Hasat zamani gelmismi yardimci olurmusunuz

noname35

Üye
kankam senin sorunun ışık bence ben böyle kalan auto görmedim ışıgın altında , seninkinde baya bi gelişme eksiği var ki şuanda senin ağaç kol kol olması lazım hani neyi yanlış yaptım diyosunya bi düşün ışığın kalitelimi yani başka bi sebep bulamıyorum sadece su versen bile gelişmiş olması lazım ışığın ya çok yukarda yada ışık ışık değil kanka dışarda yapıyosanda biraz güneşe çıkarman lazım demekki senin yaptığın yere vuran güneş senin bitkine yetmiyor.

Blue chese

Yeni üye
kankam senin sorunun ışık bence ben böyle kalan auto görmedim ışıgın altında , seninkinde baya bi gelişme eksiği var ki şuanda senin ağaç kol kol olması lazım hani neyi yanlış yaptım diyosunya bi düşün ışığın kalitelimi yani başka bi sebep bulamıyorum sadece su versen bile gelişmiş olması lazım ışığın ya çok yukarda yada ışık ışık değil kanka dışarda yapıyosanda biraz güneşe çıkarman lazım demekki senin yaptığın yere vuran güneş senin bitkine yetmiyor.
Çalıların arasındaydı şimdi gunsei çok iyi görüyor fakat erken çiçek açtı 3 tane ayrı vardı onlarda mi kucuk kalir

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T terbiyeligunahkar:
    ******** hahahaha* *****
  • Didrug Didrug:
    *** **** *** ***** ******* ********* ***** hahahaha ****** ******** ********** **** *** ******* ******* ****** **
  • Didrug Didrug:
  • T terbiyeligunahkar:
    ********** ***** *** **** hahahaha ******** **** *** ***** ******* ********* ***** hahahaha ****** ******** ********** **** *** ******* ******* ****** **
  • Didrug Didrug:
    *** ******** hahahaha* ***** ******** ****** ****
  • Didrug Didrug:
    ****** ** hahahaha** ******* ** **** ********
  • Didrug Didrug:
    ***** ******** ***** ****** ********** ** ******* hahahaha* ********
  • Didrug Didrug:
    ******* ** ********** ****** ***** *** * **** ******** ****** * ******* * * ****** ***** ********
  • Didrug Didrug:
    ***** ****** ***** ***** hahahaha* *******
  • Didrug Didrug:
    * * **** hahahaha ** ***** ***** ****
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ******** hahahaha *** ****** *** hahahaha* hahahaha**** *** ******** *** ***** ***** ***** ********* ** ******** ********* ******** ****** **** ***** ***** *** ********* ****** hahahaha**** *** ******** **** **** *** ** ******* *** *** ******** ******** hahahaha* ***** ******** ****** ****
  • Didrug Didrug:
    ** ******* **** ********* ** hahahaha*** ***** **
  • T terbiyeligunahkar:
    ****** ***** ***** ******* ********* ********* ******* **** ********* ** hahahaha*** ***** **
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahaha** ********* * ********* hahahaha *** ****** hahahaha* *****
  • Didrug Didrug:
    hahahahahahahaha
  • Didrug Didrug:
    *** ******* ******* ****** ***** ******* * ***** ** ** ******* hahahaha** *****
  • Didrug Didrug:
    ***** **** **** **
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ******* **** ********* hahahaha* ** **** ******** *****
  • T terbiyeligunahkar:
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahaha ***** ******* hahahaha****** ******* ******* ****** ***** ******* * ***** ** ** ******* hahahaha** *****
  • Didrug Didrug:
    ***** ********** ***** *** ****** ***** hahahaha** ***** ********** ******** ********* **** hahahaha*** **** ******* *** **** **
  • T terbiyeligunahkar:
  • bandaleros bandaleros:
    ******** hahahaha
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha******* ****** ** **** ***** ** ***** ********
    bandaleros bandaleros: hahahaha******* ****** ** **** ***** ** ***** ********