Hasati Dudak Ucurtan Genetikler

Tohumlar55

Yeni üye
Cvp: Hasati Dudak Ucurtan Genetikler

Sa ben yeniyim forumuda okudum benim sorum şu bu torbacı lar dan aldığım esrarın içindeki tohum lari diksem ben hasat alamammi acaba

Ali G Haze

Yeni üye

LnX' Alıntı:
AK47 hakkında bir bilgi var mı ?

Kardeşim Amerika’da Colorado gibi bir yerde denedim üstelik orda yasal.Bu listenin yanında sadece abeci sigarası olur tabi kendi görüşüm sadece

müptezel

Yeni üye
Kankalar en çok hasat verenden en aza sıralanmış tahmini olarak aralarındaki fark dağlar gibi 50-100 grammıdır yoksa 10-20 grammıdır

AtakanK

Yeni üye

Wıgurhan20' Alıntı:
kankalar  super lemon haze   tohum almak istiyorum bulamıyorum güwenli olan sitelerde   rica etsem link warsa atabilirmisiniz.. birde  super lemo haze  e  en yakın olan aynı onun gibi sativa agırlıklı olan enerji weren   insanı yormayan  mesela bir işi yaparken hiç sıkılmadan yaptıran sativa  genetik  isimlerinizi  sıralarmısınız ... teşekkurler...

G13 haze gördüğüm en efsane sativa etkisine sahip bitki..ben şimdi ondan getirtmek istiyorum.zaten 5 yılda 2 defa ödül almış kendileri

xNcx

Yeni üye

cortez' Alıntı:
Selamun aleykum reis. Hepsini harfi harfine okudum ancak bir sorum var forumu da biraz inceledim ama denk gelemedim. Turkiye ye bunlarin tohumunu nerden nasil getirtebilirim? Yada guvenli saglam kesin olur dedigin bir site vb var mı?

Türkiyeye sipariş için ; www.degenetica.org (fakat dikkat  et .net ile bitmiyor site adresi , .org ile bitiyor . Net'le biten sahte site .) Tohumsuz kankamız tarafından tastiklendi site . Türkiyede yetiştirmek de içmek de satmak da ağır suç sayılıyor kanki dikkat et , amcalara yakalanma da naparsan yap. Esrarın bol olsun

ssg

Yeni üye

selam. tr ye yakın dönemde sipariş veren, alan oldumu. paketin muhteviyatında ne açıklama mevcut. recrübe eden biri varmı? teşekkür ederim.

ssg' Alıntı:
selam. tr ye yakın dönemde sipariş veren, alan oldumu. paketin muhteviyatında ne açıklama mevcut. recrübe eden biri varmı? teşekkür ederim.

Sponsorla ilgili konular var forumda degenetica diye aratırsanız forumda son yorumları görebilirsiniz genelde telefon kabı içinde geliyor iyi forumlar.

Vedoo

Kıdemli Üye

ssg' Alıntı:

Boşver Ne Olduğunu. Sipariş ver Geliyor
Aynı Ajan gibi Soru Sorma Kankam insan Şüpeleniyor. Sen sipariş ver O Geliyor Sorunsuz. Karıştırma ne yazdığını.

Kasabali

Yeni üye
Kanka  kush-haze-skunk hakkinda bilgi verebilir misin daha hic genetic tohum almadim,ona gore seceyim ?

tohumluhaze

Yeni üye
Konu 2017 3 yıl geçmiş kullan arkadaşlara sorum şu 3 yılda hiç bir değişiklik olmadı yeni genetikler yeni şampiyonlar benim gibi yeni growa başlayanlara önerileriniz varmıdır ?

Oznkrrr

Yeni üye

Kardeşim ağzına sağlık güzel yazmışsın bir sorum olacak ben şimdi herşeyi hazırladım 200 uzunluk 150 en 200 boy çadırım var 200x150x200 critical kush ak47 ve blue dream bu çadırda bu 3 bitkiye bakabilirmiyim yada asıl soruma geleyim bana güzel hasat güzel kafa aynı sartlar altında yetişcek boyle bir carirda ne önerirsin ve kaç kök'e yetecek bir cadira sahibim bitkileri strese sokmadan güzel bir bakımın sonunda güzel bir hasati güzel bir kafayı yaşamak istiyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • elonmusk elonmusk:
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ***** * *** **
  • kralartur01 kralartur01:
    ** ***** ***** ********* ***** **
  • İstanbul İstanbul:
  • elonmusk elonmusk:
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ****** hahahaha*
  • elonmusk elonmusk:
  • İstanbul İstanbul:
    ****** ***** **** ** **
  • İstanbul İstanbul:
  • elonmusk elonmusk:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    **** **** ***** hahahaha*** ***** ***** ***** * ********** ****** ******* ******* ****** ***
  • İstanbul İstanbul:
    ***** **
  • elonmusk elonmusk:
    *** *** hahahaha***** **** **** ***** ***** ****** **********
  • İstanbul İstanbul:
  • VendettaX VendettaX:
  • VendettaX VendettaX:
  • VendettaX VendettaX:
  • VendettaX VendettaX:
  • elonmusk elonmusk:
    ********* **** **** ***** **** * ****** *** *** ******* ******* *** ** ** ********* hahahaha**** ***** **
  • VendettaX VendettaX:
  • VendettaX VendettaX:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • B bandaleros:
    ***** ******** hahahaha******* * ** ****** *******
    B bandaleros: ***** ******** hahahaha******* * ** ****** *******