Hatayın dağlarında çiçekler açar

Woppy

Ordinaryüs
Knk masallah bol hasatalar. Nem oranı nasıl orada bilmiyorum benim bulunduğum yerde 35 civarında bir kızım erken olgunlastı böyle odaya asayım kurusun dedım 4 5 günde kupkuru oldu cıtır cıtır hata ettik kabin dolu diye.

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE
Hasat fotoğraf atıldı 900 gram civarı kuru ve muazzam sigaralar genetiği aratmayan tipten güzel kelleler herşey ortada anlatmaya gerek yok. Ayrıca drone herkesin elindeyken outdoor da bunu yapmak bence ayrı bir başarı çok şükür elimize yüzümüze bulaştırma dan bitirdik. Daha iyileri sizin olsun tirnaginiza taş değmesin.

HATAY HAZE

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Hasat fotoğraf atıldı 900 gram civarı kuru ve muazzam sigaralar genetiği aratmayan tipten güzel kelleler herşey ortada anlatmaya gerek yok. Ayrıca drone herkesin elindeyken outdoor da bunu yapmak bence ayrı bir başarı çok şükür elimize yüzümüze bulaştırma dan bitirdik. Daha iyileri sizin olsun tirnaginiza taş değmesin.

HATAY HAZE

Kanka balkondan ziyade teras galiba seninkini. Yahut duvarı yüksek. Benim bir balkon var Allah seni inandırsın tüm gün güneş alıyor fakat komşular çok yakın ve hepsi cins 2 güne yakarlar başımı.

Birde katkılı kubar diyorsun :) 900 gr sigara ne kadar yetiyor ki sana

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE
Kanka balkondan ziyade teras galiba seninkini. Yahut duvarı yüksek. Benim bir balkon var Allah seni inandırsın tüm gün güneş alıyor fakat komşular çok yakın ve hepsi cins 2 güne yakarlar başımı.

Birde katkılı kubar diyorsun :) 900 gr sigara ne kadar yetiyor ki sana
Evet teras kanka normal de assada balkon var da bunlar terasta , güvenlik önemli tabi kanka dikkat ettiysen kaç tane farklı ağaç var onların arasına gömülmüş sigaralar öyle çıplak bırakırsan patlama riskini yüzde yüz arttırirsın , evet o katkılı kubar denilen laneti içince cigara kafa yapmiyor gibi geliyor daha doğrusu yapıyor da o sade cigara içtiğin dönem gibi keyf vermiyor , bu devletin suçu kardeşim insanlari böyle yerlere kanalize ediyorlar yazık vallahi yettiği kadar kanka ne diyelim.

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kanka ev bende ciddi sıkıntı ev sahibi ikincil sıkıntı komşular ise başımın belası. Dün gece iyiden iyiye küçük, dağlık ve köy denilebilecek ilçelerden ev bakındım insandan uzak doğaya yakın...
Var bir hayalimiz be kanka

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE
Kanka ev bende ciddi sıkıntı ev sahibi ikincil sıkıntı komşular ise başımın belası. Dün gece iyiden iyiye küçük, dağlık ve köy denilebilecek ilçelerden ev bakındım insandan uzak doğaya yakın...
Var bir hayalimiz be kanka
Seni çok iyi anlıyorum kanka yapmak isteyipte böyle şeylerle karşılasmak insanı illalah ettiriyor , daha özgür gunler seninle olsun kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
    İstanbul İstanbul: ***** ****** ********