hem outdoor hem indoor

Merhaba ustalar. Uzun zamandır benimde kendi çiçeklerimi ekme aşkıyla yanıp tutuşuyorum. Evin içinde yer olmadığı için terası kullanacağım ama onda da triplere giriyorum. aklıma bu aşağıda ki şekilde bir sistem yapmak geldi. saksının yanına çıtalar koyup güzelce ince tül ( sineklik kumaşı gibi) kapatıp ufaktan üstüne de ışık koysam verim alma durumu ne olur nasıl olur. bu arada buna uygun ışık tavsiyenize de ihtiyacım var. çok sıcak olursa ufak bir fan ile de serinlemesine destek çıkarım. olabilitesi olursa buna en uygun tohum ne olur acaba?
hâli hazırda terasta domates biber yetişemiyorum en olmadı onların yanına alırım. ekteki fotolar belki daha anlaşılır olur.

akrozom

Yeni Üye
nerede yaşıyosun bilmiyorum ama kırsalda değilsen drone ile cumbalanırsın kardeş. amcalar affetmez.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • higthead Chat bot:
    higthead has deleted all the messages.
  • Paf/Küf Paf/Küf:
    @higthead kanka burdamısın
  • higthead higthead:
    buyur dostum
  • higthead higthead:
    cıkıcaktım
  • Paf/Küf Paf/Küf:
    Çok kısa bişey sorcam
  • Paf/Küf Paf/Küf:
    qb led de yer alan uw ır ışık
  • Karabasan35 Karabasan35:
    @higthead naber kanka
  • Paf/Küf Paf/Küf:
    ne işe yarar ne zaman kullanılır?
  • higthead higthead:
    ıyıdır dostum sn nasılsın
    İyi ben de teşekkürler bir sorum olacaktı
  • higthead higthead:
    dopstum led ısık pek ılgı alanım deıl.**** harıc hepsı oky. search kısmına yazarsan konulardan yakalayabılırsın
  • higthead higthead:
    buyu karabasan
  • Paf/Küf Paf/Küf:
    Eyvallah kanka yazdım ama çıkmadı
  • higthead higthead:
    hepsi yazısı nıye banlı cıktı=))
  • Paf/Küf Paf/Küf:
    İyi geceler
    Bitkilerim 3. haftasında yeni 1 genetik daha koyacağım eşit hasat süreleri ben de şimdikileri kelle uçurup hasat zamanlarını yaklaştırmayı düşünüyorum. Bu süreçte nem makinesini odada mı kullanmalıyım yoksa kabinde mi kalsın%55-60 nem ortalama
  • higthead higthead:
    Dostum nem makınası kabınde durcak tabı=)) eger yenı genetık koyarsan pet bardak gecır ıcıne fıs fıs yap nem yuksek olsun genc fılızler havadakı nemden beslenır kok olusumu olmadıgı ıcın
    Çıkış fanı odanın içine veriyor sp 580m3 600m3 can lite karbon filtre var
  • higthead higthead:
    bu arada sen 3. haftadasın ımkanı yok yenı gelıceklerle esıtleyemezssın
  • higthead higthead:
    onemlı deıl esıtlemende auto dımı
    higthead higthead: onemlı deıl esıtlemende auto dımı