Hasata ne kadar var? (Tricom inceleme!)

Photo ak47 çiceklenmenin 56. toplamda 110.günü.
Tricomlara ne diyor kankalar hasata yaklaşmış mı, daha var mı ? Inşallah daha vardır çünkü sömekler hiç tatmin edici durumda değil

2MoreWeeks

Doktor
Kanka selam yeni fotoları yok mu ya, güzel bi yakından çek. 2 3 günde bi farkına bakarız dursun burda =)

2MoreWeeks

Doktor
Kanka şimdi düşündüm de, senin bitki belli ki sativa. bilemedin baskın sativa. Sativalarda çiçeklenme 2-3 hafta fazladır indicaya göre. Ortalama 7-9 hafta deniyor çiçeklenme için burada. Sativalar çok daha geç olgunlaşabilir diye de ekliyor.

3 hafta koysak üstüne genetikten dolayı, 1 hafta da yaşadığı streslere sayarız etti mi 4 hafta. En az 4 haftan var!

Bir de senin bitki 12 saat enerji alıyor mecbure. Gelişim için 12 saat çok düşük bi süre. 20/4 döngüsünde büyüyen auto bitki photodan hızlı gelişiyodur bence.

Son olarak, 1 hafta da amcasından hediye, içimden geldi. Çünkü trikomlar ne gösterir bilemem ama ben 5 hafta olmadan ellemezdim =)

2MoreWeeks

Doktor

2MoreWeeks

Doktor

Bu da aynı şirketin, aynı tohumun farklı günlüğü. Adam başlamış bi heves günlüğe. 12. haftada "eaah yeter" demiş olacak ki, 16. haftaya kadar günlük tutmamış. 17. haftayı boş geçmiş. 18. haftada yorumsuz foto paylaşmış. Bu bitki 8. haftada pistil göstermiş. Hala da yolu var gibi duruyor.

Tohumla alakalı 25 günlük var, hasat alabilen 1-2 kişi gördüm gibi =)

Eminim bu genetiğin bu kadar nazlı olmasının vardır bi sebebi. Onu da bir tek sen tadıcaksın gibi görünüyor :D

Baskın sativalarda sömek arasından yapraklar fazlaca çıkar ama sende fışkırıyor adeta, içerisinde azot olan gübre kullanıyorsan 3/1 oranında azalt

Bu da aynı şirketin, aynı tohumun farklı günlüğü. Adam başlamış bi heves günlüğe. 12. haftada "eaah yeter" demiş olacak ki, 16. haftaya kadar günlük tutmamış. 17. haftayı boş geçmiş. 18. haftada yorumsuz foto paylaşmış. Bu bitki 8. haftada pistil göstermiş. Hala da yolu var gibi duruyor.

Tohumla alakalı 25 günlük var, hasat alabilen 1-2 kişi gördüm gibi =)

Eminim bu genetiğin bu kadar nazlı olmasının vardır bi sebebi. Onu da bir tek sen tadıcaksın gibi görünüyor :D
Aynen kanka genetigi böyle demekki bu arkadaşın. O kadar bekledik 4 hafta da beklerim 5 hafta da haftada bir yeni resimleri eklerim kankam takip edelim bakalım inşallah iyi bit sonuç alırız

Cengoxl

Kıdemli Üye
:D 18 haftada tamamlamış adam sadkalsd

Degeneticadan aldıysan breeder *** Seeds denen şirket. Aynı tohumu yetiştiriyosunuz adamla :D
Hatunu kaç haftada hasat etmiş acaba? Besin çizelgesi varsa bizde uygulayalım

WilliamBeask

Yeni üye
Allah Teala, ben velilerimi insanlar arasında gizlerim buyuruyor.

Piyasada görünenlerin bir kısmı özü sözü bir olmayan, felsefeciler...

Haşa, her görünen öyledir de diyemeyiz

Tasavvufun kendisi var ehli yok söylemlerinde biraz da Velilerin gizlenmesi etkilidir. Şöhretten kaçınanlar çoktur. Medya yüzü görmemiş olanlar da...

Halbuki nice Allah güzeli var bu beşer içerisinde.. Alem Şems-i Tebrisi güneşiyle dopdolu, taliblisi nerede?

Başlığa binaen yazmış olduk.

Tasavvufun kendisi var ehli yok söylemlerinde biraz da Velilerin gizlenmesi etkilidir. Şöhretten kaçınanlar çoktur. Medya yüzü görmemiş olanlar da...

Halbuki nice Allah güzeli var bu beşer içerisinde.. Alem Şems-i Tebrisi güneşiyle dopdolu, taliblisi nerede?

Ne anlatıyosun kardeş sen :)

bongbong

Üye

bizim içtiklerimizden değil bu kesinlikle. kanka tohumu nerden aldın, bi link filan at.

pineappleexpress

Kıdemli Üye
:D 18 haftada tamamlamış adam sadkalsd

Degeneticadan aldıysan breeder *** Seeds denen şirket. Aynı tohumu yetiştiriyosunuz adamla :D

17. hafta ayrıntılı incelenmeli :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • İstanbul İstanbul:
    **** ***** ** ******* ***** ****** ****** **
  • muadip muadip:
    ****** **** **
  • İstanbul İstanbul:
  • muadip muadip:
  • İstanbul İstanbul:
    *** **** hahahaha