Havalandırma

• Konbuyu başlatan Üye silindi 22297
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 22297

Guest
Ben siteden hazır kabin aldım yalnız kabindeki kirli havayı odaya mı salıcam havalandırma fanından yoksa pencereden dışarıya mı. Orda takılı kaldım

higthead

Jolly Green
Pencerem hep açık mı kalmak zorunda o zaman. Hiç sizinkinin resmi var mı atabilir misiniz bana

Dostum bu ürünü alıyosun cırt cırtlıdır pencerene uygula ve hava kanalını ıster yandan ıster yukarıdan assagıya bakıcak sekılde ,ıster alttan yukarı bakıcak sekılde fermıarlar ıle sabıtle olay bu.

higthead

Jolly Green
Hani filitre nerde ben değince olmuyor :(
Can lite almayacan sponsordan alacan yoksa heryer kokar sonra amcalar ziplar :)

Dostum konudaki yazıyı okudun mu sen???? HAzır set almış ve içinde fan ve karbon set olduğunu düşünmeliydin=)

@Metgen7 son demlerini oynuyosun. 2 uyarı almışssın daha önceden. lütfen saygı ve sevgi çerçevesinde devam edelim.

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 22297

Guest
Dostum konudaki yazıyı okudun mu sen???? HAzır set almış ve içinde fan ve karbon set olduğunu düşünmeliydin=)

@Metgen7 son demlerini oynuyosun. 2 uyarı almışssın daha önceden. lütfen saygı ve sevgi çerçevesinde devam edelim.
Abi ben bir çiçek büyütücem korktuğum kadar koku olur mu tek çiçekte fanı odanın içine üfletsem pencereden değilde

higthead

Jolly Green
Abi ben bir çiçek büyütücem korktuğum kadar koku olur mu tek çiçekte fanı odanın içine üfletsem pencereden değilde

Dostum bu seferde evin içi kokucak. ne kadar kapıları kapatsanda odanın içine vericeğin hava , hava hacmın cogalmasından kapı aralarından ev içine sızıcak. Bu da koku demek.

Metgen7

Kıdemli Üye

@Metgen7 son demlerini oynuyosun. 2 uyarı almışssın daha önceden lütfen saygı ve sevgi çerçevesinde devam edelim.
:)) ben saygısız davranmadın sevgisizde siz tehtidmi etmelısınız son demler vs. Diye ?
neyse teşekür ederim forumda güzel şeyler öğrendim sağolun bütün arkadaşlara sanırım banlayacaklar beni herkese sağlıklı günler

higthead

Jolly Green
:)) ben saygısız davranmadın sevgisizde siz tehtidmi etmelısınız son demler vs. Diye ?
neyse teşekür ederim forumda güzel şeyler öğrendim sağolun bütün arkadaşlara sanırım banlayacaklar beni herkese sağlıklı günler

Sen iyimisin dostum??? Kafan mı güzel??? Saygı ve sevgı cercevesı derken saygı sadece saygısızlık yapılmakla ve sevgı sadece sevgısızlık yapılmaklamı oluyor???

Sadece yaptıgın yorumlar alaycı yorumlar Kullanıcılara karşı. Hadi beni es geç bu tarz konusmaları zaten kale almıyorum. Yukarıda adam filtre ile ilgili birşey söylememiş Sen diyorsunki Can lite almıcaksın Sponsorlardan alıcaksın yoksa koku salar amcalar yakalar.

Sence bu normal bir konuşma yazsısımı sen karar ver.

Bak arkadaşın konusunu dağıtıyoruz şuan bu bile saygısızlıktır.

Tekrar soyluyorum saygı ve sevgı cercevesı devam.

Ü

Üye silindi 22297

Guest
Dostum bu seferde evin içi kokucak. ne kadar kapıları kapatsanda odanın içine vericeğin hava , hava hacmın cogalmasından kapı aralarından ev içine sızıcak. Bu da koku demek.
O zaman o attığın aleti almam gerekiyor abi başka yolu yok

Metgen7

Kıdemli Üye
Sen iyimisin dostum??? Kafan mı güzel??? Saygı ve sevgı cercevesı derken saygı sadece saygısızlık yapılmakla ve sevgı sadece sevgısızlık yapılmaklamı oluyor???

Sadece yaptıgın yorumlar alaycı yorumlar Kullanıcılara karşı. Hadi beni es geç bu tarz konusmaları zaten kale almıyorum. Yukarıda adam filtre ile ilgili birşey söylememiş Sen diyorsunki Can lite almıcaksın Sponsorlardan alıcaksın yoksa koku salar amcalar yakalar.

Sence bu normal bir konuşma yazsısımı sen karar ver.

Bak arkadaşın konusunu dağıtıyoruz şuan bu bile saygısızlıktır.

Tekrar soyluyorum saygı ve sevgı cercevesı devam.

higthead

Jolly Green
Dostum adamın konusunu maffetmeye hakkın yok. Kımseye saygı duymadıktan sonra kendıne nasıl saygı gosterılmesını beklıyorsun?
Yaşına veriyorum dostum kusurabakma

Zınk

Yeni üye
Dostum bu ürünü alıyosun cırt cırtlıdır pencerene uygula ve hava kanalını ıster yandan ıster yukarıdan assagıya bakıcak sekılde ,ıster alttan yukarı bakıcak sekılde fermıarlar ıle sabıtle olay bu.

bu ürün max 400 cm çevre ölçüsüne sahip pencereler için benim pencere 500 cm çevre ölçüsüne sahip ne önerebilirsin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Z ZzındıK:
    ********* hahahaha
  • E ErdemRS6:
  • Z ZzındıK:
    hahahaha** ******
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
  • Z ZzındıK:
    ***** ********* * ****** hahahaha* * ******* *********
  • Z ZzındıK:
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
  • Z ZzındıK:
    hahahaha* *****
  • Z ZzındıK:
    ***** ******** ****** * *
  • E ErdemRS6:
  • Z ZzındıK:
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
  • Z ZzındıK:
  • zero00 zero00:
  • E ErdemRS6:
    ****** ******** *** ******* ** ***** ********* ******** ****** ****** * ***** ******* ******* ******* hahahaha
  • Z ZzındıK:
    ******* **** hahahaha*
  • E ErdemRS6:
  • Z ZzındıK:
  • zero00 zero00:
    *** **** *** hahahaha***
  • E ErdemRS6:
    +1
  • Z Chat bot:
  • Z Chat bot:
    ********* *** **** ****** ** ***** ***** ** *** **** hahahaha***
    Z Chat bot: ********* *** **** ****** ** ***** ***** ** *** **** hahahaha***