Hasat15 temuz da kaç Gr gelir knklar Auto bitki

Kankam dumanın bol olsun genetic nedir ve kaç saksıdan çıkan Gr bu ?
Genetik Auto opium tek saksıdan aldım knk.
Günlük sulamak insanın canını sıkıyor toprak güzel knk hem bu medya hazırlanırken bir kaç prosesi var uğraştırıcı ve zor bence gerek yok bu kadar uğraşmaya ben bir daha aynı medyada grow yapmicam 30 40 gram için günlük sulamak mantıklı gelmiyo .

Setoo

Yeni üye
Genetik Auto opium tek saksıdan aldım knk.
Günlük sulamak insanın canını sıkıyor toprak güzel knk hem bu medya hazırlanırken bir kaç prosesi var uğraştırıcı ve zor bence gerek yok bu kadar uğraşmaya ben bir daha aynı medyada grow yapmicam 30 40 gram için günlük sulamak mantıklı gelmiyo .
Tek saksı nasıl bı taktiktir bu reis 145 Gr maşallah

Ceg18

Üye
Coco soil medya hergun suluyorsun toprak değil.
Dostum dün konuştuk dm den mesaj atmayı bulamadım elimde canna coco var hatta perlitte karıştırdım yanına bir canna toprak çekeceğim sonra ikisini yarı yarıya karıştırıyım diyorum zaten cocoda hazır karışmış perlit var dengeler birbirini diye düşündüm elimde bulunan AN bid bud gübresinde coco için onura değerlendirmiş olurum.
Yarı yarıya karışımlarda her gün sulama gerektirirmi sence toprak gibi 3 günde bir sulamak yapılır denedin mi daha önceden

Dostum dün konuştuk dm den mesaj atmayı bulamadım elimde canna coco var hatta perlitte karıştırdım yanına bir canna toprak çekeceğim sonra ikisini yarı yarıya karıştırıyım diyorum zaten cocoda hazır karışmış perlit var dengeler birbirini diye düşündüm elimde bulunan AN bid bud gübresinde coco için onura değerlendirmiş olurum.
Yarı yarıya karışımlarda her gün sulama gerektirirmi sence toprak gibi 3 günde bir sulamak yapılır denedin mi daha önceden
Kafana göre karistirma bence once araştır.

kralkobraa

Kıdemli Üye
kanka selam ben o tarz bişeyler yaptım coco perlit ve torf karıştırdım 20lt'si ortalama 4kg falan çok hafif oldu ben kumaş saksıda ektim bitki on numara büyüyor sulamada ortalama 2 günde kuruyor bazen 3 gün olabiliyor şuanlık sadece fishmix ve npk verdim şimdi 46.günde photo bitki yarın fotosunu atarım yapacağın karışımı şiddetle öneririm on numara oluyor

Setoo

Yeni üye
kanka selam ben o tarz bişeyler yaptım coco perlit ve torf karıştırdım 20lt'si ortalama 4kg falan çok hafif oldu ben kumaş saksıda ektim bitki on numara büyüyor sulamada ortalama 2 günde kuruyor bazen 3 gün olabiliyor şuanlık sadece fishmix ve npk verdim şimdi 46.günde photo bitki yarın fotosunu atarım yapacağın karışımı şiddetle öneririm on numara oluyor
Yüzdeleri nedir dostum karışımının

Ceg18

Üye
K
Fotoğrafları bekliyorum teşekkürler oranlarınıda paylaşırsan ve gübreleme tekniğini sana zahmet çok güz olur.

kralkobraa

Kıdemli Üye
K

Fotoğrafları bekliyorum teşekkürler oranlarınıda paylaşırsan ve gübreleme tekniğini sana zahmet çok güz olur.
bende sistem bu şekilde kanka bu arada gübreleme olarak 1 gübreli 1 boş sulama yapıyorum ara sıra besin fazlalığı gözükürse 2-3 sulama boş gidiyorum gübre ayarınıda normal şemadaki gibi yapıyorum

20lt saksıya %30coco %20 perlit %50 torf koydum gübre olarak normal toprak gübrelerini veriyorum gelişim şu anlık güzel ve sorunsuz gidiyor
35 Coco 35 light mıx 30 perlit vermikulit dibe 3 cm hidraton benim karışımda yapmak isteyenler cocoyu önce 400 ec calmagla tamponlamasi gerekiyor ( tamponlanmamis cocolar için. ) sorunsuz başlangıç için. Ph 5.8 6.0 arasına düşüyor .

kralkobraa

Kıdemli Üye
35 Coco 35 light mıx 30 perlit vermikulit dibe 3 cm hidraton benim karışımda yapmak isteyenler cocoyu önce 400 ec calmagla tamponlamasi gerekiyor ( tamponlanmamis cocolar için. ) sorunsuz başlangıç için. Ph 5.8 6.0 arasına düşüyor .
kanka torfun içinde perlit vardı o yüzden ben perliti az ekledim bugün internette karşıma bir toprak çıktı coco torf perlit karışımı ve npk var uğraşmayı sevmeyenler bunu da tercih edebilirler 50 litresi 10kg geliyormuş googleye İthal 100 lt Yk3 Torf + Cocopeat Torf Perlit ile Çiçek ve Sebze İçin Toprak YK30100 yazarak inceleyebilrisiniz

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • F Fısfısss01:
  • F Fısfısss01:
    ** **** ** **** dready
  • F Fısfısss01:
    *********** ***** ******* * ****** ********** *** ****** ** **** dready
  • F Fısfısss01:
    ****** **** **** **** *** dready**** **** ******* ** ********* ********** *** ****
    ** ********** ***** ******** ***** **
  • F Fısfısss01:
    dready*********** ** ********** ** ********* ********* dready* ***** ******* ******* dready **********
  • F Fısfısss01:
    dready*********** ** ********** ** ********* ********* dready* ***** ******* ******* dready *********** **** ****** **** ****** *******
  • F Fısfısss01:
    ********* ******* ***** ***** dready* ***** ********** ***** *** ****** ******* ***** *** ****** ****** *******
  • F Fısfısss01:
    F Fısfısss01: ******** *****