Havalandırma uzerine acil yardım lazım

Arkadaşlar elimde bu karbon filtre seti var bunun için bir hava girişi arıyorum araştırdım yarısi kadar bir hava girişi gerekiyor sanırım kabinime 150x150x200 kabin kullaniyorum. Toplamda 750w 2 farklı qb ledim var.
Karbon filtreyi yanlış almışim çok büyük evet ama geçti artık arkadaşlar buna göre bı öneri yaparsanız çok sevinirim

Bu giriş fani yeterli olur mu sistemim için mantıklı gibi geldi bana ama ne dersiniz beyler onerebileceginiz bu fiyat aralığında fanlar var mı daha iyi diyebileceğiniz bitkilerim henüz 13 günlük hızlı bir şekilde halletmem lazım bu işi fiyat olarak Max 300 TL bütçem var bunun için

bir de arkadaslar vantilatör olarak normal büyük dönen vantilatör iş görür mü ya da onun için de onerebileceginiz bir vantilator var mıdır şimdiden herkese çok teşekkür ediyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ****** **** ********* ********* *** ****** ****** ****** ** hahahaha ***** hahahaha*** ***** *** ********* *** ****** ********* ****** ****** ********* *** ********** hahahaha ***** ******
    +1
  • 2 2008Grower:
    ****** ***** ********* *** ******* **** ***** ********** ********* ******* ****** *** ********** ******* ******** **** hahahaha **** **** ********* hahahaha********** *** hahahaha ******** **** ********** ******* ******* *******
    +1
  • 2 2008Grower:
    +1
  • Night owl Night owl:
    hahahaha *** **** ******* ********** ****** **** ********* ******** ******** ***** ***** **********
  • Night owl Night owl:
    **** ***** hahahaha ******* ***** * ** **** ***** * * ****** *****
    +1
  • 2 2008Grower:
    hahahaha ********** ****** **** ****** ******** ***** *********
  • 2 2008Grower:
    ***** **** ***** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    hahahaha* ******* ******** ****** *** hahahaha *** ******* ********** ****** **** ********* ******** ******** ***** ***** **********
  • 2 2008Grower:
  • Night owl Night owl:
    **** **** ********** *** ***** ****** ********** **** ******** ******* ******** ******
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** **** ****** ****** ******* hahahaha***
    +1
  • 2 2008Grower:
    hahahaha*** ***** **** *
  • 2 2008Grower:
    hahahaha**
    +1
  • PreqabaLin PreqabaLin:
  • PreqabaLin PreqabaLin:
    ****** ******** hahahaha**** ****** hahahaha ** ****** ******** ******** ****** ******* ***** ** ********** ****** ****** ** ******** ***** ** ********** ****** hahahaha* **** ** hahahaha* **** ******
  • İstanbul İstanbul:
    *** ** **** ****** *** ****** ******** hahahaha**** ****** hahahaha ** ****** ******** ******** ****** ******* ***** ** ********** ****** ****** ** ******** ***** ** ********** ****** hahahaha* **** ** hahahaha* **** ******
  • PreqabaLin PreqabaLin:
  • İstanbul İstanbul:
    *** hahahaha *** ***** ***** *** ******* ******* ******* ***** *** ********* **** ******* ******** ********** *** hahahaha*
  • İstanbul İstanbul:
  • PreqabaLin PreqabaLin:
    +1
  • A ax-b:
  • A ax-b:
  • A ax-b:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    hahahaha ***** *********
    İstanbul İstanbul: hahahaha ***** *********