Hazır set tecrübeli kankalarım

Yeşil16

Yeni üye
Hayırlı akşamlar kankalar hazır set fiyat olarak biraz geçirse de hiç sağdan soldan toplayıp kafamı çorba etmek istemiyorum arkadaşlar bir siparişte elime hepsi gelsin gerekirse 500 1000 fazla verelim çok böyle ordan burdan toplayıp karmaşıklığı seven bir insan değilim şahsi fikrim. Şimdi güzel dostlarım bu paylaştığım hazır seti sipariş etsem bir de iki adet kız büyütmeyi planlıyorum belki kabin yeterse üç yapabilirim kendime kadar işte günde ufak bir sıgara içen bir insanım bir grow yapıp uzun bi süre kafamı dinlemek istiyorum. Yapmak istediğim genetik jack herer ve bubblegum bu seti söylediğimde havalandırmasından gübresine kadar herhangibir eksiğim kalır mı ayriyetten bişeyler almama gerek kalır mı fikirlerinize ihtiyacım var. Belki ışığı fullspecrum mor led yapabilirim elektrik tasarrufu açısından ama arada hem verim olarak hem de tasarruf olarak çok fark olmazsa bu sette gelenlerle de devam edebilirim. Değerli yorumlarınızı bekliyor büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden öpüyorum :D
Bol hasatlar

Hairdressing.1

Yeni üye
Valla kanka bende 120x120x200 olanından aldım set halinde kurdum başladım bakalım growa ilk deneyimim benimde mutlaka eksikler çıkacak ama zamanla artık oturacak

Yeşil16

Yeni üye
Zorlandın mı kanka kurarken falan iş görür mü şuan ki tecrübelerin nasıl havalandırması falan pek kafam basmıyor benim o tarz işlere

Hairdressing.1

Yeni üye
Zorlandın mı kanka kurarken falan iş görür mü şuan ki tecrübelerin nasıl havalandırması falan pek kafam basmıyor benim o tarz işlere
Valla kanka forumdaki üstadlar malzemeleri tek tek sorduğumda yeterli dediler ama set olayına karşılar pahalliya geliyor diye .. kurarken zorlanmadım benim hatunda yardım etti yarım saatte kurduk valla

biramemesi

Yeni üye
Nem icin makina, vantilatör/kücük.clip fan ve en önemlisi evdeki Ph durumuna göre büyük ihtimail düsürücü (biobizz light icin 6.5 ortalama türkiyede ise ortalama 7.5 gibi)

biramemesi

Yeni üye
Yeterli bir yerden sonra zamanla kendin degistirebilirsin : elektirik tasarrufu ve verim icin led vs gibi. Onun disinda m2 hesabina göre isik, fan bunlar adamlarin isi düzgün yapiyorlar. Hesaplari tutuyor yani profesyoneller.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • O oyuncu61:
    ********* ******** ******* ****** hahahaha***
  • O oyuncu61:
    ** ******** **** ***** **** ******* *** **** **** ***** ******** ****** ********* ******* ****** *** ******** **** ** ******** ******
  • E eagle54:
    +1
  • E eagle54:
  • O oyuncu61:
    ******** ** ***** ***** ***** hahahaha ******** hahahaha** hahahaha** hahahaha** ****** ***** **********
  • O oyuncu61:
    ****** hahahaha ** hahahaha* ******* hahahaha* *** hahahaha ******* ** ****** *******
  • DiabLoo DiabLoo:
    ** ** ******** ********* ****** ***** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +3
  • O oyuncu61:
    *** ****** ** ** ***** ** ********** ********** ***** ****** ****** ****** ** *******
  • E eagle54:
    ****** *** ** ******* hahahaha ** ***** *** ********** hahahaha *** *** ****** hahahaha* ********** ********* ** hahahaha ********* hahahaha**** ***** ***** hahahaha***** hahahaha* hahahaha ********** ** ********* ****** **** ****** ******* ***** ***** ****** ****** ****** **** ********* ********* ***** ********** ******* ******** ********* ***** ********* ** ****** hahahaha* **
  • O oyuncu61:
    *** *** ******** ** ***** ***** hahahaha****** ********* **** ***** ********** *** ****** hahahaha*
    +1
  • E eagle54:
    ******** ***** ** ** ******** ********* ****** ***** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • DiabLoo DiabLoo:
  • O oyuncu61:
  • T Tropikal.MR:
    ***** ***** ********* ***** *** *** ******** ** ***** ***** hahahaha****** ********* **** ***** ********** *** ****** hahahaha*
  • O oyuncu61:
    **** **** hahahaha **** **** hahahaha*** ***** *** ***** ***** **** *** **** ***** ******* ******* ******
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha ******* *** ** ***** ** ****
  • DiabLoo DiabLoo:

• T Tropikal.MR:
    ***** ********* ********* **** hahahaha** ***** **** hahahaha** ***** hahahaha** ***** hahahaha******** ** ********** ***** **** **** hahahaha **** **** hahahaha*** ***** *** ***** ***** **** *** **** ***** ******* ******* ******
  • O oyuncu61:
  • T Tropikal.MR:
    *** ******** hahahaha* ** ***** hahahahahahahaha ******* *** ** ***** ** ****
  • O oyuncu61:
    ***** * *** ******** ******** **** hahahaha* *******
  • O oyuncu61:
    ******* **** **
  • K Krall34:
  • K Krall34:
    ****** * ** ****** ***** ***** **
  • K Krall34:
    hahahaha*
    K Krall34: hahahaha*