Havalandırma ile ilgili ustalar

Kankalar şimdi benim bi odam var 4.00x1.80x2.70 ölçülerinde şimdi ben buraya havalandırma yapacam ama 30-40 bin verecek durumum yok salyangoz fan almayı düşünüyorum ama kafamı kurcalayan durum şu; Evin içi önemli değil ama birleşik olmasa da yakınımda bir kaç tane ev var köy yerinde oturuyorum,şimdi ben bu fana karbon filtre takamayacağım için dışarıya çıkan koku çok faça olur mu ? paket edermi bizi ?

nasa

Doktor
Kankalar şimdi benim bi odam var 4.00x1.80x2.70 ölçülerinde şimdi ben buraya havalandırma yapacam ama 30-40 bin verecek durumum yok salyangoz fan almayı düşünüyorum ama kafamı kurcalayan durum şu; Evin içi önemli değil ama birleşik olmasa da yakınımda bir kaç tane ev var köy yerinde oturuyorum,şimdi ben bu fana karbon filtre takamayacağım için dışarıya çıkan koku çok faça olur mu ? paket edermi bizi ?
olmaz bu alanda 1 bitki bakmayacağına göre bir kaç bitki birleşince çok koku yapıyor bu da sorun yaratır kokuyu bastıramazsın filtrelemeden

Bazı şeylerin kesinlikle stabilize kombin olması şart kanka artık bunu öğrenin demir başlar olmazsa başın ağırır

Cevaplar için teşekkürler dostlar ses sorunum yok ama dışarıya koku giderse büyük sorun en iyisi kabine devam o zaman

Grow Muhabbetleri
Help Users
    TabldotLife TabldotLife: **** ***** *****