Hasata Kaç Kala?

ELON KUSH

Kıdemli Üye
Kanka bende bir mercek var pilli. Camın çerçevesinde ışıklar dizili böyle ben senelerdir onunla bakarım. Alışkın olduğum için de çözerim olayı. Sen bi 100× mikroskop bulacaksın hem devamlı kullanırsın al bişey olmaz. Yada sana fotolar atarım hasat zamanını anlaman için telefonla çekmezsin kendin bakarsın
knk bu mercek etkili oluyor mu?

FlyingZlatan

Yeni üye
Kanka bende bir mercek var pilli. Camın çerçevesinde ışıklar dizili böyle ben senelerdir onunla bakarım. Alışkın olduğum için de çözerim olayı. Sen bi 100× mikroskop bulacaksın hem devamlı kullanırsın al bişey olmaz. Yada sana fotolar atarım hasat zamanını anlaman için telefonla çekmezsin kendin bakarsın
Reis fotoğrafları atabilir misin bir kendim bakayım? Ya da mikroskop linki de olur hangisi sana uygunsa.

Zorro

Üye
Dostum sen bu mikroskopu kullandın mı?
Kullanmadım chatte eskilerden biri tavsiye etti chatta tricom bakılıyordu bnde alıcam zamanı gelince sordugumda bana bunu attı bende yer imlerine kaydetmiştim almak için arkadası arayıs içinde görünce onunla paylastım kanka ama yanlış etmişim hakkını helal et kanka kullanmadan önerdim

Son düzenleme:

OttoMan347

√SEFİR√
Olay budur kanka. %50 60 gibi bulutsu görünüm yakaladığında flush atarsın toprak kurur birdaha bakarsın tricomlara, olmuşsa kesrrsin olmamışsa karanlığa alırsın stres verirsin orda da hergün gözlemlersin 1 2 gün içinde kıvama gelir bazen 3 gün sürer takip eder resimlerdeki kıvamı yakalarsan keser asarsın

ELON KUSH

Kıdemli Üye
kank zaten anlıyorum ufaktan ama ne olur ne olmaz diye insanın yine sorası geliyor foto çekip. bu yazılarda önerilen ürünün telefon tutma yerini kırıp göz dayayarak bsktığında iyi gösteriyor zaten dün 1-2 tane bulut yakaladım 63. gündeyiz şuan bekliyorum sabırsızlıkla

OttoMan347

√SEFİR√
kank zaten anlıyorum ufaktan ama ne olur ne olmaz diye insanın yine sorası geliyor foto çekip. bu yazılarda önerilen ürünün telefon tutma yerini kırıp göz dayayarak bsktığında iyi gösteriyor zaten dün 1-2 tane bulut yakaladım 63. gündeyiz şuan bekliyorum sabırsızlıkla
Hemen hemen yarısı kadarı bulutsu olunca flush at kanka

FlyingZlatan

Yeni üye
kullanım kağıdında orası çıkıyor gibi görünüyor ama çıkmıyor değil mi reis kırmak lazım sanki orayı. aradım bulamadım ben de

Miki98

Yeni üye
Merhaba ben ilk kez yetiştiriyorum Critical kush feminized cisi bitkim var nem ve isi derecesi kac derece olmalidir bilginiz varmi

FlyingZlatan

Yeni üye
genetiğe göre fark etmiyor bildiğim kadarıyla kanka. çimlendirme aşamasında 28-30 derece sıcaklık ve %70-80 nem istiyor. Sonraki aşamalarda da 26-30 derece aralığında sıcaklık ve yaklaşık %45-55 nem aralığında nem oranı iyidir
Merhaba ben ilk kez yetiştiriyorum Critical kush feminized cisi bitkim var nem ve isi derecesi kac derece olmalidir bilginiz varmi

FlyingZlatan

Yeni üye
babalar cümleten iyi haftalar iyi forumlar. hasta çok kısa bir zaman kala gübre çeşidim de azalmış, sadece kararında bir miktar sömeklenme gübresi verirken bu tarz bir şey gördüm bu sabah. bu bir sorun mudur yoksa enerjinin ve besinlerin sömeklere yönlendirilmiş olması şeklinde mi yorumlamalıyım. ayrıca bir sorum daha var. Artık sona yaklaştık sizce bazı yapraklarını budamalı mıyım? Cevap evetse nasıl bir yol izlemeliyim. @TC Nargile @Kanka @higthead @OttoMan47 @supermario
WhatsApp Image 2021-09-13 at 08.34.17.jpegWhatsApp Image 2021-09-13 at 08.34.18.jpegWhatsApp Image 2021-09-13 at 08.34.19 (1).jpegWhatsApp Image 2021-09-13 at 08.34.19.jpeg

higthead

Jolly Green
babalar cümleten iyi haftalar iyi forumlar. hasta çok kısa bir zaman kala gübre çeşidim de azalmış, sadece kararında bir miktar sömeklenme gübresi verirken bu tarz bir şey gördüm bu sabah. bu bir sorun mudur yoksa enerjinin ve besinlerin sömeklere yönlendirilmiş olması şeklinde mi yorumlamalıyım. ayrıca bir sorum daha var. Artık sona yaklaştık sizce bazı yapraklarını budamalı mıyım? Cevap evetse nasıl bir yol izlemeliyim. @TC Nargile @Kanka @higthead @OttoMan47 @supermario
Ekli dosyayı görüntüle 9386Ekli dosyayı görüntüle 9387Ekli dosyayı görüntüle 9388Ekli dosyayı görüntüle 9389

Dostum bunun birçok sebebi olabilir ph? potasyum kıtlenmesı vs. sona gelmıssın bu sekilde bıtır dostum. 1 bos sulama alttan 1 lt akıcak sekılde sula.

FlyingZlatan

Yeni üye
ayın 9 unda gübre verdim. öncesinde 6 sında fenasal bir flush atmıştım. 1 gübreyle bu duruma gelmesine anlam veremedim o yüzden. bu akşam bi boş sulama yaparım sonrasında takip ederim reis

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!