: "0.017 gr genetigi degistirilmis sigara". komodinin gözünden serce parmagıyla kazıya kazıya topladı, onun tamamı toz dedim laboratuara göndericez dediler ve bildigin o tozun agırlıgı bile bu kadardır. iste böyle bir caresizlik ortamında defterlerinde olup hala sehirde yasayan herkesi yokluyorlardır belki. her sene tanıdıklarıma ramazanda ve bir ay sonrasında nefes bile almamalarını söylerim hep

ORLANDO

Kıdemli Üye
kardo koparabildiklerine işte neyse uzun lafın kısası kimseye güven yok bugün güler yüzüne yarın işini verir bu hayat böyle tecrübeyle sabit az çok bilirsin

yıllar önce mevzular oldu ve beraat ile sabıkasız çıktım ama beni paketleyip işleyen sivil tayfa her bayram bir şekilde sokakta bir yerde beni buldu birşeyler sordu. ikametim aynı şehirde bile değilken kendileri bırakmış gibi buluyorlar.
geçen sene ramazandan bir süre sonra dışarda normal köpekle gezerken sıkıştırdılar eve yakın bir yerde yine ikametim olmayan yer, en ufak bilgiye muhtaçlardı ne varsa paket yapıp iş yapmış gibi görünmek istiyorlar gibiydi. geçen hafta başka bir adresten çıktım ara sokaklardan yürürken yine çektiler ama bu defa tek kelime sormadılar hal hatır muhabbeti oldu. zaten beni paket yaptıkları gün dahil aramızdaki muhabbet yumuşaktı iyi adamlar yani. salın beni artık dedim boşunu yaptım yok sadece selam vermek için durduk dediler ama üç sene art arda ramazanda da denk gelmez sivil.
benim teorim amaçları ne varsa koparmak ve en kötü kendilerini göstermek hani belki suça önceden engel olmaya çalışmak gibi bir kafaları vardır hiç emin değilim ama siz neler diyorsunuz? siviller ikametsiz adresi o kadar rahat bulur mu veya bu senelik ziyaretlerin arkasında fazlası mı var? bu aralar uzun bir projede çalışıyorum, takip ettikleri adres home-office ve iki günde bir anca dışarı çıkıyorum. yani bu adamlar beni buldu ve çevirdiyse bu bikaç gündür sokakta park edip sıkıldıkları ve en sonunda bana selam verip yollarına gitmeye karar verdikleri anlamına geliyor olabilir çünkü beni durdurdukları sırada tam onların ofisine giden çevre yolundan dışarı sapıyordum da bikaç gün izlenecek kadar da birşey mi yaptım yoksa sadece çaresizlikten mi bunlar sizce?
3 sene once İnterpol un kokain yüklü gemi yakalamisti seninmiydi kanka 3 seneden beri takip ediyorlar djdjdjjdkdkdkdj

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kralartur01 kralartur01:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • P puslu77:
    *** ***** ***** *
  • zero00 zero00: