Hasata doğru

cleapton16

Yeni üye
Kendi elektrik tesisatınız da ve aldığınız balasta bir problem yok ise sorun yaratacağını sanmıyorum özellikle de 400w. Balast aşırı ısınır bu durum sizi endişelendirmesin, balastı yanabilecek bir malzemenin üzerine koymayın mümkünse mermer taşı üzerine koyun.
Hocam.birde sen 1200hps kullanıyorum diyorsun 400de o kadar çok ısı olmaz diye tahmin ediyorum bir de 190m3 karbon filtre setim var havalandırma ve ısı da problem yasamak istemiyorum o yüzden ekim kasım gibi yapacağım

Hocam.birde sen 1200hps kullanıyorum diyorsun 400de o kadar çok ısı olmaz diye tahmin ediyorum bir de 190m3 karbon filtre setim var havalandırma ve ısı da problem yasamak istemiyorum o yüzden ekim kasım gibi yapacağım

600 - 600 2 tane kullanıyorum ben dostum, 600w 1 tane calısıyor suan da güzel ısınıyor :) ama fan işi hallediyor fan varsa sıkıntı yok şimdide ekebilirsin

cleapton16

Yeni üye
Usta 4
600 - 600 2 tane kullanıyorum ben dostum, 600w 1 tane calısıyor suan da güzel ısınıyor :) ama fan işi hallediyor fan varsa sıkıntı yok şimdide ekebilirsin
Usta 400hps/mh cooltube set var 190m3 karbon filtre seti var kabinim 80×80×180 bi tane ufak vantilatör koyacağım 2 bitki için bunlar yeterli mi başka bi önerin var mıdır ph nem ölçer zaman saati vsvs ufak malzemeler hazır

Freedoman

Yeni üye
growkentten aldım aynen.havalandırma yetiyor ya çıkış fanımda çok güçlü. içeri taze hava fanından giriyor direk dışardan çekiyor çift vantilatör var biri tepeye vuruyor biri alttan.havalandırmada sıkıntım yok çok şükür ama havalar sıcak olunca derece düşmese de serin tutuyorum içeriyi
Hocam karbon filtre set alicam ama içeri giren temiz hava için ayrıca fan almam gerekiyor mu yoksa karbon filtre seti yetiyormu yardımcı olurmusunuz

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** hahahaha*
  • F FISCUHARA:
    ******* ******** hahahaha**
  • F FISCUHARA:
    hahahahahahahaha * ********* ********** hahahaha******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* hahahahahahahaha******** * ********* ********** hahahaha******** **
  • F FISCUHARA:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • S sonche:
    ****** ****** hahahaha ********** ****** hahahaha* ******* ****** ****** *** *** ******** ***** ***** ********* hahahaha**** ***** ********* **** ** hahahaha*** ** hahahaha***** ********** ******** **********
    S sonche: ****** ****** hahahaha ********** ****** hahahaha* ******* ****** ****** *** *** ********...