Havalandırma için tavsiyeniz lazım

Pug

Yeni üye
Merhaba sevgili growerlar :)

uzun ugraslar sonucu odamı sonunda topladım sayılır 6 metre kare bir ordaya 120x120x200 ebatlarında bir kabin yerlestirdim zemin katta oturuyorum ama ustumde senelerdir kimse oturmuyor ve benden baska kimsenin giremedigi (kilitli ve kopek korumalı) bahcem var ve odayıda bahcenın tam ortasına bakan odaya kurdum yanı pencerenın onunden en yakın gecebilicek insan ortalama 6-7 metre uzaklıktan gecebılıyor (arada duvar ve demir korumalıklar da mevcut) ve o odanın penceresinin onunu kamufle edebilme olanagım da var (panjur ve buyuk saksılı agaclar ile birlikte) tek korktugum sey koku oldugu icin 150 yeter iken ben 350 lik bir filtre ve havalandırma sistemi alacagim inanın sadece kokudan korkuyorum ve boruyu bildiginiz pencereden dısarı vermek istiyorum((cunki oyle bir filtre oyle bir kabinden asla kotu koku sızdırmaz imiş sizce dogrumu ??)) size odanın fotolarını atacagım benım aklımda pencere camından bır yuvarlak kesip boruyuda koyvermek var belkı cok salakca dusunuyorum akıl akıldan ustundur lutfen bu odaya nasıl bir havalandirma yapmayalm benımle bılgılerınızı paylaşın
Şimdiden hepinize cok tesekkur ederim...

Ü

Üye silindi 14517

Guest
Merhaba sevgili growerlar :)

uzun ugraslar sonucu odamı sonunda topladım sayılır 6 metre kare bir ordaya 120x120x200 ebatlarında bir kabin yerlestirdim zemin katta oturuyorum ama ustumde senelerdir kimse oturmuyor ve benden baska kimsenin giremedigi (kilitli ve kopek korumalı) bahcem var ve odayıda bahcenın tam ortasına bakan odaya kurdum yanı pencerenın onunden en yakın gecebilicek insan ortalama 6-7 metre uzaklıktan gecebılıyor (arada duvar ve demir korumalıklar da mevcut) ve o odanın penceresinin onunu kamufle edebilme olanagım da var (panjur ve buyuk saksılı agaclar ile birlikte) tek korktugum sey koku oldugu icin 150 yeter iken ben 350 lik bir filtre ve havalandırma sistemi alacagim inanın sadece kokudan korkuyorum ve boruyu bildiginiz pencereden dısarı vermek istiyorum((cunki oyle bir filtre oyle bir kabinden asla kotu koku sızdırmaz imiş sizce dogrumu ??)) size odanın fotolarını atacagım benım aklımda pencere camından bır yuvarlak kesip boruyuda koyvermek var belkı cok salakca dusunuyorum akıl akıldan ustundur lutfen bu odaya nasıl bir havalandirma yapmayalm benımle bılgılerınızı paylaşın
Şimdiden hepinize cok tesekkur ederim...

Hayırlı uğurlu olsun .burda bi konu var yardımcı olur umarım

https://www.tohumsuz.com/threads/hava-çıkışını-nereye-veriyorsunuz.15448/

bence biyeri delmene gerek yok senin şuan havalar ısınıyor o camı açık bırakacaksın zaten ee kabin camın önünde duruyor evet o kabinden koku çıkmaz karbonda almışsın koku sorunun olmaz kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K Keyifcihtiyar:
    ******** ** ******* *** *** *********** ******* ******* ********** **** ******* ******* ***** ***** ******** ******* ** **** ******** ******* ********** ***** dready*
  • O Omnibuw:
    ******** ** ******* *** *** *********** ******* ******* ********** **** ******* ******* ***** ***** ******** ******* ** **** ******** ******* ********** ***** dready* ***** ****** ***** ******* ***** **** ** **** ***** *********** **** ***** dready**** *** ** ***** ***** ********** *** ********** ********* ****** ***** ****** ********* **** ******* ******* ******** **** ****** ********* ****** **** ****** ****** **** ********* ** *** ****** ***** ******** ** ********** ***** *********** *** **** *** **** *** * ***** **** *********** ********* ********* ******* ***** ******** *** ******* ***** **** dready** ** *********** **** ********
    O Omnibuw: ******** ** ******* *** *** *********** ******* ******* ********** **** ******* ******* *****...