hasata ne kadar var yardım ?

ganja92

Yeni üye
arkadaşlar sizce hasata ne kadar var bu ilk deneyimim yardımcı olursanız sevinirim
https://imgur.com/a/h81Qb3W

Aemili31

Müptezel
Cvp: hasata ne kadar var yardım ?

ganja92' Alıntı:
arkadaşlar sizce hasata ne kadar var bu ilk deneyimim yardımcı olursanız sevinirim

Kankam kafadan 2 haftası var sen yine bi mikroskop alıp trikomlarını detaylı takip et

ganja92

Yeni üye
yapraklarda sararma ve kurumalar var çeşme suyu kullandım büyük ihtimal o yüzden ama yapabileceğim bir şey varmı sizce ?
klonlamak için geç kaldıgımı söyluyorlar şmdi yapsam tutarmı ? autodan klon alınıyor mu ?

mrcheetah

Yeni üye

ganja92' Alıntı:
yapraklarda sararma ve kurumalar var çeşme suyu kullandım büyük ihtimal o yüzden ama yapabileceğim bir şey varmı sizce ?
klonlamak için geç kaldıgımı söyluyorlar şmdi yapsam tutarmı ? autodan klon alınıyor mu ?

kanka %50-60 kahverengi olduğunu görüyorum sömeklerinin. 
Tahminimce 1 haftan var hasat için. İyi takip et. %70 olduğu zaman kes bitkini. 

Klon içinde geç kaldın bence de çok çok önceden yapılıyor ki zaten bitkin hastalıklı. hasat et kurtul.

ganja92

Yeni üye

mrcheetah' Alıntı:
ganja92' Alıntı:

kanka %50-60 kahverengi olduğunu görüyorum sömeklerinin. 
Tahminimce 1 haftan var hasat için. İyi takip et. %70 olduğu zaman kes bitkini. 

Klon içinde geç kaldın bence de çok çok önceden yapılıyor ki zaten bitkin hastalıklı. hasat et kurtul.

saol kardeşim gelecek hafta hasat edicem teşekkür ederim ilgin için

szrlkrsii

Müptezel
güzel duruyo kanka içine sinmiyosa 1 1.5 hafta daha bekle sonra kolay gelsin valla iştahımı açtı

psypanic

Üye

ganja92' Alıntı:

Bitkinin hastalıklı olduğunu sanmıyorum sadece hafif ısı stresi ve besin yanıkları mevcut. hasatı 1-2 hafta daha gözlemleyebilirsin. Flush için ona göre planını cıkar. gübre vermeyi azaltman gerekiyordu yanıklar oluşmuş. katkılı FLush yaptıktan sonraki haftada normal sulama flush'ı yapıp toprak tamamen kuruyunca hasatı yapman gerekiyor. yani 3 hafta beklemen lazım diye düşünüyorum. kurutma da 2 hafta sürse 5 haftalık sürecin var toplam.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bomberx Bomberx:
    ***** ******* ****** ***** ****** ********* ***** *** ***** ** hahahaha ****** ******** ****** ****** **** **** ******* **
    +1
  • Bomberx Bomberx:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ******* ******** ****** *** ******* *** **** ****** hahahaha** ** ***** hahahaha* ****** ********
  • L letheriver:
  • T Tropikal.MR:
  • Bomberx Bomberx:
  • Bomberx Bomberx:
    **** ****** ****** ***** ******** hahahaha*
  • 7F8Jsy 7F8Jsy:
    ****** ***** *** ***** *** ****** ******** ** ****** ** ******** * ***** *** ***** ********* *** *** ****** hahahaha ****** ******* **** ******* ******* ***** ******* ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** ****** ****** ****** ****** ******** ****** ** hahahaha*
  • 7F8Jsy 7F8Jsy:
    ******* ********* ****** ********* *** ***** *** ****** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
  • ax-b ax-b:
    **** ******** ******* *** ** ****** hahahaha******* ***** *** ***** *** ****** ******** ** ****** ** ******** * ***** *** ***** ********* *** *** ****** hahahaha ****** ******* **** ******* ******* ***** ******* ***
  • 7F8Jsy 7F8Jsy:
  • 7F8Jsy 7F8Jsy:
  • ax-b ax-b:
  • ax-b ax-b:
    +1
  • 7F8Jsy 7F8Jsy:
  • 7F8Jsy 7F8Jsy:
    *** ******* hahahaha ******* *** ****
  • ax-b ax-b:
    ****** ***** ** *** ********** *** ***** ****** * ***** ******** ***** hahahaha* ********
  • ax-b ax-b:
  • ax-b ax-b:
    hahahaha** ** ******** ***** *** ** ****** **********
  • ax-b ax-b:
    * *** ** **** hahahaha*
  • 7F8Jsy 7F8Jsy:
  • 7F8Jsy 7F8Jsy:
    ******* hahahaha***** * * *** * ** ** ****** *****
    7F8Jsy 7F8Jsy: ******* hahahaha***** * * *** * ** ** ****** *****