Havalandırma Hesabı : Cevapladık

ruhnerner

Yeni üye
Arkadaşlar tüm başlığı okudum, kendi kişisel tecrübemden hareketle. Öyle dandik fanlarla o çadırlarda yazın sıcaktan ölürsünüz. Hava devir daimi de o klasik matematik hesaplamalarında standart sapmalar pek de ciddiye alınmadığından verimsiz oluyor. 3 farklı marka fana para ödedim, airkol, sp ve blauberg. blauberg hepsini döver. çadırım 200*80*80. Fİltre taktığımda da cayır cayır çalışacak.

Çıkış fanı şöyle bir şey alıp minimumda çalıştırın. sistemi pro'ya geçirirseniz avantajınıza olur: https://www.hepsiburada.com/blauberg-turbo-e-150-karisik-akisli-kanal-tipi-fan-pm-HB00000MYRL1

Giriş fanı da ben Soler Palau 125. Herkese bol şans.

Ü

Üye silindi 22921

Guest
Arkadaşlar tüm başlığı okudum, kendi kişisel tecrübemden hareketle. Öyle dandik fanlarla o çadırlarda yazın sıcaktan ölürsünüz. Hava devir daimi de o klasik matematik hesaplamalarında standart sapmalar pek de ciddiye alınmadığından verimsiz oluyor. 3 farklı marka fana para ödedim, airkol, sp ve blauberg. blauberg hepsini döver. çadırım 200*80*80. Fİltre taktığımda da cayır cayır çalışacak.

Çıkış fanı şöyle bir şey alıp minimumda çalıştırın. sistemi pro'ya geçirirseniz avantajınıza olur: https://www.hepsiburada.com/blauberg-turbo-e-150-karisik-akisli-kanal-tipi-fan-pm-HB00000MYRL1

Giriş fanı da ben Soler Palau 125. Herkese bol şans.
150 150 kabine uyarmı bunlar

KimsesiZ YaŞaR

Kıdemli Üye
Saksılar cocoda kaç lt olabilir max. 4 adet için. Isık ts3000
Dostum coco da toprak fark etmez aynı ışık altında olucak sonucta. Fark şurda : mesela toprakta auto için 12 litre Max 15 tavsiye edilir photo 19 en az. Coco daha az düşük saksı ile bakabilirsin. Coco daha fazla kökü içinde barındırabilir. Örnegin toprakta auto 12 litreye coco da 6 yada 8 litrede bakabilirsin yada photo toprakta en az 19 sa coco da 12 yada 15 te bakabilirsin. Yani coco da saksının biraz daha küçük olmasında hiçbir sıkıntı olmaz.

Ü

Üye silindi 22921

Guest
Dostum coco da toprak fark etmez aynı ışık altında olucak sonucta. Fark şurda : mesela toprakta auto için 12 litre Max 15 tavsiye edilir photo 19 en az. Coco daha az düşük saksı ile bakabilirsin. Coco daha fazla kökü içinde barındırabilir. Örnegin toprakta auto 12 litreye coco da 6 yada 8 litrede bakabilirsin yada photo toprakta en az 19 sa coco da 12 yada 15 te bakabilirsin. Yani coco da saksının biraz daha küçük olmasında hiçbir sıkıntı olmaz.
Bu kadarmı yani başka avantajı yokmu coconun hasat olarak

KimsesiZ YaŞaR

Kıdemli Üye
Bu kadarmı yani başka avantajı yokmu coconun hasat olarak
Daha fazla kök yapar coco da bitki. Daha fazla kök daha büyük bitki demek daha büyük bitki daha dolgun daha çok sömek demek. Coco yapıcaksan sana tavsiyem gübre miktarlarını çok düşük tut. Coco besinleri tutar her sulama da gübre ver derler ama bana sorarsan 3 sulama da bir sade su ver.coco da gübreler çok hızlı etki eder Biraz fazla kaçarsa hemen yakmaya başlar bitki zaten 1 gün sonra yaprak uçlarından anlarsın. 3 sulama da 1 de calmag mutlaka ver.

Ü

Üye silindi 22921

Guest
Daha fazla kök yapar coco da bitki. Daha fazla kök daha büyük bitki demek daha büyük bitki daha dolgun daha çok sömek demek. Coco yapıcaksan sana tavsiyem gübre miktarlarını çok düşük tut. Coco besinleri tutar her sulama da gübre ver derler ama bana sorarsan 3 sulama da bir sade su ver.coco da gübreler çok hızlı etki eder Biraz fazla kaçarsa hemen yakmaya başlar bitki zaten 1 gün sonra yaprak uçlarından anlarsın. 3 sulama da 1 de calmag mutlaka ver.
Coco yapcam sonraki hasat. Evet. Kafamdaki sistem 150 150 kabin içine ts3000. Brde samsung qb var 240w onuda yanlara koycam. Toprak canna coco. Gübre olarak canna coco ab alcam. Baska gübre almam gerekirmi eksigim varmı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Sleepless Sleepless:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ****** ****** ** ** **
    +2
    hahahahahahahaha
    +2
  • Sleepless Sleepless:
    ********* ***** *** ********* ****** **
  • Sleepless Sleepless:
    ****** ****** ** ** ** *** ** *** ********* ***** **
  • Sleepless Sleepless:
    *** hahahaha** ***** *** ******* ***** ***** *** **** ****** ******* **
  • B biggie34_:
  • B biggie34_:
    ********* **
    ******** ****** **** *** *** ***** * **** * ****** ** ****** **** ******* *********
    +1
  • B biggie34_:
    +1
    ***** *** hahahaha******* ********* ***** *** **
    +1
  • Sleepless Sleepless:
    *** ****** ******* *** hahahaha** hahahaha ***** ******** **
  • B biggie34_:
  • B biggie34_:
    ******* ** ****** **
  • Sleepless Sleepless:
    * ********* **
    *** ****** ******* *** hahahaha** hahahaha ***** ******** ** *** ********** **** hahahaha** ********* ***** ***** ******** **
  • B biggie34_:
    *** hahahaha ** *****
  • Sleepless Sleepless:
    ******** ****** **** *** *** ***** * **** * ****** ** ****** **** ******* ********* ********* hahahaha********** ********* ***** ****** ******
  • Sleepless Sleepless:
    *** ********** **** hahahaha** ********* ***** ***** ******** ** ***** ***** hahahaha**** ******** ***** ******* **
  • Sleepless Sleepless:
    ********* hahahaha********** ********* ***** ****** ****** *** ***** hahahaha******** ***** ******** **** hahahaha ****** ********** ****** ******** hahahaha ****
  • L Legend86:
    *** hahahaha ** ***** *** **** ********* ***
    Lemonhazelover Lemonhazelover: *** hahahaha ** ***** *** **** ********* ***