Hayırlı bayramlar Tohumsuz Ailesi

GreatGoat

Yeni üye
SuperSkunk Auto çiçeklenmeye devam ediyor yanmış koyun gübresi ve yarasa gübresi verdim. Dün yola çıkacağım için ufak bı sökmek kesmiştim alt dallardan güneş gören bı yerde iki gün kuruttum cidden zehir gibi olmuş ya da uzun bı süredir içmediğim için de öyle bı etki etmiş olabilir.
LSD Photo büyümeye devam ediyor akvaryumun kirli suyu , güvercin gübresi vermeye devam ediyorum fakat daha ne kadar büyüyecek onu merak ediyorum hafif bı budama yaptım alt dallar güneş almaya başlayınca bitki daha da bı canlandı.
Konuyu bayramlaşmak için açtım herkesin bayramı mübarek olsun , huzurlu mutlu dumanlı bı bayram geçirmeniz dileğiyle.
@OttoMan47 , @Nargile ,@Kanka

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Gayet iyi gidiyor dostum, fazla kalmamis hasata. Sanada iyi bayramlar.

OttoMan347

√SEFİR√
Kus gübresini istersen kesebilirsin kanka sigaranın kötü tat vermesiyle sorunun varsa soğan ve sarımsak suyuyla patates kabuğu haşlama suyuyla takviye yapabilirsin yarasa gübresinde ve muz göm toprağa gitmeden. Hayırlı bayramlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • J Chat bot:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • N newbieweeder:
    **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha* ******* ****** *** *** ********** ***** *** *********
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ****** *** ** hahahaha *** ******** ****
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahaha***** **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha* ******* ****** *** *** ********** ***** *** *********
    +1
    deyorke deyorke: hahahahahahahahahahahaha***** **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha*... +1